• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k celé soutěži

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Měly by platit na nick jako takový, pokud ho máš na více světech stejný, tak by nuggety měly být k dispozici na všech těchto světech (samozřejmě ale aktivace premka platí pouzena daném světě a na ostatních se nic nestane)
 

DeletedUser

Guest
...(samozřejmě ale aktivace premka platí pouzena daném světě a na ostatních se nic nestane)

Chtěla jsi říct,že na těch ostatních mi ty nuggety zmizí,nebo tam zůstanou,ale neaktivuje se na světě B např. větší příjem,který bych si aktivoval na světě A?
 

Deleted User - 31870

Guest
Při aktivaci ti zmizí na všech světech, kde máš stejný nick x nugget a na světě, kde jsi si zadal premko, ho budeš mít aktivní (na zbylých světech se stejným nickem ho mít nebudeš)
 

DeletedUser

Guest
Taky děkuji, i když trochu opožděně, za ocenění mé povídky. Myslím ale, že první místo jsem si tak úplně nezasloužil...
 

DeletedUser

Guest
Jako obal se mě překvapivě víc než supův(ne že bych proti tobě supe něco měl) líbil ten Strykocův. nění moc přeplácanej, je decentní a v tom je jeho krása.
 

DeletedUser8082

Guest
Jako obal se mě překvapivě víc než supův(ne že bych proti tobě supe něco měl) líbil ten Strykocův. nění moc přeplácanej, je decentní a v tom je jeho krása.

To já s tebou nesouhlasím ten Strykocův je také hezký ,ale nevidím tam nic co by spojovalo ten obrázek s hrou The-west akorát název autora....7sup to má spjaté s tím Johnovým příběhem indiánské oblečení,sada,pak poklad no prostě to 7supovo je nádhera to bych nikdy nezvláda s tou mojí šikovností a nakreslit o ručně by bylo ještě mnohem horší....já sem na ohle prostě játro:explosion:

(omlouvám se za chyby v textu jak pravopisně tak přet'uky,ale bhužel píšu rychle a nekontroluju si to..:D)
 

Deleted User - 31870

Guest
Musíte chvíli počkat, než zhodnotíme soutěžní příspěvky. Informace jako vždy v oznámení.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, k tomu novému topicu - Když válka kazí plány - pokud neznám historii Johna* tak to asi vadí, že? :(
* myšleno příběhy o Težký život rančerů apod.
 

DeletedUser

Guest
Mělo by to na sebe alespoň trošku navazovat..

Eh, tak to bude těžké, když většina těch příběhů končí smrtí hlavních postav, nebo si protiřečí reálie(věk, umístění apod.) Myslím, že jako série povídek dobré, ale jako související příběh....:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se za double post, ale už to budou dva týdny, že ano... za tu dobu jste mohli vy módi slušně diskutovat, pokud tedy jste aktivní aspoň jako průměrný přispívající uživatel fora, že. :angel:
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se za double post, ale už to budou dva týdny, že ano... za tu dobu jste mohli vy módi slušně diskutovat, pokud tedy jste aktivní aspoň jako průměrný přispívající uživatel fora, že. :angel:

Vydrž,nebud tak moc nedočkavý,team to musí pořádně zvážit :-)
 

DeletedUser

Guest
Popravdě řečeno, takový výsledek jsem nečekal, očekával jsem tak třetí místo.... ale potěšilo to. :hoj:
Kdy se přičtou nugety? :angel:
 

Deleted User - 31870

Guest
Napiš klubunovi a domluv se s ním, kam chceš nuggety připsat. Přeci jen ne všichni mají stejný nick na fóru jako ve hře..
 

Deleted User - 31870

Guest
Do do 21. ledna máte možnost zúčastnit se poslední otevřené soutěže, tak neváhejte. :)
 

DeletedUser

Guest
At nezakládám zbytečně další téma. Plánujou se zase nějaké další soutěže pro tento půlrok? Řekněme, budou nějaké do letních prádznin?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru