• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Česko Slovenská SuperStar II.

Ktorý program budete sledovať ??


  • Celkový počet hlasujících
    100

DeletedUser

Guest
zkusím OT debatu zavánějící debatu trochu odlehčit, ČSS příliš nesleduju, ale tohle jsem našel na Youtube a je to fakt docela fajn, origoš od Duffy se řádí mezi mé nejoblíbenější songy, Celeste sice není Duffy, ale i tak je hezké. (PS: Marešovy vtipy jsou většinou mimo mísu, ale ten s faraonovou pomstou mě vcelku pobavil...:)

[YOUTUBE]WFH9NgW1gEo[/YOUTUBE]
 

DeletedUser7906

Guest
Já si vždycky kouknu jen na Michala Šepsa, protože to je fakt "šoumen" a prostě mu fandím...

Jinak si vždycky rád poslechnu názor RYTMUSe ;)

Jo a jak tady řešíte, to jestli mají rodiče zakazovat, co mají poslouchat jejich děti tak na to mám jeden názor: Tohle nikdo nemůžu nikdy zakázat....Protože dítě si k tomu vždy najde cestu..Já například mám MP3 plnou rapu a Hip-Hopu , kde není zrovna moc slušných slov.... A když si tyhle písničky dá na MP3 nebo do mobilu nějaké malé děcko, tak nevím jak to maj ty rodiče kontrolovat..
 
Tak zakázat můžou,ale už to nejsou schopni vynutit. Ale to je celkem jedno, ono se to zase těm dotyčným vrátí jinak.
 

DeletedUser

Guest
no nevidel sem ze superstar skoro nic...ale podle me tam zatim zpivaji nejlip za celou dobu superstar
 

DeletedUser

Guest
no nevidel sem ze superstar skoro nic...ale podle me tam zatim zpivaji nejlip za celou dobu superstar

To je jen podle tvého názoru (lehce zmanipulovaného blbými názory poroty).
Nenašel jsem nikoho,kdo by perfektně intonoval.
A přesto je to podle poroty každý druhý.
Už jen v tom videu výše je to hrůza děs.Neudrží tón,hlas jí leze tam kam nemá...
Sice by si člověk mohl říc,že je to únavou,nebo stresem,ale opravdový zpěvák/zpěvačka dovedou intonovat vždy.Nezáleží na akustice,momentálnímu fyzickému stavu,či nemocech.
Znám moc lidí,kteří by měli na to vyhrát superstar,jenže tahle soutěž je trochu podřadná.
Opravdoví muzikanti tam nejdou,protože je to pod jejich úroveň a místo nich tam jdou lidi,kteří nemají ani špetku skromnosti a zpívaj takovou tužku,že by se za ní v Koh-i-nooru nemuseli stydět.
A porota?Jsou snad bez sluchu?Mějte svůj názor,nenechte se ovlivnit porotou.
Stejnak to vyhraje zase někdo kdo sice umí show,ale neumí pořádně zpívat...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To je jen podle tvého názoru (lehce zmanipulovaného blbými názory poroty).
Nenašel jsem nikoho,kdo by perfektně intonoval.
A přesto je to podle poroty každý druhý.
Už jen v tom videu výše je to hrůza děs.Neudrží tón,hlas jí leze tam kam nemá...
Sice by si člověk mohl říc,že je to únavou,nebo stresem,ale opravdový zpěvák/zpěvačka dovedou intonovat vždy.Nezáleží na akustice,momentálnímu fyzickému stavu,či nemocech.
Znám moc lidí,kteří by měli na to vyhrát superstar,jenže tahle soutěž je trochu podřadná.
Opravdoví muzikanti tam nejdou,protože je to pod jejich úroveň a místo nich tam jdou lidi,kteří nemají ani špetku skromnosti a zpívaj takovou tužku,že by se za ní v Koh-i-nooru nemuseli stydět.
A porota?Jsou snad bez sluchu?Mějte svůj názor,nenechte se ovlivnit porotou.
Stejnak to vyhraje zase někdo kdo sice umí show,ale neumí pořádně zpívat...

