• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k celé soutěži

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dotaz:Trochu jsem se přeorientoval na slohy,takže můžu začít druhou částí soutěže?A můžu začít teďka?Sem z toho všeho nějak mimo.Tak sry jestli to někde je.
 

Deleted User - 31870

Guest
Zúčastnit se můžeš každého kola soutěže ;) Když se 1. kola nezúčastníš, neznamená to, že 2. nemůžeš.. :)
 

DeletedUser

Guest
Ok.Díky.Na sloh jsem nejlepší ze třídy,ale tady nemám šanci.
 

Deleted User - 31870

Guest
S ohledem na účast bych řekla, že máš vysoké šance.. Je týden do konce a zatím nikdo neprojevil zájem, což je škoda, kdyby ty nugetky měly propadnout..
 

Deleted User - 31870

Guest
Nevím - je to možné.. Napadlo mi to také, že budou dávat příspěvky až ke konci období části soutěže, protože třeba nechtějí, aby jim někdo kopíroval jejich nápad(y). Zase na druhou stranu - pokud to tam dají včas, mohou je jiní členové fóra upozornit na chyby, které si mají šanci opravit, čímž zvednout úroveň svého výtvoru (přeci jen hrubky nepůsobí nejlépe).
 

DeletedUser

Guest
Požadavky byly sníženy:
- časově kratší části soutěže mají nyní podmínky 3 A4
- celoroční část soutěže má podmínku 5 A4

Odměny zůstanou stejné. :) Počet znaků není uveden, předpokládáme, že budete dílko psát ve Wordu či jiném editoru - 3 (5) A4, velikost písma 12, řádkování jednoduché, 0 b za textem (což Vám zaručí požadovanou minimální délku).

jen hloupý dotaz: v čem byly požadavky sníženy?
před tím to bylo (pro kratší část) 5 normostran, tj. 13000 znaků, teď jsou to 3 běžné strany, tj. asi 12000 znaků. Je to tak? Nebo jsem opět něco špatně pochopila?
 

Deleted User - 31870

Guest
- časově kratší části soutěže mají nyní podmínky 3 A4 /dříve 5 A4/
- celoroční část soutěže má podmínku 5 A4 /dříve 10 A4/
 

DeletedUser

Guest
jen hloupý dotaz: v čem byly požadavky sníženy?
před tím to bylo (pro kratší část) 5 normostran, tj. 13000 znaků, teď jsou to 3 běžné strany, tj. asi 12000 znaků. Je to tak? Nebo jsem opět něco špatně pochopila?

Tak už když se na ten svůj post podíváš, tak snad vidíš, že tam je něco špatně.

Jestliže je 5 stran 13 000 znaků, myslíš, že 3 strany budou 12 000? To by ti v případě 5 stran vycházelo na jednu stranu 2600 znaků, ale v případě 3 stran by to znamenalo 4000 znaků na jednu stranu - vidíš ten rozdíl?:)
 

DeletedUser

Guest
původně byl požadavek 13000 znaků, což odpovídá 5 normostranám (řádkování 1,5 atd.)
ovšem při řádkování 1 a při písmě 12 se vejde na stranu 4000 znaků, tudíž při 3 stranách to je 12000 znaků
jen upozorňuji, že nedošlo k nijak podstatnému zkrácení požadavků, prostě je to totéž a jen navenek se tváří, že to zkrátili
- v původní podobě (5 stran) byly uvedeny normostrany, v nové podobě (3 strany) jsou uvedeny stránky s řádkováním 1, ale celková délka zůstává skoro stejná (nebo rozdíl je těch 1000 znaků, to je jediné:-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
původně byl požadavek 13000 znaků, což odpovídá 5 normostranám (řádkování 1,5 atd.)
ovšem při řádkování 1 a při písmě 12 se vejde na stranu 4000 znaků, tudíž při 3 stranách to je 12000 znaků
jen upozorňuji, že nedošlo k nijak podstatnému zkrácení požadavků, prostě je to totéž a jen navenek se tváří, že to zkrátili
- v původní podobě (5 stran) byly uvedeny normostrany, v nové podobě (3 strany) jsou uvedeny stránky s řádkováním 1, ale celková délka zůstává skoro stejná (nebo rozdíl je těch 1000 znaků, to je jediné:-)

Sakra, na tohle jsem se nesoustředil - můj názor je však stejný. Pokud člověk umí, není to pro něj problém.
 

Deleted User - 31870

Guest
Ale vždyť tam nikde nemáš napsáno počet znaků - můžeš napsat 2 A4 + kousek na 3. A4 - nebo můžeš popsat víc jak 3 A4 (takže 13 000 znaků jako minimum odpadlo).

Ale protože někdo je schopný psát s řádkováním 2, tak bylo upřesněno, že to má být s řádkováním 1. Když si zkopíruju text z fóra a vložím ho do Wordu, musí se dostat na 3. stranu - tzn. může to být 2 a kousek až více stran..

Pokud se vám to psát nechce, tak nemusíte ;) Každopádně je to dobrá příležitost pro ty, kteří nemají na nugety a chtěli by si je pořídit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Požadavky byly sníženy:
- časově kratší části soutěže mají nyní podmínky 3 A4
- celoroční část soutěže má podmínku 5 A4

Odměny zůstanou stejné. :) Počet znaků není uveden, předpokládáme, že budete dílko psát ve Wordu či jiném editoru - 3 (5) A4, velikost písma 12, řádkování jednoduché, 0 b za textem (což Vám zaručí požadovanou minimální délku).

jistě, počet znaků tu uveden není, ale z uvedených podmínek plyne, že ty 3 A4 odpovídají 12000 znaků...ale to je jedno, prostě jsem jen chtěla upozornit na to, že pro mnohé děti může být taková délka nepřekonatelná a že by se vám jich možná přihlásilo víc, kdyby to mohlo být kratší...no nic, snad se vám přihlásí víc než nějaký 3 lidi
 

Deleted User - 31870

Guest
Dobře, ale zase musíš brát v potaz, že dostanou stejnou odměnu jako třeba soutěžící v grafické soutěži, kteří nad výtvorem stráví i několik hodin.. Když dáme 1 A4, tak to naplácají za 3/4 hoďky a moc to řešit nebudou (děj, diakritika, pravidla pravopisu)..
 

DeletedUser

Guest
Já myslím, že čím méně "dětí" se k tomu dokope, tím lépe - nechci vidět, jak by některé výtvory dopadly - tím myslím dějově i pravopisně.
 

DeletedUser

Guest
já vidím situaci takto:
na fóru (i ve hře) jasně převládají děti nad dospělými, tudíž i hry a soutěže by měly být uzpůsobené tak, aby se jich bez větších problémů zúčastňoval průměrný uživatel fóra
já jsem díky práci, kde musím často sepisovat různé zprávy, poměrně zvyklá psát, přesto se do takové soutěže moc nepohrnu, neboť slíbená odměna mi za to prostě nestojí (tři stránky textu jen samy o sobě by mi zabraly tak 3-4 hodiny sepisování, o dalších úpravách v řádu hodin nemluvě, když člověk chce, aby tam zbytečně nebyly chyby, ať pravopisné, faktické či logické, a aby to mělo hlavu a patu, celkem odhaduji tak 6 hodin) - nuggety si radši koupím

tudíž mi připadá, že se vám do toho nezapojí většina dospělých (protože se jim taková námaha za tak málo nuggetů nevyplatí, zvlášť když mají prostředky si je koupit), ani většina dětí...
...pokud účast v soutěži překoná mé očekávání, ráda uznám, že jsem se mýlila

edit: pravda je, že podle toho, jak se ve svých příspěvcích vyjadřuje většina uživatelů, rovněž nejsem příliš zvědavá na jejich příspěvky, ale třeba někdo příjemně překvapí
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8082

Guest
tak to je zase při starém7sup to má nadherný.....tohle já bych neudělala ani za100let praxe :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru