• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Čas sklizně 2020

abe je to nesmysl...pokud je širší záběr v duelech tak jo dá se to domluvit,snad se to dá i ustřílet i když s obtížema,ale už to je stupidita ohledně úkolu!!!
Nováček si ani nevrzne,a pokud kouknu na Indianu tak tam mám 4 terče a pochybuji,že nějakej ukecám na dobrovolné KO.
Jako vracím se k tomu,nedomluvíš,neuděláš...tohle si znalec TW poměrů nažene na nižším levlu a ne na konci ;)
Otevřel jsem okno duelů...tam 6 hráčů a než se k tomu dostaneš jsou 4 :D
 
Chtěl bych se optat a to především naší podpory :) Vzhledem k častým dotazům na chatu...
Je také starý úkol https://wiki.the-west.cz/wiki/Čas_sklizně -
Čas sklizně
A nejsme si zcela jisti zda padají i tyto klasy pšenice [item=51611000] protože bez nich se nedá úkol dodělat,děkuji předem za brzkou informaci ;)

Řekl bych, že by staré klasy mohly být k dispozici ke konci akce v UPD shopu (např. u fotbalu byla v shopu k dispozici i truhlička stará, ale u ostatních tuším nebyla), ale těžko říci bude záležet jestli Inno vytáhne z klobouku lísteček s "Ano", nebo jestli vytáhne "Ne".

A teď rychlé shrnutí akce:
1.
Úkoly za mince: Nebudu hodnotit, ty už jsem vzdal, protože nebudu se honit za něčim, co stejně ani nemám šanci dát.
2. Informace k akci: Mno, dát kritickou informaci pro sbírání klásků jen do supportu není zrovna dobrý nápad. Zvláště když o místě, kde se support nachází, vědí pomalu jen lidi, co denně vypisují nějaký ticket a vedoucí týmů z posledního wastelandu (Zvláště pro nováčky musí být smrtící se tam přes ty 4 kliknutí proklikat, zvláště, když se musí nelogicky dostat do nastavení...). Jo a pokud si dobře pamatuji, tak ani v době začátku akce nebyl nejnovější vzhled supportu k dispozici.
3. Kladně lze hodnotit to, že nějaká akce vůbec je, i odměny celkem jdou, i když to žádný zázrak není (určitě je jistě víc kladných věcí, a určitě se najdou ještě nějaké zápory, jen momentálně si na nic jiné nevzpomenu :D ).
 

DeletedUser11928

Guest
Můj názor na velmi kvalitní vedení této hry znáš, přesto ti zde poskytnu jeden výňatek z pravidel:
  • Hráč se zejména nesmí účastnit dopředu dohodnutých duelů s cílem dosáhnout předem domluveného výsledku a tím poskytnout nebo získat nadměrné množství zkušeností, peněz, herních předmětů nebo veteránských bodů.
Otázka, co se považuje za nadměrné obohacení, nicméně toto pravidlo je opravdu zavádějící, jelikož za splnění úkolu zřejmě dostaneš něco, co nelze jinak získat.
A prece se to vcera povedlo... A urcite to nebylo domluveny, bo zvireci rec neovladam. :p

1597846667922.png
 
Čas sklizně: Jak získám klásek?
Můžete najít až 100 klásků žita provedením jedné z následujících prací: Sklízet tabák, Sklízet bavlnu, Tlouct cukrovou třtinu, Sklízet obilí, Sklízet kukuřici, Sklízet fazole, Sbírat rajčata, Sbírat pomeranče, Vyorávání brambor, Sklízet dýně, Sklízet papričky.


b9540f3d8b76af5c7d3a5a551bd19e3e
1d545549eaff31bc3ea8a3d240ef8999
f236b24be0d82f587309fdb1e156a13d
7c1a0189183cd064c9b0412f294eae67
ac5d9cb531addaa99b5dfeef2d2ab4a2
9e24e440c972360804c0505f882cd7ce
9faaa1cc824b62102fb33c73c2c42373
0c53bcafbbe8f9a69e7edb8bacaadec4
9a7488719f7f275d061419c18fdb0ec2
82c88c5912b966c48f693f124c6639da
d685807bd617b40b19d4b10d37b855ee





Už mě štve, že si nemůžu zapamatovat, na kterých pracích to jde najít a hledat to v tom rozcestníku je fakt dementní.
 
takové úkoly nemají cenu - nehodlám trávit hodiny klikáním pro získání klásků, což navíc nezajišťuje získání hadrů. Nasbírala jsem více než 20 klásků - a padl z toho pouze jediný hadr. Jinak samé zbytečnosti. Představa, že tohle podnikám na všech světech kde hraji mne vede ke zrušení úkolu.
 
