• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: InnoGames TV

DeletedUser1318

Guest
Další díl No-West tv...
Na jakou dobu je zase west u ledu?
 

DeletedUser17809

Guest
Tak dlouho zase ne, nicméně.... Železnice jaksi vyšuměla, krom dobrodružství a pár úkolovek nic nového.
 
Na železnici jsou malé vzdálenosti, nemělo by to žádný efekt. Ono je těžké něco dělat. Pro hráče mnohé věci mají malý přínos, pokud to samozřejmě není v jejich majetku, to je pak úplně naopak. Když já přejdu z rohu mapy do protějšího rohu za dvě hodiny, tak nepotřebuju vlak. Ještě by pak většina z vás při té železnici řekla, že to je k ničemu a v podstatě by měli pravdu.
 

DeletedUser

Guest
Už dlouho se chci zeptat, plánují se do budoucna také české titulky, nebo budou nabídce věčně jen polské?
 

DeletedUser7239

Guest
Ještě by pak většina z vás při té železnici řekla, že to je k ničemu a v podstatě by měli pravdu.

A střílení po sobě není zbytečné ? :O Pro mně jo. lol Já si vystačím s NPC. A tím vlakem bych se rád svezl. Ještě v tom vlaku by mohlo něco být. :) Možná nějaká vizuální četovací místnost, kde by byl pokec se spoluhráči nebo nějaká mini-hra. :) Škoda, že neumím programovat jinak bych se pustil do tvorby vlastní hry. Ale jestli mně ta hra přestane bavit tak se asi začnu rychle učit. :D
 
Boj se soupeřem není zbytečný, to je to proč se hraje. Potýkář se soupeřem anebo s umělou inteligencí. Můžeš budovat a shánět, aby jsi toto vylepšil a lépe obstál. Ovšem doprava, když nedělá úsporu času, tak je k ničemu. "Minihru" můžeš hrát i bez vlaku, to je další věc. Myslím že si do virtuální reality zapadl o trochu více, než je zdrávo. Věci mají mít smysl, ne se ve hře nimrat v bezobsažných pitomostech. Akorát ty by jsi se rád svezl ve vlaku...

Až mapu "natáhnou" na trojnásobek a hráči budou cestovat vlekem místo deseti hodin jen tři, tak začnu stavět glajzy jak šaloný... (do té doby využiju koníka a zahraju MPI)
 

DeletedUser7239

Guest
Boj se soupeřem není zbytečný, to je to proč se hraje.

Já ale hraji kvůli úplně něčemu jinému. :D Já nemám čas ani vyhledávat duely s hráči. Já se jen snažím plnit úkoly a sesbírat itemy na Sběratelskou sadu. Ale samozřejmě pokud budu chtít splnit všechny Úspěchy tak nahánět hráče na duelování budu. Ale nějak mám pořád málo peněz (proto jsem přišel s tou chybou Nula). I kdybych však měl desetkrát tolik pořád to nebude stačit na nákupy všech itemů. Na nálezce ten rozsah taky není moc velký možná do 10000 dolarů na Obchodování s kupcem při zlaté práci a asi ještě zvyšením výdělku. Každopádně je rozdíl dostat se na druhý konec třeba o polovinu rychleji. :) Ale to by chtělo udělat nějakou testovací verzi i v češtině. Já hraji i v angličtině, ale stejně tam nejsem moc platný, když neumím anglicky a nemůžu jim odepsat na zpětnou vazbu. Každopádně doufám, že se bude The West dále vylepšovat. A železnice k té době jistě patří, ať už vlaky přepadávali kovbojové nebo indiáni. Ono je to třeba jako říct, že v reálu je zbytečné, že stojí Socha svobody (dobrý nápad do příštího Dne nezávislosti). lol
 
No, loňský Valentýn zkopírovaný i s chlupama... to se tedy máme na co těšit, ještě že už šikovní lidé vymysleli kvalitní scripty na posílání všeho možného i nemožného.
 
Tak mě to upgradování itemů nějak zklamalo :( a mám pocit že nepůjdou vylepšit věci jako Daltovo šátek :cry:

Myslíte si že pujde vylepšovat Stáj? A jestli jo tak jak? :D
 

DeletedUser16969

Guest
Tak mě to upgradování itemů nějak zklamalo :( a mám pocit že nepůjdou vylepšit věci jako Daltovo šátek :cry:

Myslíte si že pujde vylepšovat Stáj? A jestli jo tak jak? :D

Setové věci půjdou upgradovat taky, říkala Stephanie, jen ne setové bonusy.
 
Uvidíme, zda půjdou vylepšit jen schopnosti itemů a nebo i jejich další vlastnosti typu rychlost u zvířat nebo poškození u zbraní. Představa tří Howdahů v sobě :)...
 
ferrous, všecko nejde - samo INNO to psalo že jsou vyjímky.
např Howdah si myslím nepůjde - nebo máš 3 kusy na betě a vylepšoval jsi? :)
 

z3l1

Člen týmu
f INNO to psalo že jsou vyjímky.

A jsou známý ty vyjímky? :)
A chtěl jsem se zeptat kdyby někdo měl například 3x nattyho kalhoty a vylepšil je furt budou pasovat do setu?
Prostě jestli když je vylepšíme tak jestli pak při navlečení celého setu s tím vylepšeným předmětem bude dávat bonusy té sady.
 
Nahoru