• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bojové sporty

DeletedUser

Guest
Judo is the best!!!

tomoenage.gif
 

DeletedUser

Guest
Karatisté, no pěkné. Jsem jen zvědav kdy se tu vyskytne první "Duel" :-D

No, já se také už několik let tomuto sportu věnuji. Nějak to sezení u počítače musím kompenzovat :)
 

DeletedUser

Guest
chodim taky na karate
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Aikido mi vyhovuje a jsem spokojen... na kom z vás můžu trénovat? :scream:
 

DeletedUser

Guest
Malý Willy - Dobrovolně se hlásím. Sice neznám tvé schoppnosti, ale věřím si ;-)

WiGGL3S - To už nějaký čas okupuje místo na mém disku. Děuji za doporučení, kouknu na to přednostně. Zatím jsem si pouštěl náhodné pasáže a s bojovým sportem to má pramálo společného.. tedy hlavně s tím sportem :D

Diel M. Tarkin - No, nebudu se ti snažit změnit názor. Asi záleží na konkrétním "sportu", šerm neznám a tak si nejsem jist na co narážíte. Já karate beru jako aktivitu u které se nejen naučíš efektní sebeobraně (no, občas se to hodí) ale i pořádně procvičíš tělo. No a soutěže jsou spíše zpestření, při kterém porovnáš své síly s jinými... chápu, že někomu může více vyhovovat hra v šachu.

Pokud jsem náhodou špatně pochopil tvou narážku, tak se omlouvám :)
 

DeletedUser

Guest
Nikomu nevymlouvám zájem v tomhle ;-)
Jen jsem vyjádřil svůj názor.

btw pokud se nepletu, karate a judo jsou víc než o tom, jak někomu dát do těla, o vnitří rovnováze a sebekázni ;-)
Ale pochopitelně se plést se mohu :p


No tak to vysvětluj Olympijskému výboru... nelíbí se ti OK vyjádřil ses my tě respektujeme (ikdyž si myslím, že člověk co zná BS jen z vyprávění kamarádky o šermu a ze seriálu Walker Texas Ranger by měl mlčet než něco plácne), dále tohle téma laskavě nech lidem co mají rádi tatami.
Sportovní šerm jsem viděl, ne jenom o něm slyšel ;-)
 

DeletedUser

Guest


btw pokud se nepletu, karate a judo jsou víc než o tom, jak někomu dát do těla, o vnitří rovnováze a sebekázni ;-)
Ale pochopitelně se plést se mohu :p

Presne tak, bojové umenie je v prvom rade o stave mysle, o náhlade na svet, samotný boj je druhoradý a tý čo to nechápu nech sa radšej venujú niečomu inému

۩ Hagakure ۩
Cesta Samuraia


Z búrky sa dá veľa naučiť.
Ak človeka zastihne búrka, snaží sa nezmoknúť a bežať po ceste čo najrýchlejšie. Pokiaľ si trebárs povie, že pôjde domov, pod odkvapmi rovnako zmokne. Keď ste rozhodnutý od samého začiatku, nebudete zmätený, a i keď zmoknete úplne rovnako. Toto poznanie presahuje do všetkých vecí...
 

DeletedUser307

Guest
Presne tak, bojové umenie je v prvom rade o stave mysle, o náhlade na svet, samotný boj je druhoradý a tý čo to nechápu nech sa radšej venujú niečomu inému

Promiň, ale spousta bojových umění znikla jen a pouze k boji. Ať už šlo o drancování a vraždění nebo opačně záchranu holého života. Prostě procházelo a prochází vývojem až se začlo brát jako sport v různých "odvětvích".
Nemůžu si pomoct, ale je to jako byste psali, že motorsport u vás není sport, protože auto sloužilo k dopravě.
 

DeletedUser

Guest
Bojový sport

Já dělám AIKIDO:smoker:tam se neučíš žádnej útok ale obranu jen obranu:mad talking:
 

DeletedUser

Guest
Co ty na to ?

Já dělám AIKIDO:smoker:tam se neučíš žádnej útok ale obranu jen obranu:mad talking:

Já myslím, že v momentu kdy si vychýlil útočíci ruku z dráhy tak aby te nezasáhla jeto ješte sebeobrana. A vše co děláš dál s jeho telem už je útok. je jedno jestli udeláš nějakou páku, nebo ho hodíš ozem. Útok již přece netrvá. Toho múžeš rovnou střelit mezi oči, aby náhodou nezaútočil znovu a tvrdit že se bráníš.
 

DeletedUser

Guest
Zabij nebo budeš zabit.
Jeden ze základních zákonů přírody.

Pokud na mne někdo zaútočí s úmyslem mi ublížit, mam právo se bránit.
A to i tehdy, pokud to znamená ublížit jemu.

Nejlepší obrana je útok.
Taky jedno z prastarých mouder.
 
Nahoru