Zmanipulovany nazorem poroty byt nemuzu, protoze sem zadny nazory neslysel..akorat sem se dival na jeden nazor rytmuse..kterej stal fakt za to...jejich nazory by me i tak byly jedno

nerikal sem, ze umi perfektne zpivat, rekl sem, ze za celou dobu superstar se me ty vykony zdaji byt nejlepsi.
 

DeletedUser

Guest
myslis tady na foru nebo tak obecne?...odbornik je s pomoci internetu kazdej no:D
 
myslis tady na foru nebo tak obecne?...odbornik je s pomoci internetu kazdej no:D

No teď mluvím speciálně tady k forkařům, sice všude jinde jsou taky takoví odborníci, ale o něch se tu nebavím. Já se divím, že do těch porot neberou vás, tak jak tu jste. Když všichni víte jak to běží a oficiální aktéři jsou lůzři, kdežto vy víte jak to chodí. Takže se neobávejte dál posuzovat. Pokud může být hvězdná pěchota, může být i hvězdná porota.
 

DeletedUser

Guest
No teď mluvím speciálně tady k forkařům, sice všude jinde jsou taky takoví odborníci, ale o něch se tu nebavím. Já se divím, že do těch porot neberou vás, tak jak tu jste. Když všichni víte jak to běží a oficiální aktéři jsou lůzři, kdežto vy víte jak to chodí. Takže se neobávejte dál posuzovat. Pokud může být hvězdná pěchota, může být i hvězdná porota.

Myslel jsem si to.
Zpívám už delší dobu ve sboru (není to žádný podřadný školní) a spolupracovali jsme s některýma lidma (Bobby McFerrin,Lucie Bílá,José Carreras aj.).
Z vlastní zkušenosti vím,že opravdu dobří muzikanti si vytvoří publikum sami a nehrnou se do těchto "pěveckých" soutěží.
Proč?Je to prostě pod jejich úroveň.
A porota?Palo Habera sice zpěvu trochu rozumí,ale když slyšel jeho píseň dnes v rádiu tak si troufám říci,že by neměl soudit intonaci cizích.
Gábina Osvaldová hudbě rozumí,ale je moc mírná na soutěžící.
Rytmus by předpoklady měl,ale jelikož je s každým "kámoš",tak jsou jeho názory na cestě do záchoda.
A ta potetováná čarodejnice?Jedna holka tam cosi zpívala,bylo to falešně jak prase,místy i o čtvrt tónu níž a "paní porotkyně" jí pěla chválu jak to bylo úžasné.
Někdy je mi z toho na zvracení...
 

DeletedUser

Guest
McBraceyi, já bych dal přednost poněkud méně dekadentním programům - je to o ničem a zabije to x večerů v řadě... rozhodně nepatřím mezi televizní maniaky, ale pokaždé, když si onen stupidbox zapnu, je tam buď hokej, kopaná nebo pořad typu Superstar - patrně mám smůlu, co s tím nadělám.

Zrovna dnes jsem při cestě do práce zaslechl zajímavý názor od skupinky teenagerů; podle jejich mínění je Superstar "už trapná jako vyprchaný benzin". Pokud bych tu měl tlumočit názory spolupracovníků na onen pořad, bylo by to na Ban.
 

