• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Modelaření

DeletedUser

Guest
Vystřihovánky jsou těžší než modely co dělám já...
 

DeletedUser

Guest
Vystřihovánky jsou těžší než modely co dělám já...

No jak které vystřihovánky a modely, jednou jsem dělal 5 obchodních báráčků jako model k vláčkům a dělal jsem to 5 dní+k tomu jsem psal do něměcka (mě chyběl díl)... Když by jsem to střihal vystřihovánky měl bych to za 3 dny, protože na to nic těžkého není i když je náročnost velmi těžká ;)
 

DeletedUser

Guest
jak která.např některé sou hodně težké ale jiné zas hodně lehké
 

DeletedUser

Guest
Nej jsou letadla a vojenské tanky a auta.Modelaření dělám od 7mi let a jezdím na závody do Pardubic a jednou jsem skončil 6. z asi 150 dětsek.
 

DeletedUser

Guest
já jsem začal dělat boeing k vláčkům kterej snad nejde dodělat asi maj chybu
 

DeletedUser

Guest
Je jedno od jaký to firmy, když mu chybý nějaký díl, nebo nějaký zkazil napiš té firmě co ti to výrábí, a oni ti to pošlou bezplatně domů...
 

DeletedUser

Guest
Je jedno od jaký to firmy, když mu chybý nějaký díl, nebo nějaký zkazil napiš té firmě co ti to výrábí, a oni ti to pošlou bezplatně domů...

To je fakt,ale dobrý je,zkontrolovat si součástky když si ten model koupíš,mě tam nedali 2 součástky a už mi je nedali.Prý že jsem jim řekl moc pozdě.
 

DeletedUser

Guest
V nákupnim centru v Pardubicích,nebo přes internet.V těch Pardubicích,je prodejna právě modelářská.
 

DeletedUser

Guest
Když jsi jim psal poprvé a neodepsali, napiš jim podruhé... třeba měli hodně práce nebo ten mail nebo dopis nechťa dali do koše :loool::D

Tak on tam pracuje strejda,ale já jim psal 3x a oni už ani neodepsali.A když jsem říkal strejdovi,tak se prý ptal a oni na to,že mají moc práce,ale prý se to pokusí ten jejich šéf sehnat.
 

DeletedUser

Guest
Tak on tam pracuje strejda,ale já jim psal 3x a oni už ani neodepsali.A když jsem říkal strejdovi,tak se prý ptal a oni na to,že mají moc práce,ale prý se to pokusí ten jejich šéf sehnat.

Nebo to, když tam někdo pracuje známý optej se jeho než přes dopis či mail kde ti nemusí nikdo odpovědět ;) :D
 

DeletedUser

Guest
A můžu se tě zeptat jaká je to firma? název firmy, a jestli je německá nebo česká...
 

DeletedUser

Guest
Avademy neznám, ale myslím že je německá... Revell tu znám ale nevím... od revelu si kupuji pouze letadla v měřítku 1:87-k mojim vláčkům, ale nemám jich tam-jen mo zabírají místečko :loool: :D
 

DeletedUser

Guest
Avademy neznám, ale myslím že je německá... Revell tu znám ale nevím... od revelu si kupuji pouze letadla v měřítku 1:87-k mojim vláčkům, ale nemám jich tam-jen mo zabírají místečko :loool: :D

Koukal jsem na tvoje vláčky v tvým albu,jsou pěkný.
 
Nahoru