• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: InnoGames TV

DeletedUser1318

Guest
Den zkamenělin, National Fossil Day...
Dle wikipedie:
"Živoucí fosílie je druh nebo chudě obsazený rod, který zůstal na světě sám z původně velké skupiny, když všechny jemu příbuzné druhy vymřely. Jedná se často o druhy známé ze zkamenělin, takřka vymřelé a s řadou prehistorických rysů přežívajících do současnosti. V užším slova smyslu se pak jedná o organismus, který krom výše zmíněných atributů žije na omezeném prostoru a jehož skupina byla považována na nějakou dobu za zcela vyhynulou."
:D:D:D velmi příhodný svátek.
 
No vzhledem k tomu, že ukázali jen plyšového dinosaura a ani kousek grafiky či něčeho jiného, tak jsem spíš zvědavej, zda to do toho 13.10. stihnou ... Resp. klidně se vsadím, že ne :-).
 

DeletedUser16057

Guest
Jen aby to za chvíli nebylo, "udělej si vlastního dinosaura, který má charakteristické znaky tvé postavy" :D
 
Roztomilej možná, ale skoro mám dojem, že Stefanie v něčem jede. A bude to dost kvalitní matroš.
 

DeletedUser7239

Guest
Roztomilej možná, ale skoro mám dojem, že Stefanie v něčem jede. A bude to dost kvalitní matroš.

A v čem jedeš ty ? Takové ceny za ty nové recepty, které jsem u tebe viděl tak nevím jestli to chceš prodat nebo se tím jen pochlubit. :D
 
Cena neni problém pro hráče, co hrají aktivně. Někdo, kdo se žabí se 100 levelama několik let takový peníze samozřejmě moc nevydělá...
 

DeletedUser7239

Guest
Cena neni problém pro hráče, co hrají aktivně. Někdo, kdo se žabí se 100 levelama několik let takový peníze samozřejmě moc nevydělá...

Taky bude asi rozdíl v tom, že nenugetím, ale taky mám víc světů. A hraji i jiné hry. Ale zrovna jsem taky našel jeden z těch nových receptů v hodnotě 350 $ a nenapadlo by mně, že se to dá prodat tisíc krát dráž. Tak možná jsem měl vidiny já. lol
 

DeletedUser16057

Guest
Prostě čím "novější" věc, tím větší cena. :) Zvlášť, když jde o návody :)
I když ta částka, co jsem zahlídl.... Až jsem se zhrozil :D Minulý návod se prodal min. 2x levněji :D
 

DeletedUser16057

Guest
Pokud to někdo za tak draho koupí. To bych za takové peníze sehnal koně nebo možná i INNO opasek. :)

Tak tak.. zatím nejdražší návod, který jsem viděl za takovou cenu. :D to máš pomalu šanci získat 2 hlavní věci z duelového setu nebo rovnou pušku+zbraň za jednu a samou cenu. :)
 
A za kolik a kde se co prodává ? Jinak ty recepty holt teď budou drahé, a jelikož tu stále nemáme nějakou funkční aukci, tak prostě dochází občas i k extrémním nástřelům ... ale třeba to někdo koupí :-)
 

DeletedUser16057

Guest
Aktuálně je za 1,2M (okamžitá koupě, bez dražby) na s1 Strašidelná hudba. Minule byla za půl mega :)
 

DeletedUser7239

Guest
Aktuálně je za 1,2M (okamžitá koupě, bez dražby) na s1 Strašidelná hudba. Minule byla za půl mega :)

Mně by se to zrovna na tom světě hodilo, ale tolik bych za to nedal. :P Našel jsem Návod: Namíchat kaktusový džus kdyby měl někdo zájem. :)
 
komu se cena receptu na trhu nelíbí, může se pokusit najít si ho sám - ovšem ono to tak dobře nepadá (jak si někteří myslí) a navíc mít nálezku 9500 už chce přece jen specializaci, takže duelant či bitvař těžko najde.
 
Nahoru