• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Úkol-Den nezávislosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Hej mám problém
přijmul sem tne úkol pokládat koleje a pokládal jsem koleje 4 hodiny
pak sem prijmul ukol tezit uhli a natezil sem 4 uhli ..
pak sem prijmul ukol kde henry nic nechce a splinl ho, ale další úkol se mi neobjevil .. help pls

Ten sa objaví v meste duchov .
 

DeletedUser

Guest
Lidi!! Zahrante me prosiiim!! Musim dojit do nejakeho URCITEHO mesta duchu, nebo do jakeho koliv!! PROSIIM
 
já to splnil na S9 a na ostatních světech na tom makám, ale ten německý text to není dobrá věc, nepochopil jsem vůbec že mám jít někam něco odpálit, kdybych si to nepřečetl tady, tak tu raketu mám jen na ozdobu...
 

DeletedUser7836

Guest
Do tohoto mesta duchov.
11351135mesto%20duchov.jpg
 

DeletedUser

Guest
Město duchů

Město duchů je jen jedno a to v levém horním rohu světa., pro splnění úkolu musíte do města dojít, třeba z druhé strany světa. Já šel 8 hodin na nejrychlejším koni. (viz mapa)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže ak bude posledný úkol na medailu od Barmana , tak môžem odísť z mesta duchov ?
 

DeletedUser

Guest
:::))::to mně fakt baví kdyby to tu bylo popsané na 44 stranách že máte počkat na 4.7. tak budete furt točit dokola že je to tak a nejinak:::))::
 

DeletedUser

Guest
Prosím Vás, toho 4. července až budu odevzdávat barmanovi ten prototyp a nevybuchlou raketu tak budu muset být v městě duchů nebo kdekoliv jinde na mapě? Já už totiž splnila ty úkoly, mám raketu, ale přešla sem na druhý konec mapy, takže snad se nebudu muset vracet.:kobylka:
 

DeletedUser7836

Guest
No keďže to budeš odovzdávať barmanovi, myslím, že v meste duchov byť nemusíš.
 

DeletedUser6741

Guest
Ale ano, u henryho je úkol Den nezávislosti (Henryán) a dostaneš 2 charisma a medaili.
 

DeletedUser

Guest


Ale mě ty rakety zůstaly...
Že by byl ještě nějaký úkol ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru