• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bitvy Indiánů v čele s Pontiacem (svět 1)

DeletedUser120

Guest
bohužel se teď sešel blbý termín.... oba dva lidé kteří ten účet řeší nejaktivněji byli mimo.... jedním jsem já a omlouván se za to.... ale prostě tohle k tomu taky patří.... přeci jen má každý z nás svůj život :)
 

DeletedUser

Guest
Plné souhlasím s kopixem ... přeci to jsou lidé jako my ostatní ... nebuďte na ně tak kritičtí ::):
 
:-) koukam, ze i vedeni to chce pohrbit driv nez poradne zacne. Pokud se mi to nehodi, tak proste tu bitvu nevyhlasuji nebo poverim zastup, obe dve veci jsou jednoduche a rychle... Nechapu jak nekdo, kdo si tohle nedokaze uvedomit, muze vest takovyhle projekt ..
 

DeletedUser

Guest
:-) koukam, ze i vedeni to chce pohrbit driv nez poradne zacne. Pokud se mi to nehodi, tak proste tu bitvu nevyhlasuji nebo poverim zastup, obe dve veci jsou jednoduche a rychle... Nechapu jak nekdo, kdo si tohle nedokaze uvedomit, muze vest takovyhle projekt ..

No tak možná ostatní čas neměli vůbec a tihle měli čas řekněmě jen pár dni, ale protože ostatní čas neměli vůbec, tak to vzali. Je to logické.
 

Deleted User - 31870

Guest
Pontiacovi nešel net ani mobilní síť, takže nemohl dát echo, aby šel na účet někdo jiný, jinak se velení zúčastní a minimálně dohlíží..
 

DeletedUser

Guest
Pontiacovi nešel net ani mobilní síť, takže nemohl dát echo, aby šel na účet někdo jiný, jinak se velení zúčastní a minimálně dohlíží..

Kopix: bohužel se teď sešel blbý termín.... oba dva lidé kteří ten účet řeší nejaktivněji byli mimo.... jedním jsem já a omlouván se za to.... ale prostě tohle k tomu taky patří.... přeci jen má každý z nás svůj život :)

To že je někdo mimo mám brát i tak, že někomu třeba nejede internet?


Pokud měl problém s internetem on nebo ten druhý, proč psal kopix to že mají každý osobní život. Kdyby jim nejel internet tak snad nepíšu tohle. Zdá se mi to celé divné
 

Deleted User - 31870

Guest
Souhrně :)

útok jsem měla na starosti já - nešel mi net a ani mobil, abych písla kopímu SMS..
a kopí nebyl u počítače z osobních důvodů..

Edit:
ještě abych upřesnila ten mobil - nešla mobilní síť z důvodu bouřky.. neměla jsem tedy jak někomu napsat, aby šel na postavu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Těším se na dnešní bitvu.. někdo vyhlásil proti Ottawům asi se uvidíme ;) :klubun:
 

DeletedUser2076

Guest
Těším se na dnešní bitvu.. někdo vyhlásil proti Ottawům asi se uvidíme ;) :klubun:

Ottawové pořád útočí, tak jsme se rozhodli že si zkusíme, jestli umí taky bránit :-) No popravdě mám docela strach ty jejich schopnosti navíc + výhody z opevnění pevnosti... Taky doufám, že tam už bude pontiac :-)
 

DeletedUser

Guest
Tak to je super.. já tam jsem.. bohužel jsou tam i naši spojenci kteří bojujou proti nám..
 

DeletedUser120

Guest
Tak vážení, dnešní bitva se myslím povedla i přes mé problémy s netem, neustále mě to vyhazovalo ale i tak je výsledek uspokojivý :)
 

DeletedUser2076

Guest
Tak tako bitva nebyla tak úplně fér. Ty vaše výhody projektu + opevnění + všichni v indiánském oblečení, které taky zlepšuje obranné bonusy. No nic to se dalo čekat...
 

DeletedUser

Guest
vzdycky me nekdo vyhodu...bud utocnicy v poctu nebo obranci v hradbych...
 

DeletedUser

Guest
Zrovna jsem oslavoval venku s kámošema moje narozky takže jsem neměl možnost se zúčastnit online.. chtěl jsem vidět jak se zachovají Ottawové v obraně, no nic někdy příště.. :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Tak tako bitva nebyla tak úplně fér. Ty vaše výhody projektu + opevnění + všichni v indiánském oblečení, které taky zlepšuje obranné bonusy. No nic to se dalo čekat...

AAAAAAAAAAAAAAAA tady někdo závidí. No a co jsi čekal? Že sundaj oblečení zbraně a všichni si stoupnou k vlajce? A ani potom by ti to připadalo nefér.
 

DeletedUser

Guest
AAAAAAAAAAAAAAAA tady někdo závidí. No a co jsi čekal? Že sundaj oblečení zbraně a všichni si stoupnou k vlajce? A ani potom by ti to připadalo nefér.

Není to závist,ale tka si to přiznej ... mají Indiánský set - na obranu , dále mají docela silné pušky na slony , většina vysoké levly a k tomu nějaké ty atributy,bonusy a nějaké ty pomocníky od vedle ... sečteno podrženo - Není lehké toto porazit ...
 

DeletedUser6120

Guest
V obraně by jsme měli být dobří, ale zase v útoku ty hadry nejsou nic moc. A Puška na slony taky není nejsilnější! (už se mi stalo, že jsem dal v bitvě třeba 34 HP za sebou!)
 

DeletedUser

Guest
Dneska Ottawové útočí na sing sing jsem zvědav zda jí dobudou :-)
 
Nahoru