• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoce 2013 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9733
  • Vytvořeno

DeletedUser17319

Guest
Tak já za 50.000 měl Willmunisovi boty - bohužel už je mám.
 

DeletedUser1502

Guest
Ceny jsou opravdu silně přemrštěné...dát za truhlu 3 mega herních dolarů, nebo zhruba 1600 reálných korun za nugety, to mi přijde fakt dost. Kdyby alespoň zůstaly, jako možnost platby dluhopisy, to bych třeba i zkusil nějaký ten pytel koupit. Loňské vánoce na westu byly as nejlepší i nugety jsem si na to koupil, abych 1x zkusil zlatý dárek a pár modrých i zelených. Možnost losovat do doby, než došly dluhopisy a nugety byla super a když sem tam padla obálka s dluhopisy, tak se pokračovalo dál. Každý den možnost si 1x volně vylosovat třeba jen sušenku se mi taky zamlouvala. Letos je to pro mě nezajímavé, tolik dolarů fakt nemám a nugety do této akce fakt dávat nechci. Opravdu sklamání...příští rok snad bude lepší.

Tj. Hlavně za 800 dluhopisů mohl člověk losovat z nejlepšího balíku. Což byli komplentí bedny, 1000 dluhopisů, prémiová truhla apod. Teď máš něco podobného, psíš slabšího, ale za 3000 nuget. Docela zklamání pro ty co si šetřili dluhopisy.
 

DeletedUser9733

Guest
To tedy ano...dluhopisy jsem šetřil na vánoce..na eventech jsem jich použil minimum, aby mi zůstaly na Vánoce a najednou mi nejsou na nic. Jsem fakt sklamán...vyprodávám nyní bágl, abych zkusil alespoň na světě, kde piplám postavu koupi jeden pytel...snad tam bude něco rozumného
 
to je fajn, ale ve svém úvaze jsi zapomněl cca 10 věcí po 50 nuggetech, které jsou/budou témeř bezcenné a které připadaj na jednu každou takovoudle haluz ...

To je pravda, jak jsem psal mně padly za 100K dva šátky v cenně 10 K dohromady :(
Ale ta puška mi to vynahradila :)
Ale zase musíte uznat že když má někdo štěstí a padne mu taková vzácná zbraň za 50 nuggetů tak je to výhodný :)

Tj. Hlavně za 800 dluhopisů mohl člověk losovat z nejlepšího balíku. Což byli komplentí bedny, 1000 dluhopisů, prémiová truhla apod. Teď máš něco podobného, psíš slabšího, ale za 3000 nuget. Docela zklamání pro ty co si šetřili dluhopisy.

Neboj, v nějakým eventu je využiješ :)
 

DeletedUser13789

Guest
...Inno hold potřebuje ke konci roku na prémie, se nemůžeme zlobit...
Zlobit se můžeme, ale je nám to k ničemu... :D

...A dneska se mi to vyplatilo :)
Jeremiah Johnsnovka :)

Super epik mega hustá "tombola" :-)

To je přesně ono. Vám se tombola líbí protože jste měli velké štěstí. Ale když někomu padne šátek nebo klobouk, tak z toho není nadšenej. To je prostě o štěstí. Tady se spíš rozebírá princip a (stále dokola) postupy INNO games.

Ale... Nezbývá, než Vám gratulovat, pánové. A nebo tiše závidět... :)
 

DeletedUser

Guest
Mně se ten event ale líbí hlavně kvůli tomu že se tam dají zísat dobrý věci za 50 nuggetů :)

Což jejich hodnotu absolutně znevažuje a snižuje, čímž má Innogames otevřené dveře pro další nové sady, když ty "staré", které jsou ve hře maximálně několik měsíců, už teď může mít každý relativně levně. Tak to tu chodí.
 

Pawn

Člen týmu
Já do toho nasypal přes 2,5 mega.. a musim říct, že docela slušný. Pušky se mi tu teda poměrně vyhýbaly, padla "jen" allanovka, ale jinak doc kůn+sedlo, ching pancíř, všechny možný kalhoty, zimní set skoro komplet mam.. Takže nelituju toho. :-) Jen stále číhám na Jeremiášovu pušku v shopu. :)

Na jiných světech to šlo podobně.. ale nejlepší perličku jsem měl na SK buffalu kde jsem cca za mega z pytlů vyrazil 4 pušky + tu vánoční. :-) Takže spokojenost. Jsem rád, že jsem se dočkal akce, kde sem mohl použít i herní dollary... :-)¨

EDIT: PS: Samozřejmě všude převládaly kravaty,klobouky atd, který sem rovnou pálil.. prostě to chce opravdu zainvestovat víc.. A pak se občas i ta pěkná věc objeví.. :-)
 
Naposledy upraveno:
Já nevím jak chcete nějak zpracovat negativní/pozitivní výsledky?! Jeden napíše že je spokojený, protože mu to padalo. Druhý ne, protože dostal houby. Když se příští rok vrátí tombola, budou hráči psát, že to je ten nejhorší případ bonusů?! Nejlepší by byl návrh, co tu několikrát zazněl; nedávejte na vánoční svátky do hry vůbec nic, jen tiše popřejte...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13789

