• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Den svatého Patrika

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 825207

Guest
Takže budou pravidelně vždy po a so, jo?
No jelikož jsem oba dny v práci tak přijdu jako OFF takže čas se přizpůsobím, ale většina má radši večerní čas, 20h?
 

Symphie

Člen týmu
Ne, ale momentálně naplánované dny se musí dodržet. Po dohodě s Miko lze nastavit, pokud to půjde, i v jiné dny.
 

Symphie

Člen týmu
@Caleb rozparovač Psala jsem jasně, že ostatní dny po dohodě s Miko! A taky jsem psala, že naplánované dny se musí dodržet, bylo by fajn příště číst vše. Což je až do pondělí.
 
Máte 7 světů, dvě bitvy týdně, lepší čas než +-20 asi nikdo nevymyslí ... to je opravdu takový problém nasekat předběžný kalendář dvou bitev denně do konce akce a vykašlat se na nějaké pseudoankety (zatím mi přijde, že zde nemáte ani jednu odpověď)?
Možná to je můj subjektivní dojem, ale prostě s každou další akcí či updatem mi přijdete, že si čím dál tím víc hrajete na vlastním písečku a mimo vlastní hru (a čím dál tím hůř).
 
Chodí mi od lidí dotazy, ve které dny mají počítat s bitvami za mince, aby si jindy mohli kopnout svoje.
Chtělo by to nějaký obecný kalendář, podobně jako je seznam opakovacích úkolů.

Např.:
S1 a s9: po + st
Ari + Buff: út +čt
Colo+ Dak: pá + ne atd...

Chápeme se? Dík.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru