• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

cena nalezených předmětů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2886
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
ja to nasel s premiem na prvni pokus:D
a ver mi ze mi to udelalo vetsi radost nez treba drakeova predovka kterou sem nasel hned potom
 

DeletedUser

Guest
ja byl ale na strilet nebo skryvat se
a videl jsem ze sem u nalezu davate i motivaci ale vubec nechapu proc kdyz to stejne na nalez veci nema cenu
 

DeletedUser

Guest
Já nevím ale podle mě to někdo nezvládl,,...Chodím se modlit. motivace na práci 100% a stejně jsem už víc jak 14 dní nenašel vůbec nic...Dělám ty nejlepší práce a prd...do posledního updatu to bylo v pohodě a od té doby i kybych se rozkrájel tak nic....je to stupidní hra....konec 99 level....Nuda jak ***...o čem tato hra bude dál?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já nevím ale podle mě to někdo nezvládl,,...Chodím se modlit. motivace na práci 100% a stejně jsem už víc jak 14 dní nenašel vůbec nic...Dělám ty nejlepší práce a prd...do posledního updatu to bylo v pohodě a od té doby i kybych se rozkrájel tak nic....je to stupidní hra....konec 99 level....Nuda jak ***...o čem tato hra bude dál?

Vytrženo z plánovaných změn na rok 2010

Úroveň 100 a nové práce
Budou úrovně 100 a více, dojde k předělání síně slávy. Přibudou nové práce.

Důvody:

Na přání hráčů
Možnost něco dělat po dosáhnutí 99. lvl

PS:A myslím,že tato hra není vůbec stupidní !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6123

Guest
Je pravda že po ubdatu je méně věcí k nalezení, ale zase je pravd aže v příštím ubdatu by se to zase mělo spravit. Mě se to stává pokaždé týden-2 týdny po novém ubdatu, skoro nic nenacházím, a dkyž tak je to náhoda nebo krám.
 

DeletedUser9727

Guest
mužu se zeptat jaká je nejlepší práce pro nalezení vycházkové hole? :)
 

DeletedUser8071

Guest
já ji našel na hrobech štěstí 90%, i dostavníky nejsou špatné štěstí 96%- pravděpodobně nejlíp na pracech se štěstím +80%
 

DeletedUser9727

Guest
no já u dostavníku nejsem vubec spokojený :( najdu jednu věc za 20 hodin a hulku nenajdu snad nikdy :( ty hroby zkusím ... zajímavé, že u prací, kde mám pod 80% štěstí najdu víc, než u dostavníku :( nechápu
 

DeletedUser8071

Guest
pokud nemáš premko tak to půjde hooodně těžko , ale jinak ti přeji hodně štěstí při hledání
 

DeletedUser9727

Guest
no premko nemám ... taksnad ji najdu :) díky, já ti přeji taky hodně štěstí a hlavně at tě to pořád baví :)
 

DeletedUser

Guest
Tak já měla paličku na s2 dokonce 3x... možná je to tím, že hraji za ženu ;)
 
Já mám zase čtyři polštáře do spacího setu, taky mám čtyři mexické šátky, čepici pro vojáka a tři medaile stříbrné hvězdy (ty jsem zpeněžil) s postavou dobrodruha. Hůlku nemám na žádném světě, a to se snažím celkem dost hledat. Ale až přibude do hry to obchodování, tak ji snad někde seženu, třeba za ty polštáře.
 

DeletedUser

Guest
No já jsem už úplně bezradný z té hůlky.Už více jak 5 měsíců jí hledám při vykrádání hrobů a nic.Na druhém profilu jsem našel už hůlky 2 asi po 50 hodinách vykrádání hrobů z 8 pracovními body.Hledám vždy od 100% motivace do 30% to se ještě dá nalézt spousta věcí.Samozřejmě mám prémko.Asi mi taky nic jiného nezbude než počkat na nějaký update, kde bude možno obchodovat,proto si taky nechávám všechny ty hovadiny co nacházím.
 

DeletedUser8071

Guest
Tak u mě to je naopak, hůlku jsem našel prakticky hned co jsem začal hroby, tak samo medvěda když jsme začal pašovat,ale za žádného boha nemůžu najít lístek č 1 ani bowieho předovku :/, přesně počkat si na to obchodování a za nějakou slušnou cenu si tyto věci od někoho koupit - za ten lístek bych dal i 5 000 $
 

DeletedUser

Guest
Tak u mě to je naopak, hůlku jsem našel prakticky hned co jsem začal hroby, tak samo medvěda když jsme začal pašovat,ale za žádného boha nemůžu najít lístek č 1 ani bowieho předovku :/, přesně počkat si na to obchodování a za nějakou slušnou cenu si tyto věci od někoho koupit - za ten lístek bych dal i 5 000 $

Je to masakr,jako by to nějaký zákeřák sledoval z hůry.KARASSIUSS nemůže najít za boha hůlku,ale uplně v klidu nachází lístek č.1 a ten je mu samozřejmě k ničemu kvůli jiným okolnostem v úkolu.A THEWASTHATOR už našel hůlky 2 a nemůže za boha najít zas lístek č.1. všichni píšou,že na lístek č.1 je nejlepší hasit ohně,ale já jsem vyčerpal už celou přehradu k hašení a furt nic :tom::tom::tom:
 

DeletedUser

Guest
presne,ten listek c1 je nejak prokletej.Hasim ohen jako duha,s premiem i bez nej a porad nic.Ted sem zacal i vykradat hroby a efekt uplne stejny,ale hlavne ze sem nasel listek c2 uz 5krat :(
 

DeletedUser6123

Guest
Ono to je podobné i s produkty. Spíš než abych za 10H našel krocana, tak najdu do 10H lístek č.2 (1% na nalezení). Jinak s produkty. Lístek Č.1 jsem našel u ohně, asi do 50H(Někde u 70% motivace). Bowieho předovku jsem nenašel, a co se týše té vycházkové hole, tak tu jsem našel při vykrádání hrobů. Ale nikdy jsem zase nenašel polšátř a medvěda. Ted jsem zas začal na s.4 a hned 1. 2hodinovka-3 Pstruzi a udice. Takže jde jen o štěstí, ale vyloženě.
 
Nahoru