• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pracovní dny

Pawn

Člen týmu
Zdravím.. co tomu říkáte? 500UPB/nuggetů dát z fleku.. Já osobně to vidím tak, že tohle mělo být oznámeno o něco dříve než den dopředu.. přijde mi to akce zaměřená jen čistě na nuggety, málokdo asi odhadl že to nastoupí už tedka, a málokdo má asi našetřeno 500UPB dát do tohodle, aby si kleště mohl koupit.. A našetřit za těch 5 dnů to asi opravdu nepůjde..
Jak jste na tom Vy? :)
 
Za prvý to tu bylo už min 14 dní nazpátek, za druhý od deklarace nezavislosti bylo jasné, že INNO zase něco podobného zkusí, osobně v tom žádné překvápko v tomhle směru nevidím (osobně oproti té deklaraci ušetřím pěkných 1500 bondů :-) )
Na druhou stranu to, že tyhle dva předměty ti daj minimálně stejně PB jako zbytek hadrů, mi přijde jako zbytečně rychle roztočená inflační spirála, nicméně očividné bylo zavést do hry 'must have' item, u kterého jeho nezbytnost bude zřejmá i hráčům s IQ houpacího koně a na kteří notoričtí klikači v cirkuse prostě nebudou mít UPB ...
 

DeletedUser1318

Guest
To už je fakticky kabaret.
Když přišel update 2.0, tak byla obava, že budou všichni dělat všechno, pak se to omezilo tím, že je na některé práce potřeba víc bodů, a teď se to zase anuluje tím, že se dá prakticky "dokoupit" dalších 200 bodů.

Čistě řečnická otázka, přibývají hráči, po zavedení takových "vychytávek"?

Ps: cením si alespoň toho, že si dali práci vytvořit i graficky nové itemy, věcičky z cirkusu ošklivě odflákli...
 

DeletedUser

Guest
1) Z TW-DB vím, že to hrozí už delší dobu, šetřím UPB, ale uznávám, že to byla neoficiální informace.
2) Člověk nemusí být génius aby si všiml, že je lepší mít našetřenou nějakou zásobu UPB "pro strýčka příhodu" - deklarace nezávislosti, sváteční sady v minulosti, den nezávislosti (pokud u toho člověk nechtěl sedět pořád a nechtěl utrácet nuggety).
3) Za den je možno získat 4 UPB za 15 předmětů od každého druhu + 4 UPB za obyčejné opakovatelné úkoly + 4 UPB za denní aktivitu + 5 UPB každý druhý den za řemeslný produkt a je na to 7 dní, tj. cca 100 UPB do konce akce + náhodně najité UPB při práci + nějaké ty UPB z bitev o pevnost. Pokud si člověk mákne, myslím, že 150 UPB se dá ještě našetřit.
4) Kdo má schované obálky s UPB z různých akcí, tak je může použít.

Takže myslím, že pokud to člověk fakt nezvoral, tak nemůže mít problém. Já jsem kupříkladu těsně před dnem nezávislosti nakoupil sadu na mýdlovou operu, když začal den nezávislosti tak jsem měl 100 nebo 200 UPB, skoro všechny jsem je využil na zkracování a přesto teď mám 430 UPB. Mě se to takhle líbí - kdo na to má tak to zvládne bez nuggetů, ale musí se snažit (prý, že je TW moc jednoduchý - mě ani nepřijde) a kdo je lempl a nedá to, tak si musí zaplatit. Mě to přijde fér.

EDIT: Ještě bych chtěl upozornit, že ta sada není zdaleka tak silná, jak to vypadá na první pohled. Uvědomme si, že zabírá dvě docela důležitá místa - produkt a oblečení. Já, pokud si ji vezmu, tak přijdu o bonus za celou mýdlovou operu, budu mít o kus méně - to je 50 PB + 10 charisma + 20 vystupování. Mě tedy fakticky přidá sada jen okolo 150 PB, u prací zaměřených na charismu (třeba u kupce, práce na které mám největší nález a na které tedy nejvíce záleží) je to ještě horší. A co teprve takový nuggeťák, který má Cartwrightova koně a sedlo + komplet Allainovo/Cartwrightovo oblečení? Ten přijde o nejlepší bonusy OBOU sad. Myslím, že se bude muset hodně rozmýšlet, jestli má vůbec grilovací sadu použít a řekl bych, že se mu to dost možná ani nevyplatí. Závěr: pro "obyčejné lidi" je to dost dobrá sada, pro nuggeťáky co mají skoro všechno jen zbytečné harampádí. Z mého pohledu moc chytře vymyšlené (normální hráči se dostanou téměř na úroveň nuggeťáků -> ti si budou muset koupit další výhody).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Please don’t announce it before Monday, the 26th, more information will follow end of next week; latest on Monday, the week after.
Dříve jsme to zveřejnit nemohli (v noci jsem už spala, takže až ráno).
 

DeletedUser9530

Guest
Po Deklaraci je dobré s něčím takovým počítat. Jediné, co mě se**, je fakt, že ty Grilovací kleště jsou opět neprodejné. Pro případ, že by si chtěli hráči pomoct. Zásadní otázka tu už zazněla, vyplatí se pořizovat?

To mě ještě přivádí na myšlenku, když jdou přes support posílat nuggety, proč to nejde u UPB?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Nuggety posílat nelze - viz staré oznámení a důvod.

O novém vložení Deklarace do Shopu se hlasovalo kdysi dřív na FB (čistě průzkum, nic závazného).

Grilovací kleště budou dostupné v Shopu po celé září - právě přišel e-mail, chtějí umožnit nákup i hráčům bez nugget.
 

DeletedUser

Guest
500upb je v pořádku a není problém je v krátké době našetřit, pokud použijete hlavu, pracujete/bitkaříte a nerozhazujete tak jích máte v zásobě vždy dost (1063)
 

DeletedUser13017

Guest
Co dodat? Old Cadger to myslím skvěle vyčíslil a není vlastně o čem diskutovat.
Já osobně jsem všemi odsuzovaný "nugeťák", který si kupuje nugety. Ano - na prémia. V současné době jen na charakter a už ani "nehřeším" občasným zrychlením a podobnými možnostmi těch zlatých nesmyslů.
Vše si pořizuji momentálně za UPD a nemám s tím sebemenší problém. Stačí si (jak už bylo výše uvedeno) jen trošku potrápit hlavinku, šetřit a rozlišovat, co je momentálně důležité a odložit nákupy toho, co mi neuteče.
Vložka - Hodně mi pomáhají i posilovače z řemesel. Vyrábím si je, nebo kupuji a vyměňuji od ostatních řemeslníků. Pak přijde zarputilý odpůrce používání nugetů a žebrá o suroviny. Rád pomohu komukoliv, ale když na dotaz, proč si nenajde 10 ks dřeva dostanu, odpověď: "Na takové blbosti nemám čas..."?
Denní úkoly, práce, bitvy - z toho všeho lze kýžené dluhopisy obdržet a kdo říká že ne, nesnaží se tak, jak by měl. JDE TO, věřte mi :klubun:
Já si například zatím odpustil sukni z mýdlové sady, jelikož mi neuteče.
Nakonec snad jen doplním, že jsem sběratel a chci mít VŠECHNO :-)

máš pravdu tat, do kamene vytesat
(jsem básník? :-) )

a co tohle? http://forum.beta.the-west.net/showpost.php?p=24075&postcount=1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Tak kabaret pokračuje jiným směrem - ne 200, nýbrž 50 pracovních bodů...
Zásadní otázka zní, dočkáme se někdy nějakého miniupdatečku, o kterém by se dalo říct, že proběhl zcela bezchybně?
A myslím, že je celkem lhostejno, kdeže nastala chyba.
Ps: čeština dnes bude?
 
Nevim, kdyz bylo oznameno 200pb rikal jsem si ze to skusim, ale 50...to je lepsi koupit si obleceni, navic nam tim miniupdatem pekne zapr*sili mapu :(
 

DeletedUser11063

Guest
Pokud by ten set dával oněch 200 PB tak bych ho i zkusil koupit - přeci jen by se to na práce hodilo, ale ve chvíli kdy přidává pouze 50 PB a a stojí 500 dluhopisů se z nej stává pouze hodně blbej fór (nebo spíše další nepotřebná blbost) - nechtěli by se konečně spíše zaměřit více na hru jako celek než na tohle?
 
těch 50 PB je podle mě akorát, osobně bych si tipl, že tenhle set bude nejlepší pro 80-90% prací (pro mě). Otázkou je, zda to teď stojí za těch 500 UPB, což bude hodně individuální ...
 

DeletedUser1318

Guest
...nechtěli by se konečně spíše zaměřit více na hru jako celek než na tohle?
Tak tak, nechápu posedlost vytvářením stále dalších a dalších setů, které jsou spíše k smíchu, než k vlastnímu hraní.
Nu což, budeme tedy dále čekat na to obrovské "něco", co s tou novou mapou nakopne west do nadpozemských výšin. Snad to ještě příjde...
Tedy alespoň doufám, že to není ta nová podoba minimapy.
 

