• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Dluhopisům Union-Pacific

DeletedUser13514

Guest
Vy/my můžeme pouze podávat návrhy na změny. Bohužel ale není na nás, zda se to změní, či ne.
 
Jen bych chtěl říct, že to nastavení "obdržení" lépeřečeno ten systém, změňte z časově limitovaného na dobírkový. Prostě aby hráč (bez ohledu na limit) splnil cíl a pak dostal dluhopis a následovně pokračoval odznova. Abych dostal jednorázově dluhopis z bitvy, ale za týdenní snažení by mi to nedopatřením celé uteklo, tak to je velký nepoměr.
 

DeletedUser

Guest
Můžeš mi ukázat, kde v tom návrhu, který jsi jistě četl, je nějaká zmínka o 20ti kolech pokeru?
Nevnášej sem neodůvodněnou kritiku! Nejdříve čti, potom piš!
Pokud to je na betě, týká se to BETY! My zde máme oficiální zprávu od Wich.....
Tak to pardon, se vám strašně moc omlouvám že jsem něco takového vůbec napsal, jsem si neuvědomil že se jedná o úplně jinou věc/hru, i když tohle je asi ten nejmenší požadavek co by tam člověka trápil.
Jinak světe div se ale tahle zpráva je asi na všech serverech, nejede jen o lokální českou záležitost, jen pro pořádek :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mě tak napadá, že když INNO ty nugety tak moc chce, tak můžem udělat menší kompromis. :hoj:
Takže místo kupování věcí za nugety bude možnost koupit si za nugety výhodu (jako např. Výce energie), díky které by byla větší šance (např. +50%) na nalezení UPB. Například při práci by místo 10% měly šanci 20% a při bitvě by jsi mohl najít 2x více UPB. Tím by nugeťáci získali výhodu, ale ne tak velkou, aby to odradilo hráče bez premia. :klubun:

Ale především by měli udělat update, kterým by dokončily nedokončené:
-Zrušení Vyznamenání (nahradily je Úspěchy)
-Sjednocení motivu okýnek (např. Města a Charakteru)
-Přidání peněz do pokeru
 

DeletedUser

Guest
Oceňiji zájem Inna konečně získat zpětnou vazbu od nás hráčů (i když si myslím, že jde pouze o pokus vyvolání povitu zpětné vazby. Po mnoha botách těžko získá důvěru jedním gestem). Moc nechápu jak se máme konstruktivně vyjadřovat k návrhu, když je tu nastíněná jen hrubá myšlenka a vůbec se nemáme koukat na momentální nastavení na betě.
Nicméně je mě trápí tyto věci
1) Nastavte rozumné ceny průměrný hráč by měl získat ocelovku po zhruba měsíci průměrnného snažení. Extrémní snažitel ne méně než za týden. Na světech je po vánoční akci svítících dost, takže další moc už nevadí.
2) Rozumné nastavení nugetové hranice.
Chápu, že Inno musí získavat peníze od nás hráčů, ale nenugotoví hráči musí mít pocit, že jsou tu vítáni a né, že jsou až na třetí koleji. Atmosféru na světech dotvářejí právě ti nenugetoví a málonugetoví hráči. Konec hráčů= ztráta atmosféry= konec nugeťáků = konec. Proto bych byl za, aby tento systém byl komplet mimo nugety, popřípadě nugetově hodně drahý.
3) Proboha nevytvářejte tím umělou nutnost pro nesmyslné práce a věci ve hře.
Poker je na nic, tak to neřešte takto. Vytvořili jsme denní práce, které jsou totálně nerentabilní - donutíme je hráče dělat (třeba i na pštrosa). Věci mají být ve hře přirozeně a ne takto násilně implementovány.
Viz třeba "úspěchy za sbírky obrázků". Neměli jsme uplatnění pro výrobky, tak vytvoříme jakési obrázky. Hráči to sepsuli, tak to radši na betě stáhli, ale přesto se to hned v updatu objevilo!
 

DeletedUser

Guest
Chtít od firmy živící se provozem online hry aby makala zadarmo (výkřiky typu - taháte ze mě prachy) mi přijde poněkud pošetilé. Takže chtějme po innu vyváženost. Není to podle mě tak zlé - hraju svět mírně nugetově i svět nenugetově a diškrimináciu necítím. Pokud to tak zůstane...
Takže nápad dobrej, teď ho jen dobře nastavit :)
 

DeletedUser

Guest
uvítal by som to. a môj navrh by bol keby sa tie papiere daju meniť za nugety. napr. 2 k 1 nugetu.
a tie bedničky by som dal len za kupu tych papierov. a zase by bol pomer 1 nuget = 1 papier.
 

DeletedUser

Guest
Těžko něco navrhovat když víme tak málo :)
Ta možnost nakupování za nugety tu akci dost sráží, někdo se bude dřít jak... aby získal odměnu a jinej si to pohodlně koupí za prachy. Bude to zas nějaká divoká akce která hráče akorát naštve(nebo aspoň většinu)
Opravení chyb by bylo milejší já třeba marně čekám na broknu co jsem měl dostat za splnění úkolu Mexické zlato, nebo mám v inventáři popis skladu s vybavením v němčině ale to asi nikoho netrápí ...
 

DeletedUser

Guest
1. jako odměny bych za ty dluhopisy dal pouze bedničky dostupné ve hře, tzn. pouze ocelovky, železnou a dřevěnou.
2. jakékoliv nakupování věcí za nugety je naprostej nesmysl, odradí to nenugetové hráče se o cokoliv snažit. Pokud už to má být zavedeno, tak at je to opravdu aspoň hodně drahé.
3. věci jako zlatý tomahawk a podobně, co šlo získat při vánoční akci, už nikdy nikde do hry nezavádět, největší kravina, co mohlo inno na vánoce udělat. Naprostá diskriminace hráčů, co hrají bez premia.

Jinak se mi samotný projekt líbí a pokud by skutečně šlo nakupovat v shopech jen za dluhopisy a nikoliv za nugety, bylo by to jistě příjemné zpestření hry a konečně by zase jeden update mohl být k užitku, místo k naštvání.
 

DeletedUser14059

Guest
přečetl jsem si prvních pár komentářů a hned vše tak optimistické :)

a duelanti zase utřou nos,co?
pracanti - dá se najít s malou šancí při práci
bitevníci - dá se S VELKOU šancí získat i vícero usů za bitvu

dělníci - vy jste si zvolili cestu stavění,na vás se kašle,vy tu železnici stavíte,vy nic nedostanete :)
duelanti - ano,i my utřeme nos,neboť by bylo přeci nefer,kdybysme měli malou šanci ji při duelu ukradnout (ať už jen virtuálně,či opravdový přesun mezi hráči)

jsem rád,že po ocelových truhlách a dalších vychytávkách,které si od bitevníků za velké prachy "musí" lidi kupovat se dostaneme do ery,kdy od bitevníků nebudeme mět šanci ty věci ani kupovat,ale přímo budou použity proti nám..

mám takový pocit,že pravidlo "fair play" se zde stane totálně pravidlem pro smích..,neboť tímto část komunity(bitevníci) získá velkou výhodu nad zbylou částí a ne že ne,je mi jedno,že to bude legální cestou,ale po tom,co se změnil duelový systém,tak INNO vyhnalo spoustu hráčů od duelů pryč,neboť hodně lidí nemělo chuť testovat nový systém a teď vyžene i další část tím,že jim upře nové výhody... je to smutné,ale divoký západ jsem si vždy představoval s koltem v ruce,ne s puškou a střílením po sobě na bitvách,i když bitvy jsou zajímavé zpestření hry..

Toť můj názor,šiřte ho,haňte ho,ale neberte mi ho!
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím, že želvy a pštrosi by si zasloužili vytvoření klonu Westu z afrického prostředí. Pro West mohlo INNO zavést nějaké unikátní koně...

K tématu: tímto dojde k dalšímu znehodnocení svítivých věcí. Pokud půjde opravdu za nuggety zvýšit šanci na jejich nalezení, tak toho samozřejmě hodně lidí využije. Samozřejmě dostanou i kousky, co nepotřebují a ty zase zaplaví trh.
Novinky by asi měly směřovat ke zdokonalení toho, co je ve hře dobré... Třeba přidat nějaké další charaktery. Odměny z charakterových úkolů by taky mohly tvořit sady, pro vyšší levely je bič nebo klobouk s peřím akorát ozdoba v inventáři. A je toho rozhodně víc...
 

DeletedUser11005

Guest
Líbí se mi ta akce až na ty odměny za dluhopisy.Vidím to tak že to bude jako o vánocích.Bedna za 5000$ a v ní lopata...teď to bude za cca 10 dluhopisů ne?A jak tam budou ty vzácné věci tak hra se stane ještě horší než je.Bude tu mnoho svítících věcí tudíž už nebudou vzácné.Duely se nebudou zvládat protože tady budou běhat lidi s Howdah/Zlatý tomahawk v kombinaci s opaskem INNO GAMES....Podle mě by to do určité míry nevadilo,ale musí tam být ta míra.

PS:Jestli chcete vytrácet prachy (Herní prachy) ze hry tak by jste mohli dát do městského obchodu věci,které přidají HP a energii.Např:Chleba + 10% energie....
 

DeletedUser

Guest
Na Sk sa to má zaviesť tiež, ale nechápem tomu.

Na sk: (už nebudú truhlice ako odmeny*) na sk zrušia truhlice a na cz nie ?

Na cz: (nebude jako odměna v truhlách)
 

DeletedUser14171

Guest
Dlouho jsem přemýšlel , ale dospěl jsem k názoru že se jedná o dobrý nápad jak pro nugetové tak pro nenugetové hráče.Otázka je jan za kolik dlohopisů popř nugetů odměny budou.


Ješte doplnující otázky půjde získat to co v bednách s pokladem ve vánoční akci ?
 

DeletedUser

Guest
Nikde jsem v ukolech nenasel vyuziti treba uz staruch praci - pokladat zeleznici, prace kamenolomu atd... proste prace ktere jsou spojene s budovanim zeleznice...
treba by to mohli byt opakovane ukoly... a zane ty dluhopisy

dobre by bylo stavet zeleznici mezi mesty a nebo pevnostmi v alianci aby byl rychlejsi presun

nerikam ze nejake Dluhopisy nejsou marne ale dle meho trosku narocne....

a nebo dalsi rozsireni prepadeni vlaku :D ted se prepadavaji pevnosti a pak se budou prepadavat vlaky tak jak na divokem zapade...

a dalsi dobre rozsireni by bylo kdyby si mesta mohli jen pro potrebu mesta (pro svoje obyvatele) vybudovat nejake lepsi zbrane ty by byly jen na jednu bitvu, a hlavne nato vyuzit $$$ co maji mesta zatim se moc s penezma co jsou ve meste delat neda, mesta by mohli zvysovat dane ne jak je to ted 2% ci delat pujcky v bance trosku rozsirit moznosti mesta aby se i mesta mohli vylepsovat (Salon, kostel, banka hotel predelat na hambiec...)
 

DeletedUser9371

Guest
Vypadá to tak optimisticky, že se obávám, jak to dopadne v praxi.
Hlavně by mne zajímalo, jestli souběžně s další novinkou budou vychytány všechny předchozí problémy, nebo jen tímto vzniknou další.

Souhlasím s Tebou, za posledních cca půl roku je to šílených novinek, spousty chyb a staré resty jsou v pozadí.
Ty dluhopisy mi připadají že je to hlavně pro dělníky, kteří se na hře nudí :(
Ne každý je věrný starým světům a nehrne se mamonařit na placené světy a být vždy za každou cenu první :(
 

DeletedUser

Guest
Na jednu stranu tvrdíte, že nastavení této akce ještě není úplné a na druhou stranu to už vrzáte do úvodního hlášení ve hře? Není to předčasné?
Proč tam dáváte plnou zprávu a ne radši proklik na fórum? Ne každý má hned chuť si ten elaborát číst.
 

DeletedUser

Guest
Nápad to je dobrý. Dobré je konečně i to, že inno chce zpětnou vazbu ještě před zavedením. A včil osobní připomínky.
Určitě bych odstranil ze systému nakupování za nugety. Když už jsou zavedené dluhopisy, tak ať to je pro dluhopisy. To je ta dobrá stránka nápadu. