• V úterý 11.2. proběhne aktualizace na verzi 2.118 Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru

Anketa: Zvol si svého vůdce

Zvol si svého vůdce


  • Celkový počet hlasujících
    182
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
škoda, že zde není náš Geoffrey, skvělý stratég a velmi kvalitní velitel, jeho intuice a smysl pro pohyb zde bude velmi chybět
některá jména zde jsou pro mě velkou neznámou, ale pár kandidátu zde vidím, kteří vědí o co jde :)
 
jako vůdce mám špatný nick v anketě, hlásím se s Kolibříčkem.... Příjde mi to dost závažné, nick vrtulkaaa je starý 6 let a zná mě pod ním velice málo lidí, už pod ním roky nehraji.

Samozřejmě Arizona, pokud mne paměť neklame bylo to AI pod vedením Deiii, nebo jsem zase někde mimo?
Hlasy přidány pro Simču, Kuchtana a Chick.
 

Veziak

Guest
Ahoj!!!
Odhlasováno.
S pozdravem -Che Guevara-
svět Eldorádo.
 
Mám takový technický dotaz, co takhle už tuhle anketu ukončit, výsledky jsou již myslím jasné teď, krom toho první pod čarou (FOPPA) je již v týmu u jooka, druhá pod čarou (Acara) je již v týmu u balda a třetí pod čarou (lin5) je již u hadraliona. Tudíž anketa je již rozhodnutá a vzhledem k časové náročnosti pro velitele ve sběru potřebných dat od jednotlivých členů týmu by to myslím každý uvítal. Alespoň bychom měli čas sestavit týmy a sehnat veškeré potřebné údaje a minimalizovat tak problémy s tím spjaté.

Předem díky
Kooth aan (*Erebos*)
 
Na tento problém s potřebou času na samotný výběr hráčů jsem upozorňoval již před spuštěním ankety, bohužel byla stejně nastavena na takovouhle dobu. Takže případné dřívější ukončení bude jen ku prospěchu věci :)
 
Už to radši ukončete to hlasování,že já se vůbec hlásil.Takovej debakl jsem nečekal že dostanu :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.