• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Counter strike 1.6/CS 1.6

DeletedUser

Guest
Sem davajte nejake dobre servery uz nemam na akych serveroch hrat a chcem vyskusat nieco ine ;)
Tak ked poznate nejaky dobry server tak sem dajte IP adresu dik ;) :)
 

DeletedUser

Guest
88.86.107.57:27022 husty server fy_ map (Soe.cz) ja mam ted zlomenou ruku tak nemuzu hrat:cry:
 

DeletedUser

Guest
Luzujem ta vazne ale dik za server a dufam ze dalsie budu pokracovat ;)
 

DeletedUser

Guest
Cs je dobrá hra, ale nějak se mi pokazila a zbran držím jenom v levé ruce :(
Jinak doporučuju Soe server ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja hrávam najradšej WC3FT a SuperHero servery. Na tomto serveri (SuperHero -62.104.165.183:27015) som lvl 30 z 30 (fajnový server). A na tomto WC3FT (90.231.193.51:27015) som lvl 9 Undead.
 

DeletedUser

Guest
jj a jakou zbran máte nejradši?miluju M4A1 bez tlumiče,magnum sniper,sig sauler nebo five seven,steyr aug,štít+vesta a spustu granátů+five seven je super kombinace,a specilizuju se na sniper nebo na boj u budov nebo ve městě.a AK47 je blb zbran:devil::ehm:.
 

DeletedUser

Guest
jj a jakou zbran máte nejradši?miluju M4A1 bez tlumiče,magnum sniper,sig sauler nebo five seven,steyr aug,štít+vesta a spustu granátů+five seven je super kombinace,a specilizuju se na sniper nebo na boj u budov nebo ve městě.a AK47 je blb zbran:devil::ehm:.

AK47 je podle mě nejlepší, nejlepší AIM. Stačí pustit a 5 hlav za jedno kolo je na světě :)
 

DeletedUser

Guest
Ja mám najradšej M4A1 Carabine (CT), vestu, Desert Eagle (Night Hawk), HE granát, náboje :D

Cs je dobrá hra, ale nějak se mi pokazila a zbran držím jenom v levé ruce :(
Jinak doporučuju Soe server ;)

Daj H potom Help a Use right hand

To video je parádne skoro som plakal od smiechu :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nej zbran je m4a1 (s tlumicem do dalsky a na blizku bez - to je logicke xDD) a taky je dobre awp.....s tim to celkem dost umim xDD
 
Nahoru