• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Pracovní dny

DeletedUser11313

Guest
Osmohodinová pracovní doba ???
Toť pravé požehnání pro nás duelanty. Pryč s patnácti vteřinami. Nafasujme viagru a pojďme s dobou :-)
Jen aby nám to nevetovalo ROH sociálních horizontálních pracovnic.
 

DeletedUser9371

Guest
Tahle hláška vede : Být zaměstnancem na Divokém západě není procházka růžovým sadem, pracovní doba je příliš dlouhá. Ústřední odborová organizace, dělnické hnutí na prér... číst dál

Oni si z Čechů opravdu Němci dělají srandu, když nám tady v době ČSSR tloukli komunisti odbory (ROH) do makovic. To byly odbory (revoluční odborové hnutí). Tak to tedy zase nemá nic společného s Westernem sakra.
Nebo se pletu ? Že by Siuxové, Komančové měli v té době pifku ? A na místo skalpování bledých tváří při stavbě železnice jejich územím by
skalpovali předáky odborů a jejich funkcionáře ?
Četl jsem stovky knih a čtu dodnes, ale nevím o tom, že by v té době někdo věšel do oken svých srubů, nebo na stany "rudé vlajky dělnické třídy".
V tom případě "Čest práci !", provolávám k tomu, kdo to takhle vyzdobil. :O
 
Naposledy upraveno moderátorem:
To máš sice pravdu, ale co nám, starým mazákům, kterým zůstaly jen vzpomínky na skvělou a jedinečnou hru, můžeme dělat?
Potichu a trpně sledovat, jak se z toho, co nám činilo potěšení a radost stává cosi trapně podivného?
Já pořád doufám, že se snad někdo zamyslí a příjde na to, čím by nám udělal zase radost.

Jo, jo, je to az trapny co z toho udelali...po pridani pevnosti uz nebylo potreba tolik updatu :/
 

Deleted User - 31870

Guest
Ano, vztahuje se to skutečně k Labor day a výše uvedenému odkazu. Děkuji za doplnění.
 

DeletedUser9371

Guest
Tím je to vysvětleno a je to tedy poplatné době 19. století.
Já se už lekl, že bych musel vstoupit do odborů kvůli Westu. Naštěstí je tady ještě nikdo nezakládal.
:D
 

DeletedUser1318

Guest
Ano, vztahuje se to skutečně k Labor day a výše uvedenému odkazu. Děkuji za doplnění.
To sice ano, ale velmi krkolomně.
Honáci na pastvinách odbory neměli, byla to záležitost ve fabrikách, tudíž ve městech s průmyslem.
Proč to připomínáme teď v září? Labor day se slaví na prvního máje.
Proč jsou v setu věci na grilování? Souvislost mi uchází.
 

Deleted User - 31870

Guest
Nejsem tvůrce, tedy ti na to nemohu odpovědět. Osobně bych volila jiná témata pro nové úkoly..
 

DeletedUser9530

Guest
...Proč to připomínáme teď v září? Labor day se slaví na prvního máje.
Proč jsou v setu věci na grilování? Souvislost mi uchází.
Tak ještě jednou, citace z wiki, přeložit si to určitě dovedeš: "Labor Day is a United States federal holiday observed on the first Monday in September, that celebrates the economic and social contributions of workers. It was first nationally recognized in 1894 to placate unionists following the Pullman Strike. With the decline in union membership, the holiday is generally viewed as a time for barbeques and the end of summer vacations."
 
Maranzano : nesnaž se, viděno optikou hráče westu na divokém západě byli jen samí drsní a špinaví desperádi, krveleční indiání a možná i slušných šerifů, kteří se od rána do večera mezi sebou navzájem midlili a kdo tvrdí něco jiného (např. že tam občas někdo pěstoval mrkev), tak je zpátečník a musí být veřejně haněn ...
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem teda zmaten, na betě jsem to dokončil ten úkol a set dává 200 LP, tak jak to doopravdy je s tím bonusem?

[SPOIL]
lp.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Na Betě 200, tady nám bylo opakovaně potvrzeno, že 50. Zatím nemám splněno, abych vám to mohla říct z vlastní zkušenosti.
 

DeletedUser10103

Guest
Chci se zeptat na Arizoně v shopu to píše u kleští zbývá 4 dny, v oznámení je psáno že kleště tam budou celé září? Co je pravda?
 

Deleted User - 31870

Guest
Budou po celé září, první nastavení mělo být provedeno do 2. září a pak přišla informace, že můžou být po celé září, aby se daly koupit i pro nenugetové hráče, že je to férovější. Takže až vyprší lhůta, dáme je znovu.
 

DeletedUser16806

Guest
Toto je fakt "super" herná udalosť.
Keď mám získať do úlohy predmety z prác, ktoré v danej úrovni nemôžem vôbec robiť.... takúto úlohu si môžete naozaj niekam akurát tak strčiť....
 
Nahoru