• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pracovní dny

DeletedUser1318

Guest
"Kde můžete najít BBQ omáčku, se nás, prosím, neptejte. Pokud na to někdo z hráčů přijde, může se o tuto informaci podělit v diskuzi na fóru, atp., my Vám to bohužel říci nemůžeme. Děkujeme za pochopení."
Vy to nevíte, nebo máte od vrchnosti zakázané poradit?
Vodítko "někde hledej" už se totiž vymyká i poslední dobou nastavenému standartu.

"Po delších debatách o bonusu nové sady došli v Innogames k názoru, že budou změněny."

Nebylo by lepší nám předložit hotový "produkt"?
Tohle už není ani k smíchu.

Jestli bude nějaká zpětná vazba, tak za mne, prosím vyřiďte, že o takovéhle úkoly snad ani nestojím.

Na sapport je zbytočné písať. Stačí ak hráč, ktorý pri plnení úlohy Demonstrace prekročil level a tým sa dostal do iného pásma pre plnenie série, túto úlohu zrušil a prijal ju opätovne pre svoj súčasný level. Potom môže v plnení pokračovať ďalej i keď bohužiaľ tých 8 hodín bude musieť odpracovať znova.
Kolik si myslíš, že se najde lidí, kteří do toho půjdou znovu?
Co takhle kdyby vytvořili nějaký opravný prostředek a posunuli dobu pro ukončení úkolu?
 

DeletedUser10235

Guest
tat
bojím sa, že kým by spravili opravný prostriedok, tak už je aj po úlohe. Myslím si, že tých 8 hodín práce nie je zas taká tragédia...môže ich ten hráč odpracovať napríklad na prácach, ktoré mu dajú produkty pre nasledujúcu úlohu. Aj tak by pracoval, či nie?
 

DeletedUser1318

Guest
tat
bojím sa, že kým by spravili opravný prostriedok, tak už je aj po úlohe. Myslím si, že tých 8 hodín práce nie je zas taká tragédia...môže ich ten hráč odpracovať napríklad na prácach, ktoré mu dajú produkty pre nasledujúcu úlohu. Aj tak by pracoval, či nie?
No, nevím nevím, už tu nějaký duelant psal, že je to trošku přes míru samo osobě, pro plnění některých úkolů nepotřebuju dělat hodinové práce a kdo hraje free, může mít problém s energií.
Nehledě ktomu, jestli vynaložené úsilí a následná platba v shopu bude vynaložená účelně.
Co je spíš horší, že zase utrpí důvěra zákazníků, to ovšem asi nikoho netrápí...
 

DeletedUser10235

Guest
tat
Chceš mi tvrdiť, že za 5 dní nemá dosť času odpracovať tých 28800 secúnd? Nikde nie je napísané, že to musí opracovať na hodinovkách. To som uviedla len na zjednodušenie príkladu.
A tiež nikde nie je napísané, že tú seriu musí plniť.
Osobne sa mi na celej úlohe zdá viac problematické to, že pre levely na spodnej hranici rozmedzia sú niektoré produkty nedostupné na získanie pri práci a musia sa spoliehať len na kúpu cez trh. Pokiaľ nemáš kamarátov, ktorí ti pomôžu, tak to môže byť naozaj veľký problém.
Bohužiaľ s tým mi naozaj nič urobiť nemôžeme.
 

DeletedUser1318

Guest
tat
Chceš mi tvrdiť, že za 5 dní nemá dosť času odpracovať tých 28800 secúnd? Nikde nie je napísané, že to musí opracovať na hodinovkách. To som uviedla len na zjednodušenie príkladu.
A tiež nikde nie je napísané, že tú seriu musí plniť.
Osobne sa mi na celej úlohe zdá viac problematické to, že pre levely na spodnej hranici rozmedzia sú niektoré produkty nedostupné na získanie pri práci a musia sa spoliehať len na kúpu cez trh. Pokiaľ nemáš kamarátov, ktorí ti pomôžu, tak to môže byť naozaj veľký problém.
Bohužiaľ s tým mi naozaj nič urobiť nemôžeme.
Já ti nechci tvrdit vůbec nic.
Já s tebou naprosto nezávazně polemizuju o tom, že ten úkol nestál za moc ani bez těch průserů, které jej doprovází a spekuluju o tom, jak by se z nich dalo vybruslit.
Že za danou situaci nemůžeš ani ty a ni nikdo z našeho týmu vcelku chápu.
Co mne vyvádí z rovnováhy, je kohokoliv tvrzení, že se vlastně nic neděje.
Svým způsobem je to poslední dobou pravda.
Neschopnost zavést stupidně banální úkol je už pravidlem.
Mne jako zákazníka to ovšem stále stejně irituje.
Ano, máš pravdu, nemusím to hrát, já to však hrát chci.
Investoval jsem do toho spoustu času i peněz, bavilo mne to, a stále čekám, že konečně dojde k té slibované změně, kterou třeba nová mapa dostane konečně smysl.
O to víc mne přivádí v úžas, jak amatérsky je s touto hrou zacházeno.
Je možné, že ty sama, případně další z týmu to vidí jinak, já to respektuju, ale souhlasit s tím nemohu.
Tohle je prostě další průšvih. Za tím si stojím.
 

DeletedUser16806

Guest
BBQ
do 80 lvl získate u lov grizzliho
do 55 - odchyt koní
do 30 - značkovať dobytok
 

DeletedUser

Guest
58a485af7c


http://2i.cz/58a485af7c
 

DeletedUser6222

Guest
Kdož hledáte do tohoto úkolu růže: Nacházíte je? Protože při hodinové práci je 47% šance nálezu, já mám odpracováno po přijetí Q 19 hodin a nepadla mi ANI JEDNA. Chápu, že je to o náhodě, ale tohle mi přijde jako error trošku.
 

