• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoce 2013 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9733
  • Vytvořeno

DeletedUser17319

Guest
Pro mě je to hodně drahé ty věci za nugety, bohužel milionář nejsem a dávat několik stovek za pár itemu ve hře, tak dík ne. Když si vezmu co za ty peníze může být. Podle mě v tomhle INNO ujelo. Ještě že je to online hra zdarma :D
 

DeletedUser

Guest
ale tak takhle to fungovalo i u těch tombol - komu padlo něco z modré případně ze zlaté byl nadšený, komu jen klobouk nebo šátek tak nadával :)

Ale já taky nesrovnávám tenhle pokus s nějakým jiným a netvrdím, že dřív to bylo lepší. Jasně jsem řekl, že bych rád, kdyby se prostě rozdávaly oplatky a bonbóny, protože jak tu řekl P3t4, nikdy se nelze zavděčit všem, s čímž zcela souhlasím. Proto bych udržel ty odměny zrovna o Vánocích v rámci nějakých maličkostí - nikdo pak nebude tvrdit, že Innogames jen tahají z hráčů tisíce, což přesně dělají, a nikdo si nebude stěžovat, že nedostal super předměty, když někdo další dostal. Problém vyřešen a ještě si zachováme ducha Vánoc.
 
Pro mě je to hodně drahé ty věci za nugety, bohužel milionář nejsem a dávat několik stovek za pár itemu ve hře, tak dík ne. Když si vezmu co za ty peníze může být. Podle mě v tomhle INNO ujelo. Ještě že je to online hra zdarma :D
Neříkej že nemáš našetřeno ani 50 nuggetů ? :D

Mně osobně padly tyto věci z pytlů :
1. 50 nuggetů - Kalhoty Kinga Fisherse - Překvapen a OK :)
2. 50 nuggetů - Chnigachogův Opasek (Nebo jak se to píše) - Celkem OK :)
3. 50 000 Doláčů - Šátek Franka Eatonse - Nasra*nej jak kráva :D
4. 50 nuggetů - Jeremiah Johnsnova Puška - Hrozně velká radost :)
5. 50 000 Doláčů - Šátek McJuckinse - Naštvalo, ale pořád jsem byl šťastnej z pušky :D

Tak vidím že i někdo kdo si moc nekupuje nuggety může mít dobré zbraně :)
 

DeletedUser17809

Guest
Jenže ne každý si ty nugety nechává.
Kdybych věděl, že to takhle zoslej, tak jsem si nedával prémka (což bylo pro alianci platnější)
A kdyby ti ta puška padla na světě kde jí nevyužiješ budeš naštvanej též.
Osobně jsem to riskl a padly Doc botky, které jsou mi akorát tak na prodej.
Kdyby to bylo za UPD, může mít radost každej a je to rovnocennější.
Navíc nuggety jsou propojené, takže to jde udělat jen na jednom světě.
 
johnny, já s tím také souhlasím - konkrétně kalendář mě mrzí a mrzel už loni. sladkosti byli mnohem lepší, ale prostě to inno změnilo a já se s tím smířil (nic jiného snad ani nezbývá).
je i pravda že kupuji hlavně na Arizoně kde hraju nejaktivněji, takže tu nějaké peníze mám a i našetřené nuggety z denního loginu. Například na Eldorádu nemám ani 10k takže si nic nekoupím. A jsem s tím opět smířen :)
 

DeletedUser16557

Guest
Tak já se taky pochlubim :-P

1. pytel - 50 nugget - Freemanův klobouk ( Byl sem naštvanej jak)
2. pytel - 50,000$ - Chingachgookův havraní klobouk ( To ušlo :mexikán: )
3. pytel - 50,000$ - Cartwrighrův opasek ( Na nic,asi půjde na "charitu" :P )
4. pytel - 50,000$ - Chingachgookův pásek ( Ten se hodil do sady :) )

A prostě bomba super wow epický záver :D

5. pytel - 50,000$ - Will Munnyho zbraň :hoj:​
 

DeletedUser14356

Guest
Vánoce 2013 líbí / nelíbí

myslím že by nebylo od věci založit nějakou anketu kde bude něco o tom komu se líbí nebo nelíbí letošní ''tombola'' jistě by se našlo dost spokojených hráčů ;) :D

a jak to hodnotíte vy ? :klubun:
 

DeletedUser17809

Guest
Výdělek pro INNO, propadák pro normální hráče co nemaj na kontu milióny a nekupujou hromadně nuggety. Měli nechat za UPD aspoň ty pytle a byl bych spokojenej.
 

DeletedUser14356

Guest
já jsem nějak nepochopil kde jsou ty zmiňované dluhopisy :hoj:
 

DeletedUser9733

Guest
Nelíbí se mi vůbec, viz můj názor v diskuzi Vánoce 2013
 

DeletedUser15016

Guest
Mě se ta slosovačka nelíbí, protože normální lidé šetří UPD jak po... a teď co s nimi? Já bych to dal vše za nugety, dolary i UPD.
 
neboj, příští rok budou nové a lepší sady a tam ty UPD použiješ, takže vlastně můžem být rádi, že nás INNO před touto hloupou investicí ochránilo :-)
 
Výdělek pro INNO, propadák pro normální hráče co nemaj na kontu milióny a nekupujou hromadně nuggety. Měli nechat za UPD aspoň ty pytle a byl bych spokojenej.

