• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Úkol-Den nezávislosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
a to toho 4.7, budu muset udělat zase jen ve městě duchů?
 

DeletedUser

Guest
Pravde podobne nie a mala by byt za odmenu + 2 charizma a medaila (Den Nezavislosti)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Podle toho co jsem vyčetl na beta foru si myslím,že 4.7. bude ještě jeden úkol.
 

DeletedUser

Guest
Od dnes sa daju splnit ulohy od 461 do 464 a 4.7. pride posledna uloha 465 , kde odovzdas Henrymu prototyp a nevybuchnutu bombu a ako odmenu dostanes +2 charizma a medailu DEN NEZAVISLOSTI , treba lepsie citat nexte mall

OK ale abych došel k městu duchů na to mám čas do neděle?
 

DeletedUser

Guest
tak raketu už mám v inventáři, už jen počkat na tu medaili a bonus v charizma
 

DeletedUser

Guest
nemusíš je to úplně jedno-já měl štěstí že jsem ho už mněl
 

DeletedUser120

Guest
ne, tohle určitě pravda není, přijmutí úkolu nijak neovlivňujke šanci na získání produktu... úkol musíš přijmout pouze v případě že máš za úkol provádět nějakou práci určitý čas, ale jinak to vůbec není nutné....

překlady z města duchů jsou zde

Unabhängigkeitstag (Zündung)

Dieser Ort sollte perfekt sein für einen unbeobachteten Start. Nur schnell die Lunte anzünden und dann nichts wie weg…

Den nezávislosti (zažehnutí)
Tohle místo má být perfektní pro nepozorovaný start. Jen rychle zapálit doutnák a pak pryč.

Unabhängigkeitstag (Zündung)
Hmm nichts passiert… So ein dreckiger Mist!

Den nezávislosti (zažehnutí)
Hmm, nic se nestalo, tak špinavý šmejd?? (tady nevím co použít jako mist, slovo označuje nesmysl - vulgárně, popřípadě výkal, hnůj a podobná slova což mi do kontextu nepasuje)


Unabhängigkeitstag (Schöner Unabhängigkeitstag)

Barman Henry Walker : So so, es hat also wieder nicht funktioniert… Diesmal ist sie gar nicht erst geflogen. Gib mal her das Ding!

Den nezávislosti (hezký den enzávislosti)
Barman Henry Walker : Tak tak, takže to zase nefungovalo... tentokrát to vůbec neletělo, Dej mi tu věc

Unabhängigkeitstag (Schöner Unabhängigkeitstag)
Barman Henry Walker : Das Schwarzpulver ist ja ganz nass geworden…So kann das ja nichts werden! Hier nimm sie mir aus den Augen.

Den nezávislosti (hezký den enzávislosti)
Barman Henry Walker : Černý střelný prach je docela mokrý. To nesmí být! tady, vezměte mi ji z očí.
 

Deleted User - 31870

Guest
Produkt naleznete se stejnou šancí při přijmutí jako bez úkolu.. Akorát když jej potřebujete na úkol, více vnímáte, že jej nemůžete nalézt, než když pouze "pracujete"..
 

DeletedUser

Guest
Produkt naleznete se stejnou šancí při přijmutí jako bez úkolu.. Akorát když jej potřebujete na úkol, více vnímáte, že jej nemůžete nalézt, než když pouze "pracujete"..

To já neměl šanci vnímat že to nemůžu najít. Podařilo se mi to do 4 hoděk. Myslela jsi uhlí, že?
 

DeletedUser120

Guest
To já neměl šanci vnímat že to nemůžu najít. Podařilo se mi to do 4 hoděk. Myslela jsi uhlí, že?


myšleno obecně...třeba když sháníš nějaký předmět tak jdeš cíleně po něm...takže ti přijde že to je těžší... protože jindy ti je jedno jestli padne nebo ne
 

DeletedUser

Guest
RE: finále s raketou

Pokud máš raketu a prototyp nečekej do 4.7. Hned se vydej do města duchů, v něm úkol končí a dostaneš bonusovou sadu. 4.7. je datum konce splnění bonusového questu.
 

DeletedUser

Guest
Pokud máš raketu a prototyp nečekej do 4.7. Hned se vydej do města duchů, v něm úkol končí a dostaneš bonusovou sadu. 4.7. je datum konce splnění bonusového questu.

To není pravda. Pokud máš raketu, prototyp a nevybuchnutou bombu, musíš počkat do 4.7. kde se úkol za medaili a 2 atributy pro charisma objeví u barmana. U města duchů je pouze úkol: Unabhängigkeitstag (Zündung) (česky: Den nezávislosti: Odpálení) kde je odměna nevybuchnutá střela.

Jinak raketu už mám. Mohly by ten název přeložit, ne???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
RE: finále s raketou

Nerozumím... já bonusovou sadu mám a nemusel jsem na nic čekat. Bonusová sada je 2x bonus na každý atribut. Úkol tedy pokračuje dál...?
 
Taky jsem si toho všim dneska ráno...radoval jsem se že je to něco tajnýho :D

Myslíte, že na Vánoce budu moct dodělat klobouk sněhuláka u Marie?

nevím... některé úkoly snad zůstaly stejné ty sezóní, ale některé se změnily.. takže asi doufej...

Pokud je to předmět do sady, která navíc není dotvořená kompletně a další předměty do ní postupně přibývají, měl by se sněhulákův kloubouk objevit. Jak by k tomu přišli hráči na světech které jsou mladší, jimž se objeví úkoly z nich pak ty předměty získají. To budou mít hráči přístup jen k polovině sady protože přechozí úkoly proběhli před spuštěním daného světa?!
 

DeletedUser

Guest
Hej mám problém
přijmul sem tne úkol pokládat koleje a pokládal jsem koleje 4 hodiny
pak sem prijmul ukol tezit uhli a natezil sem 4 uhli ..
pak sem prijmul ukol kde henry nic nechce a splinl ho, ale další úkol se mi neobjevil .. help pls
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru