• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Čas sklizně 2020

Pawn

Člen týmu
Ahoj,tak dnešní aktualizace se nekonala a přibylo oznámení o možnosti nákupu klasů jak loňských tak letošních...nicméně kdy tedy bude aktualizace a možnost prodeje itemů do nového úkolu "Příprava na sklizňový festival" ?
(Pírka,hadříky)
Dle SK forka se aktualizace posouvala o den. Takže hádám že během dneška i u nás. -- SK Oznámení.
 
@michal 446 Tohle není žádná soutěž o tom, kdo co zveřejní první. Informováni jste byli v určitém časovém rozmezí, co byl udělen. Více není k tomu potřeba nic dodávat.

Tady nikdo neřeší, zda dáte oznámení o hodinu dříve či později než Slováci. Jde o to, že již po několikáté dáváte upozornění až na popud hráčů a navíc další den a vždy to argumentujete "časovým rozmezím"...
 
Ahoj tento vzkaz bych si dovolil a doporučil delegovat IG - jedná se o onen nesmyslný opakovatelný úkol na duely za mince.Opětovně na to reaguji,jelikož jsem se rozhodoval zda psát či rezignovat na takovou tupost jakou se stvořitel tohoto paskvilu dopustil!!!
Rozhýbal mne tento odkaz z nejmenovaného světa: "Mohu vám říct, že už mne ty úkoly s duely štvou a jen málo chybí k tomu, abych to přestala hrát.
:-(
"


V prvé řadě neshledávám,žádnou spojitost mezi oslavami sklizně a masakrem po celý jejich průběh?
Pokud němečtí sousedé zdegenerovali natolik,že dožínky spojují s holokaustem či snad přebrali mentalitu svých nových spoluobčanů jiné než křesťanské víry je jejich věc,ale do hry rozhodně nepatří.
Pokud si někteří tvůrci myslí,že duely na Divokém západě probíhali na denním pořádku je na velikém omylu a doporučuji místo laciných braků a scén z filmů plných pistolníků se pohroužit trochu do reálné historie!!!

Prosím o delegování na IG,zda to skončí v koši již zde či u nich je mi jedno,ale odmítám se nadále podílet na zkreslování historie,znechucovat hru dalším spoluhráčům a nechat se IG manipulovat k páchání podvodů na plnění těchto nesmyslů...howgh a věřte,že skřípu zubama a setkat se s tvůrcem/ci tohoto eventu nebudu si brát servítky...howgh
 
Ahoj tento vzkaz bych si dovolil a doporučil delegovat IG - jedná se o onen nesmyslný opakovatelný úkol na duely za mince.Opětovně na to reaguji,jelikož jsem se rozhodoval zda psát či rezignovat na takovou tupost jakou se stvořitel tohoto paskvilu dopustil!!!
Rozhýbal mne tento odkaz z nejmenovaného světa: "Mohu vám říct, že už mne ty úkoly s duely štvou a jen málo chybí k tomu, abych to přestala hrát.
:-(
"


V prvé řadě neshledávám,žádnou spojitost mezi oslavami sklizně a masakrem po celý jejich průběh?
Pokud němečtí sousedé zdegenerovali natolik,že dožínky spojují s holokaustem či snad přebrali mentalitu svých nových spoluobčanů jiné než křesťanské víry je jejich věc,ale do hry rozhodně nepatří.
Pokud si někteří tvůrci myslí,že duely na Divokém západě probíhali na denním pořádku je na velikém omylu a doporučuji místo laciných braků a scén z filmů plných pistolníků se pohroužit trochu do reálné historie!!!

Prosím o delegování na IG,zda to skončí v koši již zde či u nich je mi jedno,ale odmítám se nadále podílet na zkreslování historie,znechucovat hru dalším spoluhráčům a nechat se IG manipulovat k páchání podvodů na plnění těchto nesmyslů...howgh a věřte,že skřípu zubama a setkat se s tvůrcem/ci tohoto eventu nebudu si brát servítky...howgh
Smyslem tohoto pamfletu je tedy pobrečet si? Nechceš raději příště navrhnout, aby byly duely odstraněny ze hry úplně? Ano, hráči zpohodlněli ale to snad není důvod pro to, aby byla nějaká část hry ignorována nebo snad byla zakazována.
 

raketak95

Člen týmu
Tohle je bohužel takový plácnutí do vody... :( Pokud někomu vadí duely, může se co 3 dny uspávat a má klid... Pokud někomu vadí akce, úkoly s duely - nemusí se jich účastnit... (já volím obě tyto varianty)

K tomu ve 2. odstavci bych řekl, že si nemyslím, že v IG to takhle zamýšleli nebo hledali takové souvislosti s historií - od Velikonoc mám vůbec pochyby, jestli jsou schopni nějak přemýšlet.

Víc k zamyšlení a delegování na IG je proč poslední dobou produkuje, to co produkuje. Nápady to bývají celkem i dobrý (řemeslná událost, i tahle věc s duelama - proč ne?) - realizace je však tragická. Od Velikonoc neproběhla akce, u níž bych si neříkal wtf? (Velikonoce - odpad pracovní sada, řemeslná událost - suprově vybalancovaná, IFBC - taky nebyl příklad organizační dokonalosti, fotbalová akce - tématický úlet, nezávislost byla relativně OK, ale tenhle zmar to trumfnul - hloupá klikačka s nedomyšleným úkolem, nesmyslná duelová akce, tématicky mi taky nesedí, že by se zemědělci stříleli po poli - ale co už :D). Z venku se mi to dobře kritizuje, pak mám ale otázku, k čemu je vlastně beta - nebo to tam ti lidi nevidí, nebo vidí ale tvůrcům je to jedno?? :( :( Trnu hrůzou, co udělají v tomhle plodném období s bitvami, protože to taky tiše vyšumělo.
 
Smyslem tohoto pamfletu je tedy pobrečet si? Nechceš raději příště navrhnout, aby byly duely odstraněny ze hry úplně? Ano, hráči zpohodlněli ale to snad není důvod pro to, aby byla nějaká část hry ignorována nebo snad byla zakazována.
Já neodsuzuji duely jako takové,já odsuzuji míru v jaké je úkol podán a zasazen do oslav,ani bych nemukl být to samostatně jako soutěž či ve spojení s něčím adekvátním.
Já nebrojím za sebe,ale za spoustu jiných kteří to tak vidí a neumí se ozvat.
A hlavně odsuzuji tento event jako paskvil!!!
Nikoli hru a její součásti...já se tím bavím a je mi šumafuk zda budu mít či nemít nějaké rolníkovi pištolky které ani za tu námahu a ztrátu času a energie popravdě nestojí.
Já tu hlásám reakce hráčů kterým se taková míra příčí a po letech hraní uvažují o konci...to má být výsledek tohoto eventu...zazdít to tu??
Twl já jsem doposud na IFBC a pokud mi to čas dovolí chodím na bitvy,oproti jiným co tu bublaj o nějakým odstraňování součástí hry???
Jsem snad svobodný člověk a mohu se vyjádřit k nespokojenosti...
 
Tohle je bohužel takový plácnutí do vody... :( Pokud někomu vadí duely, může se co 3 dny uspávat a má klid... Pokud někomu vadí akce, úkoly s duely - nemusí se jich účastnit... (já volím obě tyto varianty)

K tomu ve 2. odstavci bych řekl, že si nemyslím, že v IG to takhle zamýšleli nebo hledali takové souvislosti s historií - od Velikonoc mám vůbec pochyby, jestli jsou schopni nějak přemýšlet.

Víc k zamyšlení a delegování na IG je proč poslední dobou produkuje, to co produkuje. Nápady to bývají celkem i dobrý (řemeslná událost, i tahle věc s duelama - proč ne?) - realizace je však tragická. Od Velikonoc neproběhla akce, u níž bych si neříkal wtf? (Velikonoce - odpad pracovní sada, řemeslná událost - suprově vybalancovaná, IFBC - taky nebyl příklad organizační dokonalosti, fotbalová akce - tématický úlet, nezávislost byla relativně OK, ale tenhle zmar to trumfnul - hloupá klikačka s nedomyšleným úkolem, nesmyslná duelová akce, tématicky mi taky nesedí, že by se zemědělci stříleli po poli - ale co už :D). Z venku se mi to dobře kritizuje, pak mám ale otázku, k čemu je vlastně beta - nebo to tam ti lidi nevidí, nebo vidí ale tvůrcům je to jedno?? :( :( Trnu hrůzou, co udělají v tomhle plodném období s bitvami, protože to taky tiše vyšumělo.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Tady nikdo neřeší, zda dáte oznámení o hodinu dříve či později než Slováci. Jde o to, že již po několikáté dáváte upozornění až na popud hráčů a navíc další den a vždy to argumentujete "časovým rozmezím"...


Pokud dostanu info, předám to týmu. Časové rozmezí je různé. Jiné je na zpracování oznámení, jiné na oznámení do hry, jiné na kontrolu překladů. Snažíme se materiál připravit co nejdříve. Někdy máme vysloveně daný i čas zveřejnění. Kromě toho, hráči, kteří hrají na Betě, mají informace jako první. Je to zcela logické.
 

Mikosansobi

Člen týmu


Proto sbírám připomínky při každé akci. Spousta z vás má skvělé nápady a skvělé myšlenky jak vylepšit další akci. Vše se deleguje do centrály. Jak s informacemi naloží a jaké změny či vylepšení nastanou, to se dozvíme až příští rok. Pokud jste poslali feedback na velikonoční akci, čekáme změny a vylepšení (na váš popud) v příští velikonoční události (2021).


Duely - jeden z dalších návrhů byl, dát možnost i těm, kteří neduelují. Tzn. že dát za mince duel a nebo alternativu - zůčastnit se bitvy o pevnost nebo absolvovat dobrodružství samozřejmě za menší obnos stříbrných mincí.
 

DeletedUser11928

Guest
Proto sbírám připomínky při každé akci. Spousta z vás má skvělé nápady a skvělé myšlenky jak vylepšit další akci. Vše se deleguje do centrály. Jak s informacemi naloží a jaké změny či vylepšení nastanou, to se dozvíme až příští rok. Pokud jste poslali feedback na velikonoční akci, čekáme změny a vylepšení (na váš popud) v příští velikonoční události (2021).


Duely - jeden z dalších návrhů byl, dát možnost i těm, kteří neduelují. Tzn. že dát za mince duel a nebo alternativu - zůčastnit se bitvy o pevnost nebo absolvovat dobrodružství samozřejmě za menší obnos stříbrných mincí.
Hele ono to je supr. Ale víme, co v Innu s návrhy dělají .
A zbraně, respektive mince, určitě půjdou získat i jinak.. třeba za nuggety
 

Mikosansobi

Člen týmu
Realizace některých návrhů je prostě nemožná. Pamatujete si, jak se zde psalo o testování dobrodružství s medvěděm. Střílelo se na medvěda do jeho zadní části a stejně padl hráč. Medvěd měl vysoké HP a mohl se pohybovat jak chtěl a nadarmo hráči stříleli. Přesto to byla skvělá myšlenka. Pak tu byl návrh na železnici, bitva o banku, dokonce bitva o město. Několikrát dali hráči do placu návrh na příběh a sady.
Poslední novinky jsou také od hráčů.