Guest
Tak, všechny eventy od inna jsou o štěstí..
Tak to bych se s Tebou hádal. U INNA se dá štěstí i koupit :D
Kdyby nám radši popřáli štěstí do novýho roku. Oni nám ho radši prodaj. ***** jedny... :D


Já do toho nasypal přes 2,5 mega.. a musim říct, že docela slušný...
To je právě ono. Když Tě vidím na Buffalu, tak jsi s penězma slušně "za vodou". A když máš na kontě řekněme 5 mega a nevíš, co s nima, tak je jasný, kam je teď nasypeš. To naprosto chápu. Jenže tohle má hrstka lidí na westu. Tím Tě nechci nijak odsuzovat, naopak Tě jako hráče uznávám. Ale když máš řekněme 150 tisíc, tak je malá pravděpodobnost, že budeš mít veselé INNO-Vánoce. :)
 

DeletedUser1318

Guest
Možná někdo v euforii z vánoc zapomněl na realitu která hrozí, a nazývá se migrace.
Na Eldorádu tak nějak nemám v dolarech co investovat a v nugetech nechci, na starších světech bych i mohl, ale jak tak sleduji situaci, o migraci a rušení světů už se tu nějakou dobu nemluví, což asi neznamená,že se od ní upustilo. Nerad bych byl špatným prorokem,
celkem je však nasnadě, že k ní dříve či později dojde.
A pak teprve to bude "Super epik mega hustá záležitost" , jak vložené investice "přestěhovat"- a situace, že není ani možnost ani ochota nějakým způsobem řešit otázku nekorektních obchodů.
 

DeletedUser13789

Guest
Možná někdo v euforii z vánoc zapomněl na realitu která hrozí, a nazývá se migrace.
Na Eldorádu tak nějak nemám v dolarech co investovat a v nugetech nechci, na starších světech bych i mohl, ale jak tak sleduji situaci, o migraci a rušení světů už se tu nějakou dobu nemluví, což asi neznamená,že se od ní upustilo. Nerad bych byl špatným prorokem,
celkem je však nasnadě, že k ní dříve či později dojde.
A pak teprve to bude "Super epik mega hustá záležitost" , jak vložené investice "přestěhovat"- a situace, že není ani možnost ani ochota nějakým způsobem řešit otázku nekorektních obchodů.

Tuším, že ohledně migrací jsme od WEST Teamu dostali zprávu, že žádali němce o další migrační pásma (nebo jak se tomu nadává) a zatím nedostali odpověď. Ale už je to dýl, co jsem to tu viděl.

A je pravda, že některé investice by se totálně propadly a některé by se vyšvihly a vydělaly pár milionů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17319

Guest
Kde se všude dají sehnat ty nové vánoční věci-nový set. Je to jen z bedny a toho pytle v e-shopu nebo i někde jinde.
 

DeletedUser17723

Guest
Já jsem poměrně spokojený, do pytlů jsem strčil 500k a 200 vydělaných nugetů. Z těch lepších věcí padla Elf puška, JJ kabát, Doc gatě, Ching gatě, King gatě a Cartovo sedlo...A potom nějaký pásky a boty a k mé překvapenosti jenom 2 klobouky/šátky
Takže z mého pohledu se akce rozhodně vyplatila.
 

DeletedUser7239

Guest
Což jejich hodnotu absolutně znevažuje a snižuje, čímž má Innogames otevřené dveře pro další nové sady, když ty "staré", které jsou ve hře maximálně několik měsíců, už teď může mít každý relativně levně. Tak to tu chodí.

Já myslím, že největší hodnotu mají tyto věci v celé sadě. Takže ten kdo moc nenugetí má sice skvělý item, ale když nemá celou sadu tak to tu hodnotu stejně nemá. :( Jak jsem psal minulý rok. Nenugetící hráč tyhle sady sestaví tak za 5-10 let a to jen když bude mít velké štěstí. Anebo si to taky může koupit na trhu, když našetří velké peníze. V každém případě si nemyslím, že by INNO chtělo nějak snižovat hodnotu těchto sad. Pro mně má hodnotu třeba i Gentlemanova souprava, když se nedá lehce najít ani opasek do sady. :indián:
 

DeletedUser

Guest
Tak taky přispěju troškou do mlýna. Určitě nechci zpochybnit, že není potřeba platících hráčů. Bez nich by hra neexistovala. Nicméně tímto krokem INNO naznačilo jednu věc. Neplatící hráči, klidně si hrejte, ale nás nezajímáte. Pro vás nic dělat nebudeme, z vás nic nemáme. Nás zajímají jen a pouze hráči, kteří nám budou sypat do kasičky. Asi budou někteří oponovat, že lze nakoupit za herní měnu, jenže ne každý to má, ne každý hraje na jednom světě už 5 let a o nových světech nemluvím vůbec.
 
Není pravda, že by Inno kašlalo na hráče co nekupují nugety. Ovšem je třeba mít našetřeno, jenže pro to je třeba se hře věnovat. Na novém světě to samozřejmě nikdo nemá, no tam je ale potřeba jiná priorita. Nebudu utrácet za super výbavu, když musím mít nějakou tu základní. Stejně tak si hráči mohou koupit standartní věci z obchodů, po té až do toho dorostou a budou mít podmínky kdy to užíjí.
 
Nahoru