• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: InnoGames TV

Fakt komici na jedničku... Pochopil bych, kdyby netočili nic o MPI, protože už to spoustu lidí i hrálo na betě, ale pomalu by mohli začít připravovat něco dalšího, jenže to ne, oni raději počkají na další vlnu nevole z řad hráčů a jejich masivní odchody.
 

DeletedUser1318

Guest
Tate, ty neumíš číst mezi řádky: dokud se medvěd nebude se sám točiti, mi na hru nešáhneme (a možná ani po té).
Zřejmě máš pravdu, v této dovednosti opravdu nevynikám.
Jenže někdy je to těžké, vyslovíš náznak nedůvěry a hned jsi "bit".
Tak jako s tím MPI, čet jsem tu velké plány, jak to půjde využít, Melkon roztančil medvěda a: "Dobrodružství byl můj poslední projekt se spoustou nejistoty a velkým rizikem..." kdo to posune někam dál?
Z toho by moh mít člověk dojem, že na westu pracují hříšníci za trest za pozdní příchody. Přes prázdniny mají všichni dovolenou, tak absence nejsou, práce stojí, a o westu není co natáčet.
 

DeletedUser7239

Guest
... a medvěd nikde :(

On přijde. Počkejte do zimy...
330095862_1055501.gif

... některé.
:P
 
Bude už nějaký update ?! Anebo se programátoři šťourají akorát v nose ? K čemu takové TV, když ve hře není nějaká novinka...
 

DeletedUser18219

Guest
Tak ve videu říká, že by to mělo přijít cca za dva týdny, kdy to bude nahráno na první servery. Navíc update je svou velikostí přirovnáván k updatu, kdy přišla verze 2.0 - takže proto to tak trvá :-)

Co se týče medvěda, tak si myslím, že určitě přijde a patrně nezůstane jen u něj :-)
 

DeletedUser7239

Guest
Co se týče medvěda, tak si myslím, že určitě přijde a patrně nezůstane jen u něj :-)

Tak podle videa to vypadalo, že půjde jedna banda proti druhé. Já bych radši tu farmu. :) Anebo aspoň tu železnici, kterou slibovali. Jen potom, aby bylo dost lístků na vlak. lol
 

DeletedUser18219

Guest
Tak zatím přišli s touhle verzí jako první a myslím, že je to dobrá volba, upřímně ten medvěd byl po chvíli taková nuda. Ta dominance se mi zamlouvá mnohem více.
A co se týče dalších věcí, tak já jsem třeba zvědavý na žebříčky a pak úpravu řemesla - taky pomalu každý 2-3 den sonduji, zda už se něco netvoří na betě. Ale práce na všem ostatním byly posunuty právě kvůli náročnosti MPI :)
 
Na betě hraji a nesedí mi počty schopností Psancovi sady , na westwiki jsou uplně blbosti ( dostávám 16 a podle wiki sotva 2 schopnosti což je fakt málo i na 50 lvl) a na tw-calc.net je zas 2x tolik co přidává na betě :D .
Ale schopnosti které přidává každá věc zvlášt se shodnou všechny 3 stránky :)

Měl bych dotaz které schopnosti přidá ta sada tedy :) jestli tolik co na betě, tolik co uvádí wiki nebo tolik co uvádí tw-calc :)

A druhý dotaz, za veteránské body se dá v shopu kopit jen nápoj pro hlupáky, mojo a truhla s kořistí. Zůstane jen u těchto 3 věcí i na normálním světě nebo něco přidají/změní ?

Děkuji za odpověd nevěděl jsem kam se zeptat :)
 
To se zase těším, jestli je to na spadnutí a bude to cosi velkého, tak vám odpouštím. Mno snad bude i pár úkolů...
 

DeletedUser18219

Guest
Měl bych dotaz které schopnosti přidá ta sada tedy :) jestli tolik co na betě, tolik co uvádí wiki nebo tolik co uvádí tw-calc :)

A druhý dotaz, za veteránské body se dá v shopu kopit jen nápoj pro hlupáky, mojo a truhla s kořistí. Zůstane jen u těchto 3 věcí i na normálním světě nebo něco přidají/změní ?

Děkuji za odpověd nevěděl jsem kam se zeptat :)

Bonusy psancovy sady jsme vyhodili ven, dle toho našeho toolu, kde jsou nasázeny. Je fakt, že jsem to po klucích nekontroloval zda to sedí do puntíku. Každopádně už je i sada nahraná u nás v systému, ale to nemění nic na tom, že můžou být bonusy změněny - proto je i na wiki, že se jedná o sadu z bety, kde se s těmi bonusy může furt hýbat a ladit je. Každopádně, teď vycházím na fotbal a jak se vrátím, překontroluji zda sedí ta sada komplet dle toho co máme v systému my :)

Co se týče nasazení komplet MPI nemáme žádné bližší informace. Jen že cca za 14 dní by mělo být nahráno MPI na tuším že anglický server, pak jakmile vše sedne a půjde bez problémů, tak přijde update na ostatní jazykové mutace. V podstatě stejný systém, jako tomu bylo u každého většího updatu.
 

DeletedUser7239

Guest
Mno snad bude i pár úkolů...

Jo úkolů není nikdy dost stejně jako předmětů :) Mně osobně zajímá ten Mýtus. Úkol, který lupou zřejmě neskončil, protože se nic neukázalo v Úspěších. Tak jestli v tom updatu to dodělají nebo už to je, ale prozatím na to nikdo ještě nepřišel je prý tajemství. Jsem zvědavý jak dlouho nás bude INNO ještě napínat. A co jsem si všiml na vánoce se každý rok dělá soutěž k vytvoření vánoční úkolové řady, ale jestli byl nějaký návrh od hráčů ve hře se nedovíme. Tedy z naší země nejspíš nikdo. :( Těch úkolových řad s odměnou nějakého momentálně nedostupného itemu by se dala vytvořit jistě celá řada. Někdo tady přirovnával The West k chcíplé dojné krávě. Tak by s tím vylepšováním měli už začít než jim chcípne úplně. :kobylka:
 

DeletedUser18219

Guest
Měl bych dotaz které schopnosti přidá ta sada tedy :) jestli tolik co na betě, tolik co uvádí wiki nebo tolik co uvádí tw-calc :)

Tak překontrolováno, na wiki byla chyba. Byly tam vypsány pouze přírůstky, nikoli součty - nyní je již vše jak má být. Sedí to se systémem a domnívám se, že příliš úprav už tam dělat asi nebudou. Pokud ale ano, dozvíme se to už patrně až před updatem nebo po něm. Každopádně díky za upozornění na nesrovnalost :)
 
Tak překontrolováno, na wiki byla chyba. Byly tam vypsány pouze přírůstky, nikoli součty - nyní je již vše jak má být. Sedí to se systémem a domnívám se, že příliš úprav už tam dělat asi nebudou. Pokud ale ano, dozvíme se to už patrně až před updatem nebo po něm. Každopádně díky za upozornění na nesrovnalost :)

Já děkuji za vaší snahu a rychlost oprav :) a kdyby byly změny tak to chápu ;) jen sem byl ted zmaten :D
 
Hele tady je třeba INNO pochválit, že ten zpravodaj vydává relativně pravidelně (to, že tam na TW kašlou teď neřeším), navíc teď běží akce Mexických dušiček, takže osobně jsem velmi rád, že do toho nic dalšího nemíchaj (stačila migrace).
 
Mi je nějaký zpravodaj celkem ukradený, já se zajímám o West a ne o to, co říkají o jiných hrách...
 

DeletedUser

Guest
Kdo, neví, tak při dobrodružství můžete dělat i normální práce, ne jak u pevností.
 
Nahoru