Myšlenka může být skvělá, ale pokud nebude podrobně popsána, nikdo ji dál rozvíjet nebude. Chápu, že si myslíte, že je to práce devs a realizačního týmu a proč jim dávat vše na stříbrném podnose, ale na druhou stranu, je tady parta wesťáckých veteránů, kteří hrají od S1 a máte úžasné nápady. Všichni máte co nabídnout.

Máme Betu a stejně občas unikne do hry bug. Za pár týdnů budeme mít Los Muertos - již teď je správný čas na připomínky a vylepšení. (I když tento event není zrovna nejpopulárnější.) Možná by nebylo od věci dát podnět na nějaký pěkný příběh a zpracovat jej jako úkolovou řadu.
 
S tím medvědem... já jsem u testování nebyl a domníval jsem se, že byl problém s jeho pohybem a nikoliv s jeho zabitím. Hra se zase trochu posunula a když už většina lidí, co dobrodružství hraje je schopna dát obyčejnou ránu přes 1000 dmg, tak by zabití medvěda asi nebyl takový problém.

Minimálně v této oblasti by se tedy dalo zapracovat a vytvořit nějakou variantu MPI, kde by byl soupeřem NPC, poněvadž v současném stavu je dobrodružství prakticke nehratelné, zejména pro tu část lidí, který nemá čas čekat 2 a více hodin, než to najde hru, která se i spustí.
 
"Tento rok pro vás máme speciální mini duelovou událost. Pomozte Johnovi chytit bandity! Od 17. srpna, 10:00 do 4. září bude mít John pro vás každý den speciální úkol, za který dostanete stříbrné mince. Za každých 10 mincí můžete získat Rolníkovu zbraň dle vlastního výběru. Můžete nasbírat a utratit celkově 30 minci. Rozhodněte se moudře, zdali si chcete vybrat tři ze stejných zbraní a později si ji vylepšit, nebo zdali chcete 3 různé zbraně."



Dovolím si upozornit, že každý denní úkol lze splnit jen dvakrát. Tudíž sehnání těchto zbraní je těžší... Zjistil jsem to až přes support, kde se mi na betě nezobrazil denní úkol od Johna.....
 
"Tento rok pro vás máme speciální mini duelovou událost. Pomozte Johnovi chytit bandity! Od 17. srpna, 10:00 do 4. září bude mít John pro vás každý den speciální úkol, za který dostanete stříbrné mince. Za každých 10 mincí můžete získat Rolníkovu zbraň dle vlastního výběru. Můžete nasbírat a utratit celkově 30 minci. Rozhodněte se moudře, zdali si chcete vybrat tři ze stejných zbraní a později si ji vylepšit, nebo zdali chcete 3 různé zbraně."



Dovolím si upozornit, že každý denní úkol lze splnit jen dvakrát. Tudíž sehnání těchto zbraní je těžší... Zjistil jsem to až přes support, kde se mi na betě nezobrazil denní úkol od Johna.....
v tom případě lze získat jen 22 mincí a moc mi to nedává smysl, když píšou 30 mincí
 
Nikoli,opakovat lze pouze pokud v předešlý daný den nesplníte.Jinak byly dny takto...
PO - 17+24+31.8 20x NPC á 1 mince = 3 mince
ÚT - 18 + 25.8 + 1.9
1 rána KO á 3 mince = 9 mincí
ST - 19 + 26.8 + 2.9
3x KO á 2 mince = 6 mincí
ČT - 20 + 27.8 + 3.9
5x vítězství á 1 mince = 3 mince
PÁ - 21 + 28.8 + 4.9
5x KO NPC á 1 mince = 3 mince
SO - 22 + 29.8
získat 15K v duelu á 2 mince = 4 mince
NE - 23 + 30.8
1000 zkuš s NPC á 1 mince = 2 mince
----------------------------------------------------------- = 30 mincí --------------------------
kompletní sadu 3 zbraní či 1 vylepšená asi moc vidět nebude :D
prostě když někdo vymyslí paskvil není čemu se divit ;)
 
Nahoru