• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky k updatu 2.0

Deleted User - 31870

Guest
Nemám jasno, který script se nesmí používat. Mám kalkulátor od tw-db a ten na minimapě ukazuje "zlazé" a "stříbrné" práce, jen pokud je to nastaveno v nastavení scriptu. Já to mám vypnuté, ale nechci zbytečně riskovat, tak co s tím?
Ideálně bys měl mít nainstalovanou verzi, u které to není zapotřebí vypínat v nastavení scriptu - jukni do sekce TW-DB, Petee to tam zodpovídal.

Mohl bych se zeptat proč mi nejde na updatu 2.0 náhled pevnosti ? Není to vybarvené políčko jako třeba , když mám 10 lvl a nejde mi řemeslo
Nevíme nic bližšího o tvé postavě, v tomto případě bude lepší a rychlejší, když napíšeš ticket na support.
 

DeletedUser16216

Guest
Upřesní ti to Screan + Nezdá se vám že se nejak málo nabíhá motivace v duelech ? A to jsem Duelant + mám premium na charakter
[SPOIL]
nhleda.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ještě bych se chtěl zeptat jeslti je nějaká práce která má víc pracovní doby než 15minut... Jelikož nejsem ted moc často na netu, tak jsem si naklikl příslušný úkoly a pár hodin se o to nezajímal. Ale ted kvuli jednomu ukolu tu musim trávit celej den a po 5-10minutách klikat a klikat.... Hrál jsem takový hry typu Travian, webggame atd... a zkončil jsem kvuli tomu že tam člověk visel celej den... Myslim že mluvim i za ostatní ale tohle je NEJVĚTŠÍ chyba co se mohla udělat na westu. Jakožto věrnej hráč Westu se rozhodně kvuli tomu neodhlásim, ale štvát mě to bude furt... A tak tu mám otázku jestli se do budoucna neplánuje to aspon zvětšit na větší časový usek?? Stačilo by 30-60minut, pač klikat tu celou hodinu kvuli 5minutám práce je fakt zlo... to za volnej čas doma neudělám nic :D
 

DeletedUser9371

Guest
Já Ti nevím, ale mrskám třeba práce a hodně po sobě. Intervaly prací jsou krátké, ale připadá mi to, že se časem, který na nich trávíš, tak se čas prací prodlouží (včetně obtížnosti). To je můj názor, názor hráče. Trápím se s tím taky, ale ještě nenadávám. Mě to vyhovuje. Příjemná změna po letech hry.
Někdo mě opraví z moderátorů, jestli se mýlím.
:)
 

DeletedUser

Guest
Super, tak to je pak v pořádku. Ale mám tu další věc co jsem zjistil (nezjistil). Je nekde ve hře přímí tlačítko na oznámení? Protože klikat přes telegramy mě moc nebaví :D A dá se zamezit tomu aby mi v levo pod tlačítkem Salon vyskaovali ty rady- nebo časem se už nebudou objevovat...
 

DeletedUser

Guest
Super, tak to je pak v pořádku. Ale mám tu další věc co jsem zjistil (nezjistil). Je nekde ve hře přímí tlačítko na oznámení? Protože klikat přes telegramy mě moc nebaví :D A dá se zamezit tomu aby mi v levo pod tlačítkem Salon vyskaovali ty rady- nebo časem se už nebudou objevovat...

Priame tlačítko na oznámenia myslím že nie je, ale keď dostaneš oznámenie a klikneš na tú blikajúci ikonku tak ti tú zložku s oznámením hneď otvorí. Rady, ktoré vyskakujú zrušíš nasledovne: klikni na ozubené kolečko - potom na nastavenia - potom v záložke nastavenia máš rozhranie a tam odfajkni herné tipy...:radní:
 

DeletedUser4662

Guest
Ahojte.. mam otakzu, kdyz najedu na jakoukoli praci... nasledne kurzorem na obrazek produktu .. tak je je napsano ... bonus se odvijí od sestavy oblečení dobrodruha ? Muze mi todle nekdo vysvetlit .. jak se to bere, kde ten bonus najdu ? jak ho muzu upravovat ? nejaky blizsi inof k tomu, diky :)
 

DeletedUser

Guest
na ty práce link není...objevujou se namátkově po cele mapě...a vždy na jen na určitou dobu...a pak se to opet změní.. :)

stříbrná práce (je zvýrazněná stříbrným kruhem) = 50% expů a dolarů navíc
zlatá práce ( je zvýrazněná zlatým kruhem ) = 100 % expů a dolarů navíc :klubun:


A ví někdo na jak dlouho? :P Aby se mi zas nestalo, že dojdu ke zlaté a ona už zlatá není :radní:
 

DeletedUser

Guest
Já bych se chtěl zeptat,čas na práci je pevně daný a nebo se dá měnit a tím i více zkušeností.Protože já jsem to nikde nenašel jak bych to mohl udělat.Doufám,že to jde jinek to byl velký krok zpět.
 

DeletedUser9350

Guest
Docela by mně zajímalo jak přepínat mezi chatovacími místnostni. Dříve byl ten sektorový chat fajn, ale tohle moc nepobírám.
 

DeletedUser

Guest

ahoj, to je pěkně podělaný, je obrovský krok zpět!!! Teď, když mám práci a je tam dáno 1 min, tak abych u toho seděl půl dne než to splním! To nejde udělat jako to bylo dříve?? Díky za odpověď.:zed:

Potřebuju např. 10 las, to trvá 10 min tak to znamená, že musím 100 min!!!! sedět u pc a klikat a klikat nebo je to dělaný schválně, aby si hráči museli nakoupit premium a kupovat to za nuggety?
 

DeletedUser

Guest
Hmm tak to je pak docela divné s tím sektorem, že jednou tam mám místnost 7 jednou 2 a jindy zase 4. Stále se točím těsně okolo jednoho města a pozoruji to na Dakotě.

Ja s tebou súhlasím. Ráno som mal miestnosť 7 a teraz miestnosť 1, a stále som pri mojom meste a staviam alebo spím takže to je divné....:radní:
 

DeletedUser

Guest
Chci se zeptat, jak mám vypnout ty herní typy, co mi pořád lítají vlevo? Když jdu do nastavení a odškrtnu to a dám křížek, tak tipy nezmizí a když to otevřu znovu, tak je to zase odfajfknutý.
 
Nahoru