DeletedUser9371

Guest
Ty sety opravdu moc nedávají, je to spíš pro srandu a k úsměvu. K hraní to opravdu není a s Westernem to nemá nic společného.
Třeba se v INNU objeví někdo, kdo četl alespoň pár "Mayovek" a oživí hru v jejímž duchu jsem tady začínal a dočkáme se kvalitních změn a ne vykřičníků přes celou minimapu.
Nebo vyslyší "hlas hráčů. Za ty roky tady opravdu padlo spousty nápadů na změny. Škoda, vesměs to vyšumí do archivu příspěvků.
:(
 

DeletedUser

Guest
Lidi,já bych to už neřešil,tady jsou už zbytečné debaty a posílání dopisů do INNOgames,myslím,že teď už west skončí,otázka je kdy.Za tři,za 5 za 7 let.... Jen pro info:zkuste to jako já,z posledních 6ti trapných úkolů sem udělal jen mýdlovou operu,ani tento den práce dělat nebudu,ušetřím tak čas a UPD.
 

DeletedUser1318

Guest
Lidi,já bych to už neřešil,tady jsou už zbytečné debaty...
To máš sice pravdu, ale co nám, starým mazákům, kterým zůstaly jen vzpomínky na skvělou a jedinečnou hru, můžeme dělat?
Potichu a trpně sledovat, jak se z toho, co nám činilo potěšení a radost stává cosi trapně podivného?
Já pořád doufám, že se snad někdo zamyslí a příjde na to, čím by nám udělal zase radost.

Mimochodem, pracovní dny, co to je za akci?
K čemu se to vztahuje?
V Německu pečou buřty ve všední den, a ne jako my, spíš o weekendu?
Nebo je to zase něco super utajeného jako souvislost s nějakou soap operou?
Možná, když by se to uvedlo v souvislostech, mohli bychom se alespoň dopídit nějaké pointy, byť je asi německý humor trošku odlišný od tuzemského a možná jej tak úplně nechápeme.
Snad jedinou paralelu současného vývoje westu s obdobím divokého západu mi připadá výměnný obchod s původními obyvateli.
Korálky, zrcátka a rezavá veteš výměnou za kožešiny , nebo nucená emigrace do rezervací.
Tohle zbylo z westu... ?
Mně to ještě pořád stojí za komentář.
 

DeletedUser11063

Guest
To nejsi sám tyhle série už ignoruju :-)
Tohle už nemá dávno nic společného se hrou roku, kterou west dříve byl a je to dost smutný pohled jak se postupně propadá z toho dávného výsluní mezi průměrné a postupně mezi podprůměrné hry :(

Nechápu co se změnilo - dříve měli tolik plánů co udělat, co vylepšit - samé povětšinou velké změny, ale po nich se naprosto slehla zem a už pár let o nich není nic slyšet - místo toho se zaměřili na tyto přicmrdávky - vím že se to někomu nebude líbit, ale tohle opravdu vypadá, jako by samo inno rezignovalo na vývoj westu a jen se z této "dojné krávy" snažily dostat co nejvíce dokud dává a než ji pro stáří "odstřelí".

...
Mimochodem, pracovní dny, co to je za akci?
K čemu se to vztahuje?
u nás na dílně dneska opékali čuníka a popíjeli pivo, ale k této akci se to asi vztahovat nebude - i když jsme německá firma :-)
 

DeletedUser1318

Guest
...u nás na dílně dneska opékali čuníka a popíjeli pivo, ale k této akci se to asi vztahovat nebude - i když jsme německá firma :-)
Tak s tím to asi fakt nemá souvislost, protože:
...Ústřední odborová organizace, dělnické hnutí na prérii, se snaží zavést osmihodinový pracovní den už mnoho let...


Co mi tedy k tomu jaksi neštymuje, je třeba tohle:
Historie prvního máje je spojená s hnutím za osmihodinovou pracovní dobu. Vše to začalo ve Spojených státech. V letech 1872 a 1873
byly v New Yorku a jiných velkých městech USA ohromné demonstrace za starý dělnický požadavek na osmihodinovou práci.
Hnutí rostlo tak, že donutilo zákonodárné sbory téměř všech státu USA, aby přijaly zákon o osmihodinové pracovní době alespoň pro všechny práce ve státních podnicích. Pak, 24.června 1878, přijal tento zákon pro vládní práce také kongres USA. Zákon však zůstal mrtvou literou. V říjnu 1884 se Odborová federace Spojených státu a Kanady na chicagském sjezdu rozhodla, aby se od 1. května 1886 pracovalo jen osm hodin
denně a aby všechny odbory všemožně usilovaly o provedení tohoto usnesení...


Citováno z tohoto zdroje: http://www.pierrot.cz/filedb.php?id=7
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ta "sada" má tedy dávat ne 200 ale jenom 50 PB? Tak to je fail...kdyby to mělo víc, tak by se dalo uvažovat, ale takhle...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru