• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Aktuality

DeletedUser7239

Guest
Tady je další z mnoha odpovědí na války, genocidy a další zvěrstva ve jménu boha. :(

Problém není v náboženství a víře v Boha, ale v nesprávném pochopení jak milovat bližního svého. Teroristé se budou bránit, že je druzí utlačují a proto bojují. A katolíci bojovali už v začátcích křesťanství zbraněmi. To je to, co jsem psal, že se jim to vrací. Horší je jak z toho ven. Bojovat ? Tím násilí neskončí. Nebojovat ? Taky není dobré, protože nám budou hrozit teroristé stejně. Já ale nechápu, proč už se dávno neeliminovali. Každé vojsko je nejnapadnutelnější při přesunu. Jenže oni jsou tak vychcaní, že sem přijdou jako uprchlíci. Potom je otázka, kde přicházejí ke zbraním a zastavit ten válečný kolotoč přísunu zbraní. Jenže někdo z toho má zisk. Pro některé lidi je vyhodné, aby se druzí vyvraždili. A tady je ten zakopaný pes. Nikdo normální nechce bojovat. A řekl bych, že je jich více než těch, kteří bojovat chtějí. Ale i ti, kteří nechtějí jsou nuceni VLÁDAMI !!! (povinná vojenská služba - radikální muslimové učí bojovat už i děti) :radní: Takže na víru v Boha bych to nesváděl. Bůh přece nechce, aby lidé mezi sebou bojovali. Nebo ano ? Potom by to nebyl Bůh, ale ďábel. :diablo:

angeli-e-diavoli-L-ZwVwvc.jpeg


Anebo je to všechno v lidech samotných, ať už člověk věří nebo nevěří. :P A co ateisté ? Právě díky nevíře je tolik vražd ! To pravé náboženství totiž učí žít lidi v míru a pokoji... pokud člověk napodobuje charakter Krista je mírumílovný a káže dobrou zprávu o Božím království. Ale v této chvíli uvažuji jestli nám Bible nebyla podstrčena muslimy, aby mohli ovládnout svět. I když existují různá zjevení může to být holografická projekce. Dalo by se říct hlášením z NASA: "Houstone, máme problém... narazili jsme na UFO". To je další z možností, kdo stojí za tím, že spolu lidé válčí. :ireful:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Gringo nemáš pravdu, problém není sice ve víře, ale v náboženství ano, a (hlavně) v jeho představených i stoupencích. A právě tato náboženství kážou postup jak jednat.

Mimo to, nejdřív vykládáš o tom jak katolíci pořádali války a pak přijdeš s tím že nejvíce vražd páchají ateisti. Takže si rozporuješ, navíc ateisty nemůžeš posuzovat jako skupinu, oni netvoří nějakou enklávu, je to volná formace lidí.

Nepochopení Krista je protimluv, jednak se pochopit nedá, a zásadní věc je ta, že vše je předurčeno. To co se děje se dít musí. Takže Bůh má nějaký záměr a sám není zrovna milosrdný. Ty války prostě být musí a lidi si je sami vyvolávají. To naopak je blbost být kvůli víře absolutní pacifista a nebránit se. To ostatně uznáváš sám, ale furt si nějak nedovedeš představit jak by se to slučovalo s vírou...
 

DeletedUser7239

Guest
To naopak je blbost být kvůli víře absolutní pacifista a nebránit se. To ostatně uznáváš sám, ale furt si nějak nedovedeš představit jak by se to slučovalo s vírou...

To je právě s vírou neslučitelné. Proč myslíš, že PRAVÍ KŘESŤANÉ raději umírali než by se účastnili světských válek ? Ano, podle Bible má Bůh záměr naplnit Zemi dokonalými spravedlivými lidmi, KTEŘÍ SE JIŽ NEBUDOU UČIT VÁLKÁM !!! 2 A v konečné části dnů se stane, [že] hora Jehovova domu bude pevně založena nad vrcholkem hor a jistě bude pozvednuta nad pahorky; a budou k ní proudit všechny národy. 3 A mnoho lidí jistě půjde a řekne: „Pojďte a vystupme na Jehovovu horu, k domu Jákobova BOHA; a on nás bude poučovat o svých cestách, a my budeme chodit po jeho stezkách.“ Vždyť ze Sionu vyjde zákon a Jehovovo slovo z Jeruzaléma. 4 A jistě vykoná soud mezi národy a urovná záležitosti vzhledem k mnoha lidem. A budou muset překovat své meče v radlice a svá kopí v zahradnické nůžky. Národ nepozvedne meč proti národu ani se již nebudou učit válce. (tohle se splňuje na svědcích Jehovových - Izajáš 2:2-4) Jako tenhle text je i na zdi budovy OSN, ale je to jen faleš od těch lidí. Kdyby to mysleli doopravdy změnili by se k lepšímu. Když si vezmeme jablka a hrušky a smícháme je dohromady nestanou se všechny jablkama anebo hruškama. Stejně tak, když náš Pán Ježíš nás posílá jako ovce mezi vlky nestanou se všichni ovcemi nebo vlky. :P Rozhodně ale dojde spíše k obrácení ateistů na víru než naopak. :) NIKDO UŽ NEBUDE PŮSOBIT ZKÁZU NA JEHOVOVĚ SVATÉ HOŘE UCTÍVÁNÍ (Nebudou nijak škodit ani působit zkázu na celé mé svaté hoře, protože země jistě bude naplněna poznáním Jehovy, jako vody pokrývají samotné moře - Izajáš 11: 9)....PO ARMAGEDONU BUDE NA ZEMI OBNOVENÝ RÁJ. Jinak katolictví se stalo ateistickým díky Darwinovi. A v 1. a 2. světové válce zemřelo víc lídí než kolik jich bylo zabito od umučení Ježíše k 1. světové válce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
No, zatím je ten trend naštěstí opačný...

Naštěstí u nás ještě nejsou radikální muslimové. :P Až tady budou a budou nám chtít podřezávat krky tak se bude každý ještě rád modlit k Bohu o záchranu. :angel: 2 Není totiž rozdíl mezi Židem a Řekem, neboť nade všemi je týž Pán, bohatý ke všem, kdo ho vzývají. 13 Vždyť „každý, kdo vzývá Jehovovo jméno, bude zachráněn“. 14 Jak ale budou vzývat toho, v něhož neuvěřili? Jak zase uvěří v toho, o němž neslyšeli? Jak zase uslyší, nebude-li někdo kázat? 15 Jak potom budou kázat, pokud nebyli vysláni? Právě jak je napsáno: „Jak půvabné jsou nohy těch, kdo oznamují dobrou zprávu o dobrých věcech!“ - Římanům 10:12-15 To je důvod proč svědkové kážou druhým lidem... a počet svědků Jehovových se každým rokem zvětšuje. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest

Bůh slíbil, že všechny zločince odstraní ze Země a spravedlivým lidem dá věčný život na rajské zemi. 22 Pokud jde o ničemné, ti budou právě ze země odříznuti; a pokud jde o zrádné, ti z ní budou vytrženi. - Přísloví 2: 22 :) Možná, že muslimové skutečně slouží jako Boží nástroj k odstranění zlých lidí. Jak říkají muslimové: "Bůh je velký." Ono to vůbec celosvětově tak vypadá, když se neposlušné národy mezi sebou zabíjejí... ale Jehova Bůh je Bohem živých a ne mrtvých, takže za to může ďábel, kterého lidé následují. Ale jen skuteční Boží přátelé nazývají svého Boha Jménem. 10 „Jste moji svědkové,“ je Jehovův výrok, „ano můj sluha, kterého jsem vyvolil, abyste poznali a věřili ve mne a abyste rozuměli, že jsem Týž. Přede mnou nebyl vytvořen Bůh a po mně nadále nebyl žádný. 11 Já — já jsem Jehova a kromě mne není zachránce.“- Izajáš 43:10, 11 (proto se dnešní badatelé Bible nazývají svědkové Jehovovi :) ) :klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Pochybuju o tom že spravedliví se něčeho dočkají, ti akorát celé věky ryjou držkou v zemi. Nemyslím si ani, že by muslimové byli nástroj boží, to by byla trochu krutá sranda. Badatelé bible jsou teologové, svědky Jehovovými se nazývají svědci Jehovy (ne Jehovovy).

Když už jsi se dal na tu "pravou" víru, (snad za nějaký ten rok nikdo nepříjde s "nejryzejší" vírou), tak se modli, aby někdo chytnul du ruky kvér a ty gaunery odprásknul dříve něž zastřelí vás pseudokřesťany a nebude za nás moci kdo orodovat.

Satan sice dlí v pekelné díře, jsa tam vhozen a na věky uvězněn, ale kdo ví jestli tam ten šibal nekuje nějaké pikle.

S těmi řeky a židy se mýlíš, Bůh tak i Kristus stanovil určitou nadřazenost národů. I ty jako svědek Jehovy jsi víc než nevěřící, ba dokonce než nějaký odpůrce víry ne-li znesvětitel. Kdo nepřijal křest, nemůže se dočkat království božího...
 

DeletedUser7239

Guest
Pochybuju o tom že spravedliví se něčeho dočkají, ti akorát celé věky ryjou držkou v zemi.
Všeho do času. :)

Nemyslím si ani, že by muslimové byli nástroj boží, to by byla trochu krutá sranda.
Kruté to je, já osobně to za srandu nepovažuji, ale politici a média jsou zbabělci. Místo, aby s muslimy vyběhli tak jim tu dovolí stavět ty jejich mešity. To je podle mně blbost a ne být pacifista. Říct jim jednoduše, že tady se žádný islám uctívat nebude a mešity si můžou stavět ve své zemi.

Badatelé bible jsou teologové, svědky Jehovovými se nazývají svědci Jehovy (ne Jehovovy).
Jehovovi nebo Jehovy, možná i Jehovovy je podle mně správné. :)

Když už jsi se dal na tu "pravou" víru, (snad za nějaký ten rok nikdo nepříjde s "nejryzejší" vírou), tak se modli, aby někdo chytnul du ruky kvér a ty gaunery odprásknul dříve něž zastřelí vás pseudokřesťany a nebude za nás moci kdo orodovat.
Já se modlím o to, aby se The West stal nejlepší hrou na světě a aby se přestalo vraždit a začalo se konečně hrát. lol

Satan sice dlí v pekelné díře, jsa tam vhozen a na věky uvězněn, ale kdo ví jestli tam ten šibal nekuje nějaké pikle.
Satan svádí lidstvo k válkám. Už teď jsou lidé na scestí a budou uvrženi společně s ďáblem do propasti pokud nebudou činit pokání před Jehovou Bohem za své hříchy. :P

S těmi řeky a židy se mýlíš, Bůh tak i Kristus stanovil určitou nadřazenost národů. I ty jako svědek Jehovy jsi víc než nevěřící, ba dokonce než nějaký odpůrce víry ne-li znesvětitel. Kdo nepřijal křest, nemůže se dočkat království božího...
Živý pes je na tom líp než mrtvý lev. Království Boží se přiblížilo. Jen smůla pro ty, kteří nechtějí vidět ani slyšet. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
Čuli jste tu aférku s Růžičkou?! Tak je to u nás, takto se přesouvají prachy a všichni jsou čistí...

Kdo stojí za Růžičkou má možnost ho podpořit zde na Petice za očištění jména Vladimíra Růžičky. :) Podle mně je Růžička férový chlap, ale byl podveden. A peníze byly majiteli vrácené, tak proč na něho hážou špínu před šampionátem ? :O Jestli v tom nejedou ilumináti. To je ta banda, co se chystá zničit svět. Beztak financují i IS. Takoví lidé by neměli vůbec existovat, vše bylo jen účelové. Ve skutečnosti nejspíš otci ani nešlo o to, aby syn hrál na Slávii, ale skutečný důvod byl to natočit na video ! :(
 
Gringo, nehrabe to už z toho trochu? Kde tam máš ilumináty a IS? Nepřidávají vám u vás v oblasti experimentálně LSD do vodovodu?!

Tahle věc je napříč sportem a u kolektivních sportů obvzlášť vydatná. Tam se tohle děje, teď to akorát propuklo v celé nahotě. Mimochodem, Růžička si musí své jméno očistit sám. Na to je nějaká petice lidí k ničemu, podvod se nedá okecat ani schvalovat...
 

DeletedUser7239

Guest
Gringo, nehrabe to už z toho trochu? Kde tam máš ilumináty a IS? Nepřidávají vám u vás v oblasti experimentálně LSD do vodovodu?!
Možné je vše. Nevím, kde se na světě vzali ilumináti a IS, ale dává mi to smysl. Nebo taky NWO - Nový světový řád. Hrstka lidí, kteří chtějí očernit svět, aby se ujmuli vlády nad ním, a klidně i přes mrtvoly. Jak hlásali islámisté při vstupu do Evropy: "Když to s vámi nejde po dobrém..." :(

Tahle věc je napříč sportem a u kolektivních sportů obvzlášť vydatná. Tam se tohle děje, teď to akorát propuklo v celé nahotě. Mimochodem, Růžička si musí své jméno očistit sám. Na to je nějaká petice lidí k ničemu, podvod se nedá okecat ani schvalovat...
Myslím, že NWO zasahuje do všech oblastí lidského dění. Z malého komára dělají velblouda. A vrahy neřeší. Takže dobré mají za špatné a špatné za dobré. A to mně děsí. :cry:
 

DeletedUser13017

Guest
Jestliže někdo přijme jakoukoliv částku bez dokladů, vždy to "smrdí". I na dva rohlíky u pekaře by měla být účtenka. Tím spíš pak v takovémto případě. A je úplně jedno, jestli na to upozorní nějací Ilumináti s jakýmkoliv úmyslem, nebo soused Franta Vomáčka, protože ho to se. tedy štve. Smrdí to pořád stejně a dotyčný se z toho nevykecá.
 

DeletedUser7239

Guest
Jestliže někdo přijme jakoukoliv částku bez dokladů, vždy to "smrdí".

Mně smrdí to, že když je někdo hloupý a dává druhému peníze, aby se jeho synovi dostalo místa v základní sestavě a točil to na video, aby to zveřejnil před šampionátem na Youtubu tak ten dotyčný by se měl stydět. :P
 
Gringo, to je právě to, co se ve sportu děje. Já se svého času zajímal o politiku a vím, že do do státní správy a do zastupitelstev etablují právě ti kdo něco dělají pro lidi. To jsou ti vychovatelé, trenéři a vedoucí všelijakých zájmových spolku a družstev. Oni se musí bavit s úřady a tak dlouho s nima koketují až jdou pro to své odvětví něco dělat přímo na radnice.

Od těchto lidí vím, jak mnozí sportovní trenéři, právě v kolektivních sportech a těch populárních zvláště, je od trenéra tlak na rodiče ať mu dají nějaké všimné, aby to děcko "stavěl". Růžička dostane půl milionu, nikde to neuvede a dělá že se nic nestalo?! Kdyby jsi věděl kolik on vzal od těch dalších, kteří žádné video netočili, tak by se ti protočili panenky. A za tím není žádné NWO a ilumináti, to je normální praxe.

Ty chceš át kluka na sport, výbava i trénink stojí prachy. A pak se zasekneš na trenérovi, který chce po tobě měsíčně desítku, za to že bude kluka posílat ne led. To je prostě špatné a nezáleží na tom, jestli ten dotyčný je olympionik a oblíbená osobnost. To potom budemee furt v té žumpě, takto se jednání nedá omlouvat.
 

DeletedUser7239

Guest
Gringo, to je právě to, co se ve sportu děje...Od těchto lidí vím, jak mnozí sportovní trenéři, právě v kolektivních sportech a těch populárních zvláště, je od trenéra tlak na rodiče ať mu dají nějaké všimné, aby to děcko "stavěl". Růžička dostane půl milionu, nikde to neuvede a dělá že se nic nestalo?! Kdyby jsi věděl kolik on vzal od těch dalších, kteří žádné video netočili, tak by se ti protočili panenky. A za tím není žádné NWO a ilumináti, to je normální praxe.

Ty chceš át kluka na sport, výbava i trénink stojí prachy. A pak se zasekneš na trenérovi, který chce po tobě měsíčně desítku, za to že bude kluka posílat ne led. To je prostě špatné a nezáleží na tom, jestli ten dotyčný je olympionik a oblíbená osobnost. To potom budemee furt v té žumpě, takto se jednání nedá omlouvat.

Pan Palaščák stejně tvrdí, že se o žádný úplatek nejednalo. A Růžička stejně jeho netalentovaného syna nestavěl a peníze vrátil. Opravdu si nemyslím, že pan Růžička má potřebu brát úplatky. Celá situace je směšná a sprostě naaranžovaná tak, aby nás před šampionátem poškodila, bohužel tak to vidím já a je mi z toho smutno. :( Nenechal se nachytat jen Růžička, ale všichni, kteří ho tady za to odsuzují.
 
Já kdybych někomu dával úplatek, tak taky budu tvrdit že se o úplatek nejedná. To by byl hlupák, kdyby hned stahoval gatě, samozřejmě že bude zatloukat. Růžička vrátil prachy, když to začalo smrdět, to je taky zřejmé z toho videa. Nemysli si, že on nemá potřebu brát peníze, právě tam je možnost a oni to dělají. Nic není naaranžované, to je skutečná událost. Růžička není oběť, nesplnil zadání, tak musel vrátit. Jak je to s těmi penězi, byl to dar anebo úplatek a proč to vracel, když jsou to čestné peníze?
 
nevyznám se v zákonech, ale pokud na sebe někdo řekne že dal úplatek, nevystaví tím sám sebe možnému trestnému stíhání?
 
Jistě že je to tak, proto ten chlápek mlží a podnět podal někdo další. Však právě teď je soud s Ráthovou bandou a svědší Salačová, která taky dávala úplatky. dostane menší trest za spolupráci.
 
Nahoru