• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Česko Slovenská SuperStar II.

Ktorý program budete sledovať ??


  • Celkový počet hlasujících
    100

DeletedUser

Guest
Habera je tam proste naj.Vie aj zasrandovať a pod.Tu starú babku/tetku nepoznám :::)):: potom, tá blondínka je fakt ehm.Čo sa týka "Rytmusa" tak no comment.Nedá sa ani opísať aký je to ehm.Vôbec tam ani nepatrí.
 

DeletedUser7906

Guest
Nevím, co vám na Rytmusovi vadí...Jako jediný zde dokázal vydat vieo a mít za jeden týden jeden milion shlédnutí....A aspoň neopakuje to co řeknou ostatní porotci a má svůj vlastní názor...Včera dokoce vydal video a za 21 hodin má 100 000 shlědnutí, což o něčem svědčí.
 

DeletedUser4517

Guest
Nevím, co vám na Rytmusovi vadí...Jako jediný zde dokázal vydat vieo a mít za jeden týden jeden milion shlédnutí....A aspoň neopakuje to co řeknou ostatní porotci a má svůj vlastní názor...Včera dokoce vydal video a za 21 hodin má 100 000 shlědnutí, což o něčem svědčí.

když tam nadáva tak se nediv,že má tolik shlédnutí to mezi pubertáky letí takové texy vypadat "drsně"
Svůj názor jo? :) jako srovnávat originál s začínajícím zpěvákem mi přijde ubohé.
Srovnej si oblíbenost Habery a Rytmuse myslím,že Habera je oblíbenější.Machruje,že za 10 dní prodal 100.000 alb,ale už se nepochlubil,že 80.000 jich koupil sám :hoj: :střelec:
 

DeletedUser

Guest
Co se týče Habery a toho druhého jmenovaného umělce, v mých očích se liší pouze tím, že Haberu alespoň trochu znám - po umělecké stránce mi ovšem neimponuje ani jeden.
 

DeletedUser

Guest
Nevím, co vám na Rytmusovi vadí...Jako jediný zde dokázal vydat vieo a mít za jeden týden jeden milion shlédnutí....A aspoň neopakuje to co řeknou ostatní porotci a má svůj vlastní názor...Včera dokoce vydal video a za 21 hodin má 100 000 shlědnutí, což o něčem svědčí.
Můžeme mít svůj vlastní názor ;) jinak taky bych řekl že nejvíc jsou u internetu děti (ano, taky se tam řadí). Někomu se zase nelíbí pop, rock nebo techno. každej má svůj názor.
Spočítám ti vulgarismy ve zlatokopkách:

Jediná "slušná" sloka...
Každý ví že to neni tvoje,
sebe si nikdy nekúpila svoje.
Každá z vás sa pred sebou utvrdzuje,
pre ludí si iba žumpa.

Když oočítám i to "ku*vy" na konec je jich tam 31. Hezký co? Tak ani já nemluvím... :D
Ad.: Kdyby neměl ani takový písničky a trochu se s téma nadávkama mírnil(z dál se mi sen o pěti zpěvácích...) tak by mi připadal i docela jak to říct, že by to pro mě mohl být vzor. ale takhle ne. Navíc není Hop-Hop můj styl :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Ak chcete diskutovať o Rytmusovi založte si iný thread. Táto téme je o Superstar. Takže sa toho držte..
 

DeletedUser

Guest
P3tO pro tvoji informaci - Rytmus je součást letošní trapné Superstar.
 

DeletedUser4517

Guest
Superstar pro mě už postrádá smysl,protože vypadávají samí dobří proti kterým porota nemá nic a zůstavají ti které porota odpíská.Tak se stane to,že kdo vyhraje získá výhru 100.000 Eur,ale za pár měsícu se po něm slehne zem.
 

DeletedUser7836

Guest
P3tO pro tvoji informaci - Rytmus je součást letošní trapné Superstar.

Gibt.. to ja akceptujem... nevadí mi, keď ho tu budete rozoberať ako porotcu. Ale nepatrí sem diskusia o tom či je alebo nieje komerčný, koľko vulgarizmov používa vo svojich skladbách atď..... ako porotcu ho môžete hodnotiť akokoľvek to mi nevadí. Ale len v súvislosti so superstar.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9214

Guest
Nevím, co vám na Rytmusovi vadí...Jako jediný zde dokázal vydat vieo a mít za jeden týden jeden milion shlédnutí....A aspoň neopakuje to co řeknou ostatní porotci a má svůj vlastní názor...Včera dokoce vydal video a za 21 hodin má 100 000 shlědnutí, což o něčem svědčí.

vadí mi na něm všechno ;) To že projevuje svojí demenci a že se chlubí tím že má 1000000 shlédnutí...a koho to zajímá??? To že banda nevyzrálých puberťáků potřebuje někam patřit a tak jsou hopeři a kdyby jste náhodou měli něco proti tomuhle stylu tak je jich najednou 20 a jdou zmlátit o 1 rok mladšího kluka, protože poslouchá metal?? Rytmus akorát kur** mládež a sám je to pěkný idiot, což ostatně projevu v superstar.
 
Myslím že žádný interpret není odpovědný za to že se mezi sebou mladí mlátí.Všechny takovéto skupiny mají svoje. A každý sám bude inklinovat k tomu co uzná za vhodné. Jestli se chce mlátit, žádný zpěvák ho nezastaví ani nevyšle.
 

DeletedUser

Guest
osobne si myslim ze zalezi aj od vychovy .. normalny rodicia nedovolia aby pocuvalo ich 10 rocne decko rytmusove nadavky..
 

DeletedUser

Guest
Chlapik: ono je to někdy tak 50:50. Nemůžou všechno uhlídat. Samozřejmě že by byli rodiče proti tomu abych to poslouchal, ale já bych mohl do nekonečna. Prostě někdy nemůžou ohlídat všechno. Může to slyšet i ve škole atd... Jinak k Hip-Hopu: Něco se poslouchat dá. Sice nemám rád hip hop ani to jak se hopeři chovaj (ano s jedním rytmusovým posluchače chodím do třídě a myslí si o sobě že je king a všechno možný ne nej na světě, že může celý třídě dávat rozkazy atd... má hodně prů*erů se sprejováním atd...). Hodně je hip hop ovlivňuje, ne jenom rytmus ale i ta komunita atd... Ale když se to někomu líbí a chová se normálně ať si to poslouchám. Já taky mám poměrně rád techno a podobný "pazvuky" a nechovám se jako (všichni domyslí).
 

DeletedUser7836

Guest
osobne si myslim ze zalezi aj od vychovy .. normalny rodicia nedovolia aby pocuvalo ich 10 rocne decko rytmusove nadavky..

Je moderná doba. Už 10 ročné decko má teraz "nadupaný" mobil, prípadne mp3 či už mp4. Nieje problém si akúkoľvek skladbu pustiť do slúchatiek na týchto vymoženostiach alebo na počítači. Rodičia nemusia dovoliť nič, pretože ani nebudú vedieť, že ich dieťa niečo také počúva.

Ok, ale vážení už fakt prestane prosím rozoberať Rytmusa alebo kohokoľvek iného z porotcov. Kľudne o nich diskutujte ale len ako o porotcoch. Pretože inak ste OT. Ak chcete diskutovať o Rytmusovi založte si iný thread. Díky.
Ďalšie OT diskusie budem mazať.
 

DeletedUser

Guest
Jistě, žádný interpret nenese přímou odpovědnost za skutky někoho jiného - pokud má kdokoliv z diváků v hlavě namísto mozku marmeládu, je to věc toho konkrétního člověka (argumenty, že na něco jsem starý dost a na něco ne, přehlížím, nemají žádnou váhu).
Problém je ovšem v jiném úhlu pohledu - masmédia jsou jaksi podvědomě vnímána jako záležitost, kde by se nic, co by bylo v rozporu s dobrými mravy, nemělo objevit (mám na mysli oblast kultury, nikoliv TV černou kroniku); pokud se tam něco takového objeví, logicky to může být bráno jako společensky nejen přijatelné, ale dokonce "in" ve smyslu "pokudsenebudešchovattímtozpůsobemjsinula". A pokud je přístup rodičů, jaký často je (bohužel)... nemáme se o čem bavit.

Mezi námi - je hudba, která se hraje dodnes a lze ji považovat za doslova nadčasovou; kdo si kdy vzpomene na jakéhosi Rytmuse, Haberu... na mém playlistu nejsou a rozhodně ani nebudou, leda bych během zbývající cesty životem absolvoval těžký otřes mozku :)

Porotce je od toho, aby byl jednak nestranný a měl by vystupovat v roli autority (i morální) - obávám se, že toto kritérium není naplněno ani v jedné z osob, které tam sedí. Mimochodem, na zpěváka se nedívám, zpěváka poslouchám - takže i kdyby byl jako sud s nožkami v empírovém stylu, je mi to naprosto lhostejné, protože mě zajímá pouze kvalita jeho hlasu. Hodnotit vzhled je poněkud krátkozraké, nehledě na to, že ohledně fyzického vzhledu jsou soutěže jiného druhu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tam ide o show aby to ludi pritahlo ne nejake suche keci jak mas asi ty rad cavansit..
 

Deleted User - 31870

Guest
Jenže tahle show nemá úroveň právě kvůli tomu, co z ní udělali ;)
 

DeletedUser

Guest
tam ide o show aby to ludi pritahlo ne nejake suche keci jak mas asi ty rad cavansit..

Chlapiku, máš - li v úmyslu se o mě otírat, dělej to na alespoň přijatelné úrovni, když už nedokážeš slušně oponovat - můžeš začít například tím, že budeš absolvovat základní show ohledně slovenštiny. Ale jsem rád, že vím, co všechno se podle Tvého mínění schová pod označení "show" - člověk se neustále učí, takže děkuji :)
 

DeletedUser

Guest
SuperStar dávno není (pokud někdy byla) o nejlepším zpěvákovi - už mockrát se stalo, že vypadl někdo schopný, jen protože se nějak nezamlouval lidem nebo porotě. Navíc, jak tu řekl chlapik (i když asi z jiného důvodu, než to řeknu já), jde jen o show, ne o nejlepšího zpěváka - Nova chce vydělat, a tak to pořád opakuje.

Pro chlapika: Nevidím hlavní problém v tom, že dítě dělá něco, o mu rodiče zakáží, ale v tom, že mu to rodiče nezakáží - naopak, dítě má tohle všechno povoleno, a pak se nemůžeme divit tomu, jak je dnešní mládež vychovávána.
 
Nahoru