• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bitvy Indiánů v čele s Pontiacem (svět 1)

DeletedUser307

Guest
V obraně by jsme měli být dobří, ale zase v útoku ty hadry nejsou nic moc. A Puška na slony taky není nejsilnější! (už se mi stalo, že jsem dal v bitvě třeba 34 HP za sebou!)


Jak jsem se díval, tak ne všichni máte jen tu "pušku na slony". Takže to neberu jako argument. Kdo trochu westu hoví, tak ví, že útočit na postavenou pevnost s plnou obranou není vůbec snadné. Když navíc má obrana naklikané schopnosti, atributy, hadry, prémium a kdoví co všechno, plus bonusy staveb, tak je nemožné aby útok vyhrál.

Upozornění - někde někdo psal, že za Pontiacka hraje Darling - doufám že ne, když má sama na cz1 účet.

Technická - Otawové jako algonkínský kmen se báli útočit v noci. Duše mrtvých, kteří padli v noci by nenašli klid (teď si nemůžu vzpomenout jak se ta mýtická postava jmenovala, která by je nějakým způsobem "šikanovala" - prostě protiklad Nanabozha). K tomu skutečnost, že hru hrají i děti (které si poctivě pevnosti postavily, případně poctivě vybojovaly) měl směřovat k nějaké střídmé době vyhlášování bojů Pontiackem - v deset večer je dle mého názoru fakt dost pozdě, na školáky (stejně tak v týdnu v deset ráno).

Osobně se mi projekt nelíbí ze spousty důvodů, nebudu je uvádět, protože na druhou stranu cokoliv udrží hráče u hry je dobré (a nemyslím si, že by kvůli tomu hráči odcházeli). Ale pokud to má běžet, tak by to mělo mít nějaký řád.
 

DeletedUser

Guest
Nádhera: 10 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 115 obránců. Padlo 10 útočníků. Padlo 0 obránců.

Vedl jsjem si docela dobře:
Vystřelil jsi na Pontiac a způsobil 190 zranění!
Poslal jsi Pegasus do bezvědomí!
Poslal jsi joxo0071 do bezvědomí!

Nakonec z toho mám 7 zkušeností a šedou čapku :::))::
Ale to nevadí.. aspoň jsem se nenudil :hoj: někdy příště Ottawové :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Já dvě exp a hnědou čapku

Ottawové ať neútočí je to zbytečný nemáme je rádi budeme bojovat proti nim
 

DeletedUser

Guest
To je divný, že jich bylo tak málo....jsem někde v pravidlech projektu četl, že se indiáni MUSÍ účastnit KAŽDÉHO útoku založeného Pontiakem - jinak hrozí vyhazov. Nějak jim to tam neštimuje indiánkům:)) Ve městě jich je 50, ale povinnosti si plní tak 1/5 účastníků. Ona ta účast asi opravdu bude jen kvůli bonusovým schopnostem a zbraním, jinak ty bitvy mají všichni u ......
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To je divný, že jich bylo tak málo....jsem někde v pravidlech projektu četl, že se indiáni MUSÍ účastnit KAŽDÉHO útoku založeného Pontiakem - jinak hrozí vyhazov. Nějak jim to tam neštimuje indiánkům:)) Ve městě jich je 50, ale povinnosti si plní tak 1/5 účastníků. Ona ta účast asi opravdu bude jen kvůli bonusovým schopnostem a zbraním, jinak ty bitvy mají všichni u .....

zítra bude boj ale útočí se opět na jejich pevnost Ottawové.
jsem zvědaví na účast.. já jsem tedy jasně v útoku
carmeloxi - bez sprostých slov ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zítra bude boj ale útočí se opět na jejich pevnost Ottawové.
jsem zvědaví na účast.. já jsem tedy jasně v útoku
carmeloxi - bez sprostých slov ;)

Měl sem chuŤ pomoct přátelům z WoH,ale radsi si sednu k baru a popíjet s někým ... Přeji hodně zkušeností,zábavy a ponaučení ze zítřejší bitva,at zvítězí ten nejlepší ... (Jinak doufám,ze WoH je všechny sundaj) =)
 

DeletedUser

Guest
Měl sem chuŤ pomoct přátelům z WoH,ale radsi si sednu k baru a popíjet s někým ... Přeji hodně zkušeností,zábavy a ponaučení ze zítřejší bitva,at zvítězí ten nejlepší ... (Jinak doufám,ze WoH je všechny sundaj) =)

tohle byla opravdu zajímavá bitva.. škoda že jsme to v útoku prohráli.. do bezvědomí jsem padl před-před poslední
dracox byl celou bitvu schovanej pod věží a skončil jako poslední...
mám z toho 427 zkušeností což také potěší..
škoda že jsme měli tolik offlinů
 

DeletedUser

Guest
Ty Ottawové dělají jen problémy teď jim musíme pomoct s obranou pevnosti protože jsou schopni o ni přijít a to se nemůže stát z důvody narušení systému :-D Takže jednou proti nim ted s nima..
 

DeletedUser

Guest
a to se nemůže stát z důvody narušení systému :-D

tak teďkon nechápu.. a jestli to byl vtip tak ho taky nechápu.. (promiňte mám po těláku a jsem upe vyřízenej a nějak mi to nemyslí :angel:)
EDIT: škoda že už tam nestihnu dojít...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2076

Guest
Ty Ottawové dělají jen problémy teď jim musíme pomoct s obranou pevnosti protože jsou schopni o ni přijít a to se nemůže stát z důvody narušení systému :-D Takže jednou proti nim ted s nima..

Nelži, že jim pomáháte jen tak s lítosti :-) Spíš je to proto, že na ně útočí vaši oblíbení "kamarádi" Smradlavé Lejno, WoH, Carson City a spol. :hoj: Jde vidět, že tam máte celý ten váš slavný "UNITED" :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak bylo to dobrovlný a jelikož se dělám na pevnosti tak jsem tam šel a většina asi taky :-)

Druhé kolo z mého pohledu : Vystřelil jsi na Silent Bob a způsobil 228 zranění!
ronny na tebe vystřelil, ale minul.
LUBOR 10 na tebe vystřelil, ale minul.
suki75 na tebe vystřelil, ale minul.
Gurp na tebe vystřelil, ale minul.
Popik74 alias Frufru na tebe vystřelil, ale minul.
sibep na tebe vystřelil, ale minul.

Třetí kolo : Vystřelil jsi na jh1 a způsobil 171 zranění!
Dracox ti způsobil 223 zranění.
Benedikt na tebe vystřelil, ale minul.
pirat2468 na tebe vystřelil, ale minul.
dejvid ti způsobil 282 zranění.
Silent Bob na tebe vystřelil, ale minul.
Buvol na tebe vystřelil, ale minul.
dava 10 na tebe vystřelil, ale minul.
FirerRadek na tebe vystřelil, ale minul.
Sysel1 na tebe vystřelil, ale minul.
kukla ti způsobil 155 zranění.
LUBOR 10 na tebe vystřelil, ale minul.
suki75 na tebe vystřelil, ale minul.
Gurp ti způsobil 300 zranění.
Popik74 alias Frufru ti způsobil 187 zranění.
sibep ti způsobil 190 zranění.
Red Eagle tě poslal do bezvědomí!

A spím :-) Být první na raně je blbý )=
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14

Guest
Ja myslel, ze forum je na to, aby clovek vyjadril svuj nazor i kdyz se zrovna nemusi libit vsem, ale respektuji vase pravo na cenzuru i pravdivych prispevku. Takze este jednou a korektne. "Jeden" hrac ktery tady celou dobu ocernoval projekt Ottawu sa na zaver zapojil do obrany jejich pevnosti. "Tento" hrac nema vlastni nazor, tak si na nej davejte pozor protoze jeho bezcharakterni jednani vas muze poznacit.
 

DeletedUser

Guest
Poznačit já bych to jmenoval hotově zničit nebo jak bych to řekl? Zničit , okrást , podrazit.. Tak nějak bych to nazval co ode mě můžete čekat a ne li víc :-)
 

DeletedUser

Guest
Poznačit já bych to jmenoval hotově zničit nebo jak bych to řekl? Zničit , okrást , podrazit.. Tak nějak bych to nazval co ode mě můžete čekat a ne li víc :-)

Přesně tak,typický hráč z Virginie ...

PS. - Chybí mi dcl ty bitvy od Ottawů,aspon bylo večer na co koukat .. =D
 

DeletedUser

Guest
Strelok : Na každého stejný metr co? Soudíš bez faktů jde ti to :-)
 

DeletedUser14

Guest
Kdyz nerozumis psanemu slovu, to este neznamena ze jsi z Virginie. Doporucuji precist si Strlokuv prispevek este jednou a pomalu.:::))::
 

DeletedUser

Guest
Nelži, že jim pomáháte jen tak s lítosti :-) Spíš je to proto, že na ně útočí vaši oblíbení "kamarádi" Smradlavé Lejno, WoH, Carson City a spol. :hoj: Jde vidět, že tam máte celý ten váš slavný "UNITED" :-D

Jistě,útočí Smradlavé Lejno a spol. , tak hned se tam všichni naskládají .. :::))::
A co se týče toho United,už se tak menuje půlka mapy .. :::))::

PS.- Docela k zasmátí se >

(Popis města United VIRGINIA)

SESTERSKÉ MESTÁ:
United NEW VIRGINIA
United Virginia City
Vejprty-Virginian
CALYSTOPOLY-VIRGINIA
VIRGINIA TOWN
A Guns-Virginia
Kingdom of Virginia
Virginia-sukromie
VIRGINIA - Vendetta
Ostrava Virginia
Sleepy II Virginia
United HEROES

SPOJENCI:
Aliancia United:
Forbidden Valley,
SIETCH,
Bastard Valley,
Daisy town,
New Stronghold,
Dračí pramen,
Sand Town
,EWA Town,Dover
New Time,
Uhříněves,CITYBEER,
angry lobos....
[town]Death company[/town]
Paradise City
Kings of The West
Sleepy Hollow
RavenHolm
Ride the River
TORTUGA
M TREATY IV GERONIMO
Bonanza
Vault-13
Kingstown
Carlsbad
+ich sesterské mestá
Aliancia AČR


No páááni,vy máte teda trpělivého hráře,který píše celému serveru ... :::)):: ... :pardon:

a ikdyby ste jim samotní nenapsali,je vidět,že vaši hráči sou prostě srabíci,kteří utíkají k větším městům,pak z toho vznikne takovéto hnízdo všeho možného ... :::))::

Ani s tolika městy , nedokážete moc zaplňovat pevnosti ... LoL ...



a k indiánům ... na s1 nneí potřeba Ottawů,né že by mi vadili,ale podívejte se jak to vypadá ... nějaká strana vyhlásí třeba v 18:00 bitvu,a do půlnocise vyhlašují další a další,tudíž je třeba za seboiu až 8 útoků ... Tudíž - S1 bez ottawů,je lepší ... :bandita:
 

DeletedUser

Guest
Strelkom my do bitev chodíme jen s mála hráčům jak si psal moc je nezaplňujeme například včerejší bitva : 140 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 64 obránců.
Padlo 33 útočníků. Padlo 64 obránců

Musíme to zlepšit máš pravdu :klubun:
 
Nahoru