Ahoj,asi nemá smysl se dál vyjadřovat,ale dnes jsem sbíral a schválně si to zapisoval.
Něco málo klásků bylo,ale ne moc...tak odhadem 3 - 4 a dosbírání trvalo od 13 hod do 22 hod..tedy krásně strávené odpoledne,kde jediné plus bylo,že se hledal na zúžených pracích a člověk nemusel pobíhat po mapě.
Průměr na energii je tak +- 1:10 - 12,tedy přibližně 100 klásků výměnou za 750 ene (myslím,že to bude i víc.Přičteme-li 20 NPC duelů kde vám padne 100 ene se to opravdu vyplatí :D
Z klásků padá nepoužitelné haraburdí,itemy do úkolu nedražitelné a tedy se nedá pokračovat v tomto slepém úkolu kdy opravdu se jen tápe kudy dál :(
Mám takový pocit,če čím více se apeluje na nedávání či alespoň minimálně duely a dobro do nově připravovaných úkolů to IG pojalo,naštvat co nejvíce hráčů a dali téměř nesplnitelné denní úkoly v dulech,opravdu velice povedená akce :(
nebylo by od věci,pokud se jim vůbec bude něco sdělovat,že na rány je dobré dávat hojivé masti a tak hráčům nadělit nějaký fajnový bonus,když už se dávalo ke corona viru 14 dní,tak tohle si zaslouží min měsíc :)
PS:vědět,jak to bude probíhat celé a s jakými peripetiemi tak to opravdu vzdám a neúčastním se,děkuji za slyšení Caleb
 

raketak95

Člen týmu
Jj, drop-rate je takový ten tradiční 2-3 na 25 prací. No, co na to říct... Nerad kopu do mrtvol, ale snaha o oživení klikaček ze strany IG vyústila v krutý downgrade... Projel jsem všechny klikačky do loňské sklizně a standardem bylo, že nejvíc rare produkty z otevíratelného nesmyslu byly 3 dny VIP prémka a zelená obálka s 200 UPD. To tu pro jistotu nemám, jsem nucen chodit na práce, kterým bych se za normálních okolností obloukem vyhnul, pokud by to nebylo do questu/řemesla bo něco tak. Nyní je nejvíc rare obálka s 90 a neužitečný krám, přičemž pravděpodobnosti jsou ještě menší než byly před tím. :(

Na hlavu také jsou dropraty předmětů do questu. Menší statistické okénko :). Vloni byly kolem 9 % ale za 150 - což je střední hodnota 13.5 (ale bylo potřeba 8, 4, 4 a 1 od každého předmětu). Čistě pravděpodobnostně ty brašny při takovým drop ratu nevyklikalo 6 % lidí, dopisy a flaše už teda scifi s 0.001 % a to poslední jsem raděj ani nepočítal... :) Zbytek jich musel mít ale mraky navíc, takže asi nebyl problém to nakoupit z trhu.

Dnes mám o 50 klasů míň a drop rate o 3,5 % menší. Pokud se chci vyhnout materiální deprivaci - chodím papriky, dýně a něco stříbrnýho - ale i tak plýtvám prémkem po poli... Průměrně jich můžu dostat 5.5 (5-6), do úkolu to chce 4. Ty předměty jsou 4 a pravděpodobnost, že minimálně jednoho předmětu nebudu mít dost je 35 %!! Šance, že je nasbírám všechny 4 z klasů je krásných 17.7 % (18 lidí ze 100 jsou z*** haluzáci a dodělají to... :D). Přebytky tu budou asi minimální, protože asi jsme všichni rádi, že máme vůbec něco - o ty zbytky asi bude šílená bitka. Takže, kde se vezme potřebný zbytek, aby se ty úkoly dodělaly?? Bingo, z nových klasů za dluhopisy... :D Takže ve výsledku je ještě celá klikačka opět nejspíš prodělečná...

Hloupost s duelama asi není třeba víc rozebírat - toho už je více výše.

Takže další gigafail.
 
Naposledy upraveno:

Pawn

Člen týmu
Fakt se mi nelíbí že mne to nutí mlátit víceméně jen pracanty protože duelanti na světě kde hraju jsou non-existenční nebo potom si připravit kreditku pokud sadu chci. :D Neutrální odpracování prací jako za čtyřlísku byla lepší volba i když se na nich prosedělo polovina dne a všichni na tom alespoň měli stejné šance.
 
Naposledy upraveno:
Mně to připadá jako by přišel nový programátor,neznalý věci,zběžně koukl oč ve hře jde a v milné představě o DIVOKÉM ZÁPADĚ vytvořil tento paskvil.
 
navíc bych jenom dodal,že kdo má rozjeto více světů,tak tady asi vypreferovat jeden je nutno,kdyby chtěl na více,tak to je snad nemožný
 
V aktualizaci je dražitelnost nových itemů,fajn a co se starým úkolem "Čas sklizně"???
Budou se nějak dát sehnat potřebné itemy,jako lahev,pošťácká brašna,dopisy???
Letos se už do ukončení nepustím,asi to už nepůjde ani stihnout,ale jedná se o další roky na dokončení.
Nebo to prostě nejde a finito?
 
Ahoj,tak dnešní aktualizace se nekonala a přibylo oznámení o možnosti nákupu klasů jak loňských tak letošních...nicméně kdy tedy bude aktualizace a možnost prodeje itemů do nového úkolu "Příprava na sklizňový festival" ?
(Pírka,hadříky)
 
Nahoru