• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bitvy Indiánů v čele s Pontiacem (svět 1)

DeletedUser

Guest
Tak co říkáte na dnešní bitvu ? Myslím že Indiáni pěkně dostali ... ale věřím,že příště zvítězí ! :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Sakra to mi nějak uteklo.. vůbec nevím že nějaká byla.. no škoda no chtěl jsem se koukat... takže dostaly na frak?? to se mi líbí :hoj: :angel:
:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Sakra to mi nějak uteklo.. vůbec nevím že nějaká byla.. no škoda no chtěl jsem se koukat... takže dostaly na frak?? to se mi líbí :hoj: :angel:
:klubun:

Nebuď na ně tak zlý,chápu že ti vadí že lidi prchají z měst,ale je to jejich rozhodnutí :klubun:
Takže,přej jim všechno nejlepší,nebo si tě najdou,a oškubou o pevnosti ! :klubun:

Jinak bitva ? .. i přes obrovskou přesilu se indiáni docela zmohli na odpor,čestně padli,přeji jim štěstí i nadále ... :pianista:
 

DeletedUser9068

Guest
Pěkně jsme dostali přes hubu.Ty pušky na slony nejsou moc dobrý.Škoda ,že nás nebylo víc je nás jenom 34.No co snad příště vyhrajem :lovec::lovec::zásek::zásek:
 

DeletedUser

Guest
Pěkně jsme dostali přes hubu.Ty pušky na slony nejsou moc dobrý.Škoda ,že nás nebylo víc je nás jenom 34.No co snad příště vyhrajem :lovec::lovec::zásek::zásek:

Držím vám palce,samozřejmě pomůžu hned,jakmile nebudu mít žádné povinosti :klubun:
 

DeletedUser

Guest
No tak dneska je útok na malou pevnost. Váhám jestli pomoct bělochům nebo rudým tvářím. :))

A k té včerejší bitvě. měl sem myslím 4 střely, z toho dvě sem trefil a jinak nic a dostal sem hned 60 Xp, takže jak bude indiánů více a s nimi i nějaká jiná města, myslím že Xp se bude po bitvě dost zvedat.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem to včera nestihl, jinak bych pomohl.. Dnes tam vlítnu s plným zásobníkem. :-)
 

DeletedUser

Guest
Já jsem to včera nestihl, jinak bych pomohl.. Dnes tam vlítnu s plným zásobníkem. :-)

a já tě sejmu :::)):::::))::
těším se na tenhle boj, budu proti Ottawům, atkže vlastně budu pomáhat mexiku.. ale to mě nezastaví i když proto nim často bojuji - projekt ve hře prostě nechci a chcii dokázat že Ottawové by se měli zrušit protože stejně nikoho nezvládnou..
Přeji vysoké zásahy všem co bojují proti nim :hoj:
 

DeletedUser8071

Guest
Naštěstí to nezáleží jen na tobě a ani na tvých pokud můžu z mého pohledu říci trapných, přehnaných,sobeckých, ironických a už nudných přednáškách a i na tvém podpisu. Hold, už se těším jak se to rozmohne a český west bude opět hrát 125 000 lidí :)
 

DeletedUser

Guest
Dobře Gibte =) zasáhl jsi mě ale já poslal tři do mdlob a už nabírám v hotelu síli na další boj ;) těším se až bude další výhra :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Tak dnes skvělé,Indiáni prohráli ... ikdyž sem rád za Project,naše pevnost je naše pevnost,na to že útočila tato elita a Forbidden,i tak dostali ::):
 

DeletedUser2076

Guest
Pěkná bitva! Byla to fakt fuška! Kdyby jste plně obsadili útok tak by jsme to možná neubránili... Ale o obranu by se lidi porvali. Hlavně kvůli odměně za pontiaca :-) Každý chce ty peníze. Tak tomu se říká motivace :-)
 

DeletedUser

Guest
Pěkná bitva! Byla to fakt fuška! Kdyby jste plně obsadili útok tak by jsme to možná neubránili... Ale o obranu by se lidi porvali. Hlavně kvůli odměně za pontiaca :-) Každý chce ty peníze. Tak tomu se říká motivace :-)

Peníze se dají získat,ikdyž ho sundáš v bitvě o pevnost? :bandita:
 

Deleted User - 31870

Guest
Kdepak - ty penízky putují tak, aby se využily na další útoky na pevnosti ;) je to taková motivace, aby pevnosti neupadaly..
 

DeletedUser

Guest
Kdepak - ty penízky putují tak, aby se využily na další útoky na pevnosti ;) je to taková motivace, aby pevnosti neupadaly..
Na s3 jsou v podstate jen 2 aliance, 3433 hracu se tam reze mezi sebou. Kazdou chvili se na to utrpeni nevydrzi divat nejaky level 90+, rozproda svuj peclive nasbirany inventar a narve vsechny svoje penize do mestke kasy. Pokladnice tehle mest pak praskaji ve sveh a pro jejich cleny pak neni problem vyhlasit v jednom dni i vic nez 20 utoku, z toho vetsi pulku na velke pevnosti. Neni pak prilis raritnim obrazkem pohled na bitvu o velkou pevnost, ve ktere se utkaji 4 utocnici proti 3 obrancum.
Myslis ze pro tyhle mesta, ktera maji v pokladne vic nez 300k a jejichz pevnosti budete prevazne napadat(clenove mest mimo tyto 2 aliance si pevnosti nemuzou moc dovolit) bude vasich 10k vhodna motivace?

PS: Kdyz uz si myslis ze upadaji zrovna pevnosti, tak ti doporucuji porovnat cetnost boju treba prave na s3 s nejakym trikrat pocetnejsim svetem(s4,s5,s6,s7). Ver mi, ti lide neodchazeji protoze si nemaji kde zastrilet.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Kdepak - ty penízky putují tak, aby se využily na další útoky na pevnosti ;) je to taková motivace, aby pevnosti neupadaly..

tohle jsem taky nejak moc nepochopil, na S7 (realitvne novem svete) uz pul roku nevim co s penezmi, tak nechapu jakou motivaci muze byt tech 10k na S1 - krome toho je ziskat a vyfouknout ostatnim. Kdybyse dal za tech 10k, koupit treba jeden atribut tak bych to chapal ...
 

DeletedUser8071

Guest
Tojo, 1 atribut ještě nikoho nezabil - po sejmutí bys nedostal $$ ale 1 atribut, v tonto případě by tvoje město nedostalo nic
 
Nahoru