• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pracovní dny

DeletedUser9350

Guest
Budou po celé září, první nastavení mělo být provedeno do 2. září a pak přišla informace, že můžou být po celé září, aby se daly koupit i pro nenugetové hráče, že je to férovější. Takže až vyprší lhůta, dáme je znovu.

A proč tedy jsou na DE světech na 33 dní již nyní? Že by zase nebyla komunikace ze strany hlavního velení tak ok?
 

DeletedUser17108

Guest
Fajn, ať mě někdo vysvětlí, jak mám sehnat předměty do úkolu?
Level 81 - nemůžu:
cigarety - level 82 (nejmenší problém)
rum - level 92
růže - level 100
Nepište o nákupu na trhu - s 20000 dolary :1:
 

DeletedUser

Guest
Ono to odstupňování podle lvl je taky nějaká hloupost, mám všude bez rozdílu lvl popsaných v oznámení Zpěvník, Whiskey, Ropa, Račí klepítka, takže splnění hrozí leda za rok pokud se úkol vrátí.

Ještě mám otázku na ty co mají splněno dává to na běžných světech těch 200 nebo jen 50 pracovních bodů?
 

DeletedUser16057

Guest
Ono to odstupňování podle lvl je taky nějaká hloupost, mám všude bez rozdílu lvl popsaných v oznámení Zpěvník, Whiskey, Ropa, Račí klepítka, takže splnění hrozí leda za rok pokud se úkol vrátí.

Ještě mám otázku na ty co mají splněno dává to na běžných světech těch 200 nebo jen 50 pracovních bodů?

Ten set dává pouze 50 PB, Darling to psala jak na fórum, tak je to nově i zde: http://tw-db.info/?strana=supravy&set=labor_day :)

Jinak s tím odstupňováním je problém ze začátku, až máte úroveň kolem 100, pak to jde snadno.
 

DeletedUser

Guest
Ten set dává pouze 50 PB, Darling to psala jak na fórum, tak je to nově i zde: http://tw-db.info/?strana=supravy&set=labor_day :)

tak jak vysvětlíš tohle? [SPOIL]
lp.jpg
[/SPOIL]
neptal jsem se co je kde psáno ale jaká je skutečnost
 

DeletedUser

Guest
Zajímalo by mě, kde je tedy pravda a zda mi to stojí za těch 500 UPD.
 

DeletedUser

Guest
To ale není stále odpověď na mou otázku jak je to tady, pokud ten set máš tak řekni ANO tady má jen 50 pb a budu spokojenej a nemam o něj zájem, o nic jinýho mě nejde, chápeš? Nějaký spekulace mě nezajímaj.
 
Mám nějaké vidění, mám za to že ten set dává 200 PB, na 50 nemá smysl utrácet 50 upd. To bych akorát vyhodil dluhopisy, jestli tam vážně bude těch 520,m tak to komusi omlátím o hlavu...
 

DeletedUser1318

Guest
To ale není stále odpověď na mou otázku jak je to tady, pokud ten set máš tak řekni ANO tady má jen 50 pb a budu spokojenej a nemam o něj zájem, o nic jinýho mě nejde, chápeš? Nějaký spekulace mě nezajímaj.
Ano, přidává jen 50.

Tak ještě jednou, citace z wiki, přeložit si to určitě dovedeš...[/I]
Jistěže dovedu, děkuji za doplnění znalostí, opravdu jsem netušil, že svátek práce se slaví ve státech jinak a jindy než např. u nás.
V kontextu hry, kdy ve městech fabriky nestavíme, mi existence odborových centrál na prérii přijde úsměvná. Domnívám se, že nějaképodobné snahy o zavedení kratší pracovní doby by skončily ranou do zubů a bylo by po stávce. Ale to je nakonec jedno.
Můj pocit, že současná partička kolem westu nemá správný cit pro hru, to jen potvrzuje.
Tradice, že si máme hledat sami informace k tomu, čeho se úkoly týkají, je dle mého názoru, taky nepovedená.
Když vemu v potaz i další, tj. chyby v překladu, částečně nepřeložené texty, zmatek v oznámeních a celkovou "prospěšnost" sady pro hraní, je pro mne tato úkolová "miniřada" dalším zklamáním.
Ovšem když to někdo bere stylem sice mám chuť na večeři pro gentlemany, ale vařená kukuřice je taky dobrá, tak ano, ať si to užije.
Já bych se raději dožil toho, že budeme slavit "West day", památku toho, kdy odešli všichni, co tu hru kazí.

Mám nějaké vidění, mám za to že ten set dává 200 PB, na 50 nemá smysl utrácet 50 upd. To bych akorát vyhodil dluhopisy, jestli tam vážně bude těch 50,m tak to komusi omlátím o hlavu...
Pokud bys věděl komu, tak se s chutí přidám :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Na sedmičce mám snahu to plnit, tam mám úroveň 120.
Na Dakotě jsem to vzdal, tam je to bez šance.
:)
BB%20om%C3%A1%C4%8Dka.jpg
 

DeletedUser487

Guest
Fajn, ať mě někdo vysvětlí, jak mám sehnat předměty do úkolu?
Level 81 - nemůžu:
cigarety - level 82 (nejmenší problém)
rum - level 92
růže - level 100
Nepište o nákupu na trhu - s 20000 dolary :1:

A to samé platí pro BBQ.
Na úkol potřebuješ 87 lvl.
:zed:
 

DeletedUser3338

Guest
Zdá se mi to nebo úkolová řada už zkončila? :D Poté, co jsem splnil těch 8 odpracovaných hodin, úkol prostě zmizel.
 

DeletedUser1318

Guest
Zdá se mi to nebo úkolová řada už zkončila? :D Poté, co jsem splnil těch 8 odpracovaných hodin, úkol prostě zmizel.
Skoč si za odborovým předákem Henry Walkerem, ten by tě měl poslat sehnat a ukrást potřebné pro další úkol.
Končit by ta taškařice měla až 2.9. (tedy podle zatím dostupných informací).
Možná to bude jen do 1., bůh ví, jak tu půlnoc zase mysleli...
 

Deleted User - 31870

Guest
Série platí do 2.9. 23:59 h (nastaveno do 3.9. 00:00 v toolu).
 

DeletedUser3338

Guest
Tak asi se objevila nějaká chyba. V knize úkolů mám úkol přijatý a podmínky splněné, ale jakmile otevřu barmana, tak žádný úkol nevidím.
 

Deleted User - 31870

Guest
Je zjištěný problém u plnění úkolů, které přijmete v nižším rozpětí, během plnění hráč překročí hranici do dalšího rozpětí, poté již nemůže dokončit přijatý úkol (protože by správně měl mít úkoly z vyššího rozpětí).

Jste-li opravdu blízko k překročení hranice, doporučujeme ji překročit a poté přijmout úkoly, vyhnete se potížím. Pokud se Vám to již stalo, pište na support.
 

DeletedUser10235

Guest
Na sapport je zbytočné písať. Stačí ak hráč, ktorý pri plnení úlohy Demonstrace prekročil level a tým sa dostal do iného pásma pre plnenie série, túto úlohu zrušil a prijal ju opätovne pre svoj súčasný level. Potom môže v plnení pokračovať ďalej i keď bohužiaľ tých 8 hodín bude musieť odpracovať znova.
 
Nahoru