• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Windows 7 vs XP vs Wista

jaký je podle vás nejlepší Windows


  • Celkový počet hlasujících
    202

DeletedUser

Guest
Čo je podľa vás lepšie Windows 7 alebo XP alebo Vista :D :loool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dříve jsem měl XP a to bylo strašné a teď mám vistu které je pro mě lepší jak XP
 

DeletedUser

Guest
Pro mě je lapší xp ale teď mám tu blb.. vistu:mad talking:
 

Deleted User - 31870

Guest
řekla bych, že nezáleží ani tak moc na tom, zda máte za operační systém XP nebo Vistu, ale jak s tím umíte pracovat a jaké máte programy (slyšela jsem, že u Visty jsou problémy s Office - ale určitě za ně existuje náhrada).. každý má jinou zkušenost, mně vyhovují XP (tak kvalitní počítač zase nevedu, ale na běžnou práci a nějaké to hraní bohatě stačí)
 

DeletedUser

Guest
Je to opravdu na tom jaký jste měli první. Než si zvyknete z XP na Vistu tak to bude dlouho trvat, ale dá se to zvládnout. Pro mě je ovšem lepší jednoznačně Win XP ;)
 

DeletedUser3212

Guest
Já používám xp i vistu a mě je to jedno. S obojím jsem spokojený, ovšem najít nějaké programy i pro vistu je makačka.
 

DeletedUser

Guest
ja mam windows xp a som snim spokojny kamoš ma vistu a je to prepadak a blbost neviem aky je windows 7 takže premna je najlepši xp
 

DeletedUser

Guest
Ja sa teda veľmi neteším, zase ďalšie peniaze vyhodené na nový OS. Už tak ma mrzelo dať za Vistu, čo tu nie je až tak dlho, a teraz zase win7..Človek aby pomaly robil len na takéto srandy do pc. Inak naj boli dlho XPčka.
 

DeletedUser

Guest
Ja sa teda veľmi neteším, zase ďalšie peniaze vyhodené na nový OS. Už tak ma mrzelo dať za Vistu, čo tu nie je až tak dlho, a teraz zase win7..Človek aby pomaly robil len na takéto srandy do pc. Inak naj boli dlho XPčka.

To víš,"správný" uživatel PC si nikdy nic nekupuje.Všechno se dá sehnat zadarmo.
 

DeletedUser

Guest
ked budem mat v utery nove pocitadlo (pocitac) tak bracha povidal ze ked to pujde tak mi stahne win 7 a keby ne tak ajtak budem mat XP
 

DeletedUser

Guest
za mě tedy xp... s Vistou sice moc zkušeností nemám ale taťka ji má v práci a pořád tam zkouší přehrát xp :-D
 

DeletedUser

Guest
já mám XP Home, a sem s ním spokojen, na Vistu sluším od všech kdo ji mají, že je na prd...
 

DeletedUser765

Guest
Po dlouhým používání Xp jsem si nedávno přeinstalovala PC na Win 7. A celkem se mi líbí a jsem (zatím) s tímto OS spokojená. Vistu jsem nezkoušela a asi ani zkoušet nebudu.
 

DeletedUser

Guest
Super je Windows server 2008, máme ho ve škole a je super, na škole máme teď staré PC ( bedny ), protože naši oblíbení vyhořeli, máme tam tedy Windows server 2008, vždycky se bojím po zkušenostech z Windows XP, že se sekne, ani jednou se mi to nestalo, pak jsem šel ještě na PC na XP a Internet, Gimp a seknuto :loool:, XP se seká a je někdy nehorázně pomalý! Chtěl bychj vyzkoušet ještě Windows 7, doufám že bude lepší než XP...
 
Nahoru