DeletedUser

Guest
Myslel jsem si to.
Zpívám už delší dobu ve sboru (není to žádný podřadný školní) a spolupracovali jsme s některýma lidma (Bobby McFerrin,Lucie Bílá,José Carreras aj.).
Z vlastní zkušenosti vím,že opravdu dobří muzikanti si vytvoří publikum sami a nehrnou se do těchto "pěveckých" soutěží.
Proč?Je to prostě pod jejich úroveň.
A porota?Palo Habera sice zpěvu trochu rozumí,ale když slyšel jeho píseň dnes v rádiu tak si troufám říci,že by neměl soudit intonaci cizích.
Gábina Osvaldová hudbě rozumí,ale je moc mírná na soutěžící.
Rytmus by předpoklady měl,ale jelikož je s každým "kámoš",tak jsou jeho názory na cestě do záchoda.
A ta potetováná čarodejnice?Jedna holka tam cosi zpívala,bylo to falešně jak prase,místy i o čtvrt tónu níž a "paní porotkyně" jí pěla chválu jak to bylo úžasné.
Někdy je mi z toho na zvracení...

Ono spustu profi zpěváků a zpěvaček vlastně ani neumí zpívat (namátkou Akon, Katty Pery, J Lo = J. Lopez, Britney...aj) a velmi slušně je zpěv živý, naopak mnoho lidí umí zpívat dobře a přitom jim to je de fakto k ničemu. Superstar ani tak nehledá zpěváka, ale samotná šou slouží hlavně k vyplnění televizního času v době mezi reklamami:) (jak poznamenal Neil Postman o nějaké jiné, ale podobné televizní šou...). Pro začínající zpěváky je to ale vcelku fajn příležitost naučit se něco nového a získat zkušenosti s televizním a hudebním "průmyslem", někdo z účastníků se alespoň trochu dokáže prosadit (bude třeba zpívat na diskotékách, nebo v KD menších měst, k tomu ani nemusí být bůh ví jak dobrý zpěvák), někdo se prosadí třeba o něco více, někdo se však po skončení soutěže vrátí k tomu co dělal před tím a na svůj "talent" zanevře.
Jak jsem psal předtím superstar nesleduji, ale ani ji neodsuzuji. Třeba Langerová a Chodůr jsou podle mě opravdu výborní zpěváci.
Co se týče porotců, tak Habera už není příliš uspěšný zpěvák, svoje vrcholy už má vlastně za sebou, a potřebuje se nějak živit, že ano... Zpěvu, ale myslím rozumí. Osvaldová je podle mě z porotců nejlepší, i když sama asi neumí zpívat, a věnuje se hlavně tvorbě muzikálů. Zeťová je spíše na ozdobu, sama nic kloudného vlastně nezazpívá a Rytmus je namachrovaný frajírek, který se dříve Superstar vysmíval a teď se snaží "drsně" porotcovat, k tomu nemám co říct.
 
Někteří takoví ti američtí zpěváci by mě vážně zajímali, co oni jsou za sortu. Já poslouchám Green Day a hledám na youtubu jejich skladby, které jsou říznuté jinými interprety, anebo jejich skladby přehrává někdo jiný ve svém aranžmá. A právě při tom občas narazím na takové jakožeby známé tajtrlíky, o nichž jsem nikdy neslyšel. Narazil jsem při tom i na zpěv Avril Lavigne, jako textařka, skladatelka, muzikant a frontman je dobrá, ale ten zpěv to je bída a utrpení.
 

DeletedUser

Guest
[YOUTUBE]3RISZP5D58I&feature=topvideos[/YOUTUBE]
na toho se pro pobavení musm vždycky kouknout. Ale zpívá zajímavě...
 

DeletedUser

Guest
chcete říct proč se dávam na cs superstár?? protože tam je Rytmus a to je pro většinu lidi jedynný duvod to sledovat jinka bych se na to vykašlal a ani na tu kravinu na primě bych se taky nedíval
 

Pawn

Člen týmu
¨přesně tak mimoto.. taky je rytmus jeden z hlavnich důvodů proč na to koukam... a musim vidět jak Harich Odvede práci :klubun:
 

DeletedUser

Guest
proc ti pripada rytmus jako hlavni duvod se na to divat?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4517

Guest
Tu kadeřnici co stříhala Ševčíka bych vyhodil a dal ji zákaz činnosti na dobu neurčitou,.
 
Nahoru