• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Akce Oktoberfest 2015?

DeletedUser16057

Guest
Však se zaměřují na úpravu duelů. Něco jako akce Oktoberfest jim nic neříká. :D

Třeba to dají, ale až později.
 
Loni začínal na Westu Octoberfest 18. září. To je za 3 dny a když není nic ani na betě, možná budeme pěkně překvapení :D aneb dočkáme se oné změny a třeba vytáhnou z klobouku novou srandu, kterou se nás budou pokoušet bavit příští dva až tři roky.

A nebo prostě jen nestíhají natolik, že tu bude se zpožděním :) Přeci jen o něm padla zmínka už v zářijové epizodě INNO TV.
 

DeletedUser1318

Guest
A co když to nechají stejné, jak to bylo loni?
To by se ani nemuselo testovat.
 
přesně to mě tate napadlo. však už to mají 2 roky hotové - přemalovat sadu no "novou" není problém tak co by testovali? prostě to sem 18. nahrajou a jedeme :)
(18. je můj tip, stejně jako HIVův)
 
No já tak trochu narážím na to, že už musí být dle mého názoru těžší udělat novou sadu, která nebude na první ani druhý pohled stejná jako nějaká jiná (ne graficky, ale tím co přidává). I když pravdou je, že to je možná tolik netrápí, když do poslední tomboly mrskli dvě sady, které obě dávají bonus +40% peněz a +30% něčeho dalšího...

Jinak spíš než k 18. 9. bych se klonil v tomto případě již k 17. 9., neboť bývá jejich dobrý zvykem rozjíždět akce ve čtvrtek :D.
 

DeletedUser

Guest
Já spoléhám na to že bude jako minule, mám narvané UP a chci se toho zbavit :D

Už půl roku čekám jak jouda na akci, tak nestrašte, klidně ať dají na 100% stejné sady :D
 

DeletedUser11313

Guest
Update bez bugu, akce bez bugu ?
Není třeba testovat ?
To se ale nabavíme o the-west, že ne ???
 

DeletedUser9350

Guest
Proč by ta akce měla být? :D Stejně je to k ničemu. Ti co maj doláče a upd tak nakoupí, ti co nemají budou zase kňučet a fňukat jak to není fér :D.
 
Ale musim říct, že by mě taky trochu naštvali, kdyby nakonec žádná akce nebyla. Poslední dva měsíce honim dluháče po všech čertech (bitev bylo asi 5 a ani ty za nic nestály). Takže pokud by výsledkem dvouměsíčního snažení byl druhej energetickej pytel, byl bych nadšenej zhruba jako z džínsů z Tuzexu.
 

DeletedUser

Guest
No, začínám se trochu obávat, že tato akce je ohrožena. Nápověda ve viky je zastaralá, nemá zapracovaný ani svět Florida, a v jejím kalendáři Oktoberfest není. Na Betě také nebyla spuštěna.

Ještě budu do do soboty doufat, a když nebude akce spuštěna, asi se mi zboří svět. Naštěstí jenom ten herní :D
 

DeletedUser17809

Guest
Dost bych se divil, kdyby to nespustili.
Možná testují jen interně, protože minule na ně hráči dost vřískali, že se tombola asi v půlce "restartnula" a mnozí kvůli tomu nemaj celej set na vojenskou parádu :D.
 
Bych to viděl např. takle: jeden grafik odjel na dovolenou, druhej si rozbil hubu na kole, třetí je stáži v centrále (tam, co nejsou počítače) a dalšího nemaj. A bez obrázků to nespustěj.
 

DeletedUser9350

Guest
Jen utrácejte za nové duel sady :D budou na pytel brzy :D

For the public beta only, the following changes occurred:

Altered the duelling formula again. Resistance and charisma will be less powerful now.
 
Ale musim říct, že by mě taky trochu naštvali, kdyby nakonec žádná akce nebyla...

A nebylo by to lepší? Žádné další otravné sety, kterých je zbytečně mnoho, žádá ještě nejvíc nejhorší tombola. Konec ždímání peněz z hráčů a nevyváženost v iritujících předmětech, které se stejně nedají sehnat. Nikdo na to není zvědavý a každého to otravuje, vyloženě nám to čučí do obýváku...
 

DeletedUser1318

Guest
Platí to první nebo druhé, nějak se v tom ztrácím...

A nebylo by to lepší? Žádné další otravné sety, kterých je zbytečně mnoho, žádá ještě nejvíc nejhorší tombola. Konec ždímání peněz z hráčů a nevyváženost v iritujících předmětech, které se stejně nedají sehnat. Nikdo na to není zvědavý a každého to otravuje, vyloženě nám to čučí do obýváku...

No ale na rovinu si řekněme, že tomboly oprášili aktivitu a herní ruch. Dříve jsme chtěli nějaké oblečení, co odpovídá postavám na vyšších úrovních, tak je tu máme. A teď je akrát problém v tom, že někdo je sežene a není rád že je seženou i druzí. Ti zase nejsou rádi že někdo má všechno a oni se nedostanou ani k jedné sadě. Spokojení není ani ten střed co sem tam něco posbírá, prodá a zkompletuje. Jedině snad já jsem spokojený:klubun:
 
Nahoru