Co ? :D
Za UPD dostat např. Jeremiah Johnsnovy zbraně apod. ?
Neříkej že nemáš ani 50 nuggetů na účtě...¨
A podle mně je 80 nuggetů za 50 KČ smskou úplně přijatelná cena :)
A INNO udělalo tuto akci aby i hráči co málo nebo vůbec neutrácí za nuggety a měli šanci získat nějakou dobrou věc :)
---
Za pytel bych dal :)
Já si koupil 5 pytlů a jsem lvl 76 :)
-> Ale ty truhly už jsou drahý :( - 3000 nugget za jednu...
 

DeletedUser16557

Guest
Já sem třeba dal za nuggety jenom jeden pytel,ostatní manyáše sem si šetřil..
Kdo šetří,má za 3 :-)
 

DeletedUser13789

Guest
Super epik mega hustá "tombola" :-)

To se nedivim, když Ti padla Munnyho zbraň... Ale to je přesně ono. Tobě se tombola líbí, protože jsi měl štěstí.

Třeba mně padly 2 jakž takž slušné itemy (schválně je nebudu jmenovat), jejich cena by dohromady mohla být něco málo přes 400K, jenže teď to padá všem, takže nakonec budu rád, pokud za to dostanu aspoň 200K. Takže já samozřejmě moc spokojený nejsem.

Opravdu tady moc nejde o to, jestli se to někomu líbí. Jestli se líbí princip, to se řeší v tom druhém tématu. Jestli se líbí celkově tahle losovačka, to opravdu záleží jenom na tom, co Ti padne. Takže se moc objektivně nedá říct, jestli se tenhle tah INNU povedl, nebo ne.
 

DeletedUser9530

Guest
Přece nemáte nikdo v plánu kupovat za 3000 nugget nebo 3M sety, které se daly získat skoro zadarmo během roku, že ne? :D

To, že šetříme během delšího časového období UPD a pak je nemůžeme použít je mrzuté (slušně řečeno...), ale Inno hold potřebuje ke konci roku na prémie, se nemůžeme zlobit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jenže ne každý si ty nugety nechává.
Kdybych věděl, že to takhle zoslej, tak jsem si nedával prémka (což bylo pro alianci platnější)
A kdyby ti ta puška padla na světě kde jí nevyužiješ budeš naštvanej též.
Osobně jsem to riskl a padly Doc botky, které jsou mi akorát tak na prodej.
Kdyby to bylo za UPD, může mít radost každej a je to rovnocennější.
Navíc nuggety jsou propojené, takže to jde udělat jen na jednom světě.

Já si radši šetřím a potom je utratím za něco výhodného :)
A dneska se mi to vyplatilo :)
Jeremiah Johnsnovka :)

Tak já se taky pochlubim :-P

1. pytel - 50 nugget - Freemanův klobouk ( Byl sem naštvanej jak)
2. pytel - 50,000$ - Chingachgookův havraní klobouk ( To ušlo :mexikán: )
3. pytel - 50,000$ - Cartwrighrův opasek ( Na nic,asi půjde na "charitu" :P )
4. pytel - 50,000$ - Chingachgookův pásek ( Ten se hodil do sady :) )

A prostě bomba super wow epický záver :D

5. pytel - 50,000$ - Will Munnyho zbraň :hoj:​

Gratulace :)

Super epik mega hustá "tombola" :-)

Moje řeč :))

Mě se ta slosovačka nelíbí, protože normální lidé šetří UPD jak po... a teď co s nimi? Já bych to dal vše za nugety, dolary i UPD.
Tak vem si že já mám tak 2 UPD za den + úkoly další 3 a + 3 za nedělní bonus - využívání INNO TOOLBARU
Takhle by se ty věci získávaly moc lehce, a vem si že každý by měl ty SUPER zbraně a každý kdo by na tebe útočil by měl Will munysák apod. a v pevnostech totéž... Mně se to takhle líbí :)
Když si občas koupíme nugget tak přispějeme na chod naší oblíbené hry, vlastně můžeme nuggeťákům poděkovat :)
Kdyby si nikdo nuggety nekupoval tak by west rychle zrušili protože by nebyly peníze :(
A mně se zdá úplně FAJN 50 nuggetů za vzácnou věc kterou seženeš na eventu za 150 nebo rovnou 800 nuggetů :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9733

Guest
Teď jsem se po nějaké té hodině zase přihlásil a na westu oznámení ohledně Vánoc...ta závěrečná věta mě dostala...Dokonce ani nepotřebujete dluhopisy.. /co těch pár teček za větou asi říká? že nepotřebuju dluhopisy, co celý rok šetřím, ale bude potřeba nugety, nebo miliony dolarů
 
Teď jsem se po nějaké té hodině zase přihlásil a na westu oznámení ohledně Vánoc...ta závěrečná věta mě dostala...Dokonce ani nepotřebujete dluhopisy.. /co těch pár teček za větou asi říká? že nepotřebuju dluhopisy, co celý rok šetřím, ale bude potřeba nugety, nebo miliony dolarů

Dluhopisy si šetři na nějaký event :)
Ale 50 nuggetů za věc kterou si v minulosti mohla mít jen za 150 nebo 800 nuggetů je přijatelná cena :)
Já osobně za tohle musím smeknout můj klobouk před INNEM že po dlouhé době udělali konečně něco výhodného :)
 
Nahoru