• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bojové sporty

Deleted User - 31870

Guest
Žádám budoucí přispívající, aby se zdrželi komentářů ohledně pouličních bitek - téma bojové sporty je umění, tak se k němu odpovídajícím způsobem stavte - thread slouží především pro uživatele, kteří některý z bojových sportů dělají a chtějí si sdělit, nebo porovnat zkušenosti s ostatními.

Příspěvky "mimo mísu" budou bez milosti mazány a odměněny kartou za spam - thread je pročištěn.
 

DeletedUser

Guest
ne to je i jako konicek.my ho delame z kamosem ten se mu venuje a uci me nejaky veci,ale venujeme se tomu dost
a mma je trapny sou to simulanti
 

DeletedUser

Guest
Historie BU, techniky, dýchání, odkazy, dobré oddíly... nic, jako vždy? Škoda, jde o velmi zajímavé téma.

Njn, zapomněl jsem dodat, že v souladu s Pravidly... domníval jsem se, že je zdejší znají...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
censored
tady je obchod a pravidla nekterych sportu tady nakupuju je to levny a dobry

12. Reklama
Témata, příspěvky vytvořené na reklamu, propagování jiné internetové stránky bez spojení s “The West“ jsou zakázány, uživatel fóra bude potrestán.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9214

Guest
já dělám taekwondo

a karate taky to je lepší
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
kamos rikal ze chodit na karate reba 5 let je hrozne malo
ale ja nevim nedelal jsem karate
 

DeletedUser

Guest
tak to si zase pletu s jinym sportem:D
japonci sou na tohle dobry no
 

DeletedUser

Guest
počet pásků (kyu) se liší podle školy karate
třeba v ČR je nejrozšířenější klasický styl shotokan, který má 8 kyu (bílý, žlutý, zelený - to jsou nižší žákovské; dále 2 fialové a 3 hnědé - to jsou vyšší žákovské), potom následují dany (mistrovské stupně) - na jednotlivá kyu se skládají zkoušky, které mohou být podmíněny i časovým odstupem od předchozí zkoušky nebo věkem uchazeče - kromě technické úrovně se může testovat i fyzička (třeba v kyokushin-karate)
na Slovensku je asi víc rozšířený styl godžu-ryu, který má 9 kyu
pásky původně v karate (nebo v jiných bojových sportech) neexistovaly, studenti byli rozděleni v podstatě jen na žáky a mistry, pásky byly vymyšleny až s příchodem bojových umění do Evropy a S Ameriky (myslím, že nejdříve u juda, ale radši si to někde dohledejte) - pravděpodobně kvůli rozdílné mentalitě lidí, kteří potřebovali být něčím motivováni
kyu pak byly rozšířeny i do ostatních bojových stylů vyučovaných na Západě, existují třeba i v kickboxu nebo v musadu
 

DeletedUser

Guest
tak dik.to vis z hlavy nebo sis to nasla nekde??
delas nakej bojovej sport??nechce se mi koukat zpatky:D
 

DeletedUser

Guest
z hlavy, kdybych to hledala, hodím ti tam více podrobností
dělám karate (shotokan), trochu i box a kickbox
bratránci dělali na Slovensku godžu-ryu, tak jsme se o páskách občas bavili, stejně jako s některými kamarády, kteří studují judo nebo musado...
 

DeletedUser

Guest
to je dobry ze aspon naka holka dela bojovy sporty
to bych si asi nezapamatoval:)
 
Nahoru