• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Úkol-Den nezávislosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser307

Guest
Mám u Henryho:

Unabhängigkeitstag (Helfende Hand gesucht)

Barman Henry Walker : Pst dydy79! Komm mal hier rüber und hör mir zu. Ich hab gestern versucht ein Rezept der Chinesen nach zu machen… Leider ist mir dabei der Schuppen um die Ohren geflogen. Der Sheriff war auch nicht gerade begeistert und sucht den Übeltäter! Ich will aber unbedingt in ein paar Tagen bei der Parade gut dastehen! Schau doch mal drüben bei den Gleisarbeiten ob du einen Chinesen erwischt, der dir das Geheimnis der Raketen verrät.

(na betě to mám v anglině)

Independence Day (Looking for a helping hand)

Barkeeper Henry Walker: Psst dydy79! Come over here for a second and listen. Yesterday I tried copying a Chinese formula... but unfortunately the entire shed blew up around me. The sheriff wasn't too happy about it either and is now looking for the villain! But I really want to make a good impression during the parade in a few days! Why don't you go over there and check if you can find a Chinese track worker near the track construction site who will tell you the secret of the rockets.


<<< takže pokud to je nějaká časovka prázdninová, vrhněte se na ni (kdo to máte taky) než nám zmizí.
 

DeletedUser

Guest
A jo...
Toho bych si ani nevšiml.

Někde jsem viděl jako nový produkt do prázdninové sady ohnostroj, ale to mi sedí spíše na silvestra (doufám že to nebyl vtip)
 

DeletedUser307

Guest
Přesně tak, když se mrkneš na sváteční sadu, tak je tam nová cetka, směle do plnění ;).

EDIT: Independence Day je americký svátek Nezávislosti tuším 4. července...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Ano, v toole ty úkoly skutečně jsou, ale ani na DE fóru jsem nijak nenašla, že by byly oficiálně přidané - možná je chtěli utajit, nemáme informace.. Takže doporučuji se na ně vrhnout..

Ale našla jsem tam jedno omezení -> level 10
 

DeletedUser

Guest
Diky za info, nevsiml bych si ho.
Predpokladam, ze questy nesjou tajne, mohl nekdo zaspoilovat, jake questy nasleduji? (Pokud se tam tedy nekdo uz dostal)
 

DeletedUser307

Guest

DeletedUser

Guest
Mas pravdu ze po hodine a ctvrt, tezko muzu predpokladat, ze nekdo bude mit hotovou ctyr hodinovou praci :-) . Doufam, ze to casove neprestrelili jako u velikonocnich uloh.
 

DeletedUser6741

Guest
Z beta fóra jsem pochopil, že máš jít do města duchů otestovat prototyp. A tam by dostaneš konečný produkt.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jenom to shrnu:
4 hodiny - POKLÁDAT KOLEJE
DOJÍT K MĚSTU DUCHŮ
4-UHLÍ

TO JE VŠE?

TO JE V POHODĚ ZA DVA DNY POKUD SE NEZASEKNU NA UHLÍ.
 

DeletedUser

Guest
Jenom to shrnu:
4 hodiny - POKLÁDAT KOLEJE
DOJÍT K MĚSTU DUCHŮ
4-UHLÍ

TO JE VŠE?

TO JE V POHODĚ ZA DVA DNY POKUD SE NEZASEKNU NA UHLÍ.

je to
1.pokládat koleje 4h
2.4kusy uhlí za to dostaneš nějakou pokusnou raketu
3. zatím se mi nic neobjevilo, ale mělo by to být 4.7 cesta do města duchů a tam vyměnit pokusnou raketu za ohňostroj ...
 

DeletedUser

Guest
2 hod pokladat kolajnice
4 kusy uhlia
(dostanete prototyp)
ist do mesta duchov, tam dostanete nevybuchnuta bomba + 10$
dalsia uloha - raketa uz so vsetkymi bonusmi : +2 vsetky atributy
a posledna uloha pride 4.7 . 2010 , kde date prototyp a nevybuchnutu bombu a dostanete + 2 charizma .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže přijdu o raketu a dostanu 2charizma?? Tak to si ji radši necham.
 

DeletedUser

Guest
nieee, dostanes 3 rakety : prototyp , nevybuchnuta bomba a raketovy ohstroj .
prototyp a a nevybuchnutu bombu odovzdas v ulohe 4.7.2010 a dostanes + 2 charizma.
raketovy ohnostroj (produkt do prazdninoveho setu + 2 vsetky atributy) ti ostane .
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru