• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace 2021

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Možná chyba v úkolu Tajná láska, El Capitana mohu duelovat pouze střelnou zbraní, může někdo potvrdit?
Edit: Moje chyba, nemám ten průzkum :D Jsem zapomněl jak se to chová. Škoda že nikdy nejde odbýt si napřed ten duel a pak teprve jít na ty práce.
 
Naposledy upraveno:

raketak95

Člen týmu
U ostatních "vylepšených" škatulí je to kromě sběratelské hodnoty (kterou to má pro menšinu hráčů) jiné? :( Že není problém obsah, ale šílená cena za ten obsah si zjevně devs odmítají vůbec připustit.
 
Přijde mi to trochu crazy, že jediné použitelné z ocelky jsou ty dva nový itemy a recepty na 600 bodů, který snad ani jinde nepadají. Ostatní je úplně k prdu.
Fakt mě mateš. Mění se truhla s pláty železnými, nikoliv ocelovými. Upřímně 3% šance na něco dobrého je lepší než tu 0% předtím. I tak ale souhlasím, že je to k ničemu.
 
Jaj, tak to jsem se sekl, potom je to v pořádku :D . V té truhle byly vždycky šunty, takže je to ok.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru