• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Windows 7 vs XP vs Wista

jaký je podle vás nejlepší Windows


  • Celkový počet hlasujících
    202

DeletedUser753

Guest
Nejlepší je vždycky ten kterej používáte :) Pro mě to byli taky XP. A teď Windows 7 Ultimate 64bit s příchodem nového PC. XP se přestaly prodávat a na Visty jsem zrovna moc chváli neslyšel.
 

DeletedUser

Guest
No ja osobne preferujem Windows 7 Professional 64-bit, už len kvôli tomu že môžem mať directX 10 a vyššie. Vistu moc nemusím mal som ju na notebooku a podľa mňa je to jeden z najhorších Windowsov :)
 

DeletedUser

Guest
Linux....a cokoliv s Kernelovým jádrem :) To jediné se mi jeví stabilní,u Woken mám problémy,často se dostanou "do slepé uličky" a padají.
 

DeletedUser13335

Guest
Pro mě jsou dobré sedmičky :-) Hlavně nejsou tak zbytečně náročné jako (jeho)visty...
 

DeletedUser

Guest
Jak to tu tak pročítám,tak spousta lidí si stěžuje,že na Linuxech nejdou spustit hry pro windows....

Stáhněte si emulátory,popř. celý windows,který spustíte ve virtualu.

Sice je to s widlema snažší,ale pak spadnou ("namodro") a už se nezvednou.

Linux je nesmrtelnej.Vylepšíte si ho,jak chcete a jediný jeho konec může nastat v případě poruchy hardwaru :)
 

DeletedUser13138

Guest
Jak to tu tak pročítám,tak spousta lidí si stěžuje,že na Linuxech nejdou spustit hry pro windows....

Stáhněte si emulátory,popř. celý windows,který spustíte ve virtualu.

Sice je to s widlema snažší,ale pak spadnou ("namodro") a už se nezvednou.

Linux je nesmrtelnej.Vylepšíte si ho,jak chcete a jediný jeho konec může nastat v případě poruchy hardwaru :)

rozvěd ten virtual a ty emulatory jak moc je to stabilní.Rozjel bych na tom třeba Battlefield 3 ?
 

DeletedUser

Guest
Tak to už nezáleží na softwaru,ale hardwaru...
Pokud na to máš HW,rozjedeš to ;)
 

DeletedUser13138

Guest
aha tak to je chytre tak jak si budu pořizovat někdy notas tak aspon budu vědět co do toho dát.
 

DeletedUser15365

Guest
Já mám XP a ve skole mame 7...ale ti kteri zacinaji na 7 si myslí ze XP je blbé...a ti kteri na XP si myslí že 7 je blbá...Takže si každý zvykne na jeden...:)
 

DeletedUser

Guest
Pokud se naučíš využívat windows, tak ti příjde lepší ten kterýmu rozumýš.. já už umím na windows 7 a je to paráda :hoj:
 

DeletedUser

Guest
Já tedy vyzkoušel snad vše od Win200 přes XP i Visty a Win7, ale vyhovují mi XP SP3 a jsem s nimi spokojen, ale něco ze sedmiček bych v XP určitě uvítal. Například automatické stahování ovladačů a pár dalších vychytávek, ale stále si mylím, že XP je léty ověřený systém a nedám na něj dopustit. :P
 
Nahoru