DeletedUser

Guest
Jak to tu čtu,tak se opravdu musím smát,někteří fakt super gegy:),tat opět nezklamal,s tím se zasměji dycky po těžkém dni.Ale teď vážně:),má vůbec zástupce z české strany možnost nějak ovlivnit dění v innogames a nebo něco navrhovat?Protože toto je už není ani soup opera,to je spíš na doktora Chocholouška do bohnic.Musím říct,že west,který byl kdysi,byl oproti dnešnímu stavu totálně geniální a dotažen jak časově,herně,tak graficky.Dneska je to bída po všech směrech a nejhorší jsou nové svátky,úkolové řady a významné dny.Koho sakra zajímá den přátelství nebo den proti hubnutí?Do té doby než sem to uviděl ve westu,sem o tom ani neslyšel...Prosím moderátory o zodpovězení první části.
 

DeletedUser

Guest
Nevíte někdo, kde můžu najít BBQ omáčku při levlu 99?
A ještě jestli bude tato úkolová série dostupná i příští rok?
 

DeletedUser297

Guest
Tak nevím, mám nějakou smůlu, ale ani po 10ti hodinách "vykrádání domů" mi BBQ omáčka nepadla... Level 89... :-( Poradí někdo? Děkuji...
 

DeletedUser9371

Guest
Tak to máš asi opravdu smůlu. Je tady někde ode mě screen a dal jsem BB omáčku na první pokus při vykrádání domů (1 hodina práce). Na světě sedm a to je mrtvý svět se 400 hráčí a to s bídou i s moderátory, kteří tam dohlížejí na náš klidný spánek.
Jen jsem měl na vykrádání domů plný počet pracovních bodů. Ty jsi měl také plný počet ? Nebo Ti chybělo ? Nebo si použil posílení
Petře SMS ?
 

DeletedUser12110

Guest
Zpetnou vazbu poslat muzeme, nakolik si ji kdo z IG vezme k srdci, neovlivnime - Admin je jejich podrizeny, nikoli naopak.
Mne se na pracovnich dnech nelibi jedna vec a tou je narocnost. Hraci si stezuji na lehke ukolove rady nesouvisejici s prostredim TW a dostanou tezkou ukolovou radu nesouvisejici s prostredim? 10 cigaret, 10 ruzi, budiz, ale ne za zasteru na grilovani...

Jestli bude serie pristupna i pristi rok nevime.
 

DeletedUser297

Guest
Krosna33: no jestli dobře chápu ty nové ukazatele, tak asi jo :-) (čert aby se v tom vyznal). Prostě 5x zlatý krumpáč, status bar 30/104 28% a po najetí na něj: "přineseš celkem 548 bodů..." Jinak hraji na Dakotě... Takže pech, jako vždy... :-))
 

DeletedUser9371

Guest
Tak jsem si to v klidu splnil na světě 7. Bez problémů jsem dohledal růže (asi 6 x mdloba při výkonu práce) a spol. Dal k tomu pár denních
úkolů i duelů. Grilovací zástěru mám. Na ty kleště kašlu. Kupovat je nebudu. Pro mě osobně je taková sada k ničemu. Opravdu jen do sbírky.
Na Dakotě jsem to vzdal, aniž by se pokusil. Tam na to prostě nemám pracovní body a radši jsem na duelech či v bitvě. Jak je mdloba, tak se plácám po řemeslu na surovinách. Set, který není tak zajímavý jako Docův a spol ? Je mi prostě k ničemu. Grilovacích kleští mám a "hafo" na zahradě u krbu.
Stejně nejradši griluji klasickou špachtlí a ta v shopu není.
:D
 

DeletedUser

Guest
10 cigaret, 10 ruzi, budiz, ale ne za zasteru na grilovani...

Proč? Ve "starém dobrém TW", jak mu mnozí nostalgicky říkají, bylo za odměnu za (lehčí) úkol prakticky NIC. A zástěra na grilování mi přijde celkem dobrá. K některým pracem je to pro mě nejlepší oblečení a to je věc, která se penězi skoro nedá zaplatit. A když si někdo myslí, že 5k expů + zástěra + vyznamenání mu za to nestojí, tak to dělat nemusí ne? Ono 10 růží + 10 cigaret je 20 hodin práce (pro mě), což není zas tak strašné.
 

DeletedUser9371

Guest
Určitě Olde. Kdo má rád stavbu a podobně, tak pro něj jsou takové sety dobré. Kdo je jen na duely a bitvy, na úkoly když si vzpomene ? Tak pro toho to je opravdu jen do sbírky. A vyhazovat 500 nuggetů za kleště na grilování ? Třeba nejsou ani z nerezu. :)
 
vidíš Krosno a já bych řekl, že je to úplně naopak. Ta zástěra nevíce pomůže těm, kteří nemaj schopnosti rozhozené na práce (tj. bitevníci a duelanti), protože těm přidá nejvíce bodů (procentuálně) ...
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak souhlasím s ighas.My co rubeme furt a ještě máme schopnosti dobře bitevně rozložené takové věci nepotřebujeme.Mi by to opravdu přidalo např. jen 10 PB a to je pro mne zbytečné.Je pravda,že pro nízké levly,keré nemají skoro žádné sety je to dobré,ale to je asi tak vše.Chci návrat starých,dobrých,těžkých úkolů,kde odměna byla k něčemu,nebo to bylo aspoň těch 100UPD za celou sérii.
 
Nahoru