• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Česko Slovenská SuperStar II.

Ktorý program budete sledovať ??


  • Celkový počet hlasujících
    100

DeletedUser7904

Guest
logo_superstar.jpg

Česko Slovenská SuperStar začína už čoskoro a zaujíma ma či ju budete sledovať... :hoj:
[SPOIL]
superstar_kampan_print.PNG
[/SPOIL]
___________
Alebo si skôr pozriete šéfku na jojke a prime ? :radní:
[SPOIL]
fka.png
[/SPOIL]

Alebo ešte tretia možnosť ,že už máte dosť týchto speváckych a reality show a nebudete pozerať ani jedno...
:indián:
 

DeletedUser12618

Guest
O show

Jeden z nejúspěšnějších amerických formátů přichází také do Česka a na Slovensko! Televize PRIMA a televize JOJ přinesou na jaře 2011 česko-slovenskou premiéru formátu reality show, kterou v Americe sledovalo více než 20 milionů diváků.

Do Česka a na Slovensko poprvé přichází show, která nabízí práci snů! V česko-slovenské verzi této show budou moct zájemci získat lukrativní pozici manažera módní značky Nora Mojsejová Fashion s garantovaným ročním kontraktem v hodnotě 100 tisíc dolarů,což představuje měsíční plat více než 8333 dolarů! Získat lukrativní práci ovšem nebude vůbec jednoduché. Vybraní uchazeči projdou přísným výběrovým sítem, kdy budou muset známou podnikatelku a majitelku značky Noru Mojsejovou přesvědčit o svých kvalitách.

Tu nájdeš ohľadne pripravovanej show viac ;)
 

DeletedUser

Guest
Nejsem hudebně nadaný, možná se budu koukat na Castingy, ty vždy pobaví :) a pak jestli se vůbec budu dívat, tak spíš na Šéfku, dle té recenze
 

DeletedUser7906

Guest
...těhlech soutěží už mám dost... Podívám se jen na kokurz ČSL SUPERSTAR (to je alespoň nějaká sranda)...
 

DeletedUser

Guest
to ked vidim mareša tak je mi na vracanie to sa radsej zasmejem na mojsejke ....
 

DeletedUser4517

Guest
2.Díl takové soutěže už je o ničem stejně když někdo vyhraje tak za pár let se po něm slehne zem.1Díl superstar vyhrála Langerová ta zpívá dodnes a sem tam o ni uslyším a ti další to už ani nevím kdo to byli se propadli v propadlišti showbysnysu a z CZ/SK superstár to bude stejné.
 
Já se taky podívám na ty úvodní díly, kdy dávají skeče s těmi srandisty a trapáky. No jinak na to kašlu, hlasování nepodléhám - jako soutěž mě to nezajímá, a to jejich zpívání coby kultura to teprve ne.
 

DeletedUser

Guest
Já na obojí :) Superstar živě, Šéfku ze záznamu :) Ale hlasoval jsem pro Superstar, ta bude u mě živě. Šéfka by mě bavila mnohem víc, to tu nebylo jako Superstar x-krát a není to tak ohrané, ale Morsejovou, Mojsejovou, nebo jak se jmenuje zrovna moc nemusím...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mě štve u té superstar už ta porota. Tu paničku (třetí zleva) ani neznám a co tam dělá Rytmus nechápu. Je to jen další kravina, jak vydělat na lidech. (jak peníze, tak čas). To si myslím já. Howgh
 

DeletedUser10631

Guest
nesnáším takový hloupý soutěže jsou jen na zabití času ale někdy jsou dobrý jako faktor strachu sice nechutný ale aspoň už vím co jsou lidi ochotni udělat pro peníze
 

DeletedUser9214

Guest
jelikož v superstar je rytmus, dle mého názoru jen namachrovaný frajírek co ani neumí zpívat a chce hodnotit a na primě zase něco z ameriky, což je jen odpad, budu sledovat Čt24 a vývoj české politiky ;-)
 

Deleted User - 31870

Guest
Jestli si mam vybírat mezi sledováním politiky, americký slátaniny nebo další soutěže o zpívání, tak tu televizi radši ani nezapnu.. :)
 

DeletedUser9214

Guest
politika je naše budoucnost takže asi nejdůležitější téma :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Vzhledem k tomu, že jako jednotlivec nemám šanci cokoliv ovlivnit, stačí mi dozvědět se špatný zprávy i z tisku nebo netu. Ale jestli jednou začnou Páni politici dělat něco pro obecné blaho všech lidí a ne jen pro své korýtko, ráda si ty zprávy i pustím. :)
 

DeletedUser9214

Guest
to sice ne, ale alespoň budeš vědět co tě čeká. To sice za aktuálního stavu české politiky nejsou nejlepší zprávy ale všechno lepší než leoš mareš :)
 

DeletedUser

Guest
Myslim si ze najdalej to dotiahol Habera (nie kvoli to mu ze je slovak) Halinu nepoznam a toho "rytmusa" by som rychlo zrusil uz len zato ze kazí mládež ... a tu mladu "spevacku" no nekomentujem tu lebo je to obycajna .... ktora sa potrebovala zviditelnit..
 
Vzhledem k tomu, že jako jednotlivec nemám šanci cokoliv ovlivnit, stačí mi dozvědět se špatný zprávy i z tisku nebo netu. Ale jestli jednou začnou Páni politici dělat něco pro obecné blaho všech lidí a ne jen pro své korýtko, ráda si ty zprávy i pustím. :)

To neděláš dobře, je třeba aby jsi se zajímala. Takový přístup kdy necháš své volené zástupce bez dohledu je k ničemu, je třeba dát najevo svůj zájem. Ty jako jednotlivec máš šanci ovlivnit dění a navíc se můžeš i družit s ostatními jednotlivci.

Je liché nechat politiky dělat co oni uznají za vhodné, pokud jim dáš hlas a oni nedělají co deklarovali. A právě protože to nedělají dobře a tobě se to nelíbí, pak se od toho odvrátit. Takto se něčeho lepšího nedočkáš, naopak se to ještě více prohloubí. Jednak budou politici jednat v setrvačnosti, anebo budou jednat podle zájmů těch kteří dají najevo svoje přání. A právě proto je třeba sledovat zprávy a by jsi viděla co se děje a udělala si vlastní názor, popřípadě začla podle toho něco dělat.
 

DeletedUser4517

Guest
Myslim si ze najdalej to dotiahol Habera (nie kvoli to mu ze je slovak) Halinu nepoznam a toho "rytmusa" by som rychlo zrusil uz len zato ze kazí mládež ... a tu mladu "spevacku" no nekomentujem tu lebo je to obycajna .... ktora sa potrebovala zviditelnit..

Osvaldová je Skladatelka písniček a ta mladá taky zpívá,ale máš pravdu nejlepší tam je Habera
 

DeletedUser9214

Guest
škoda že se nesmí psát sprostě....na rytmuse bych měl tolik slov...
 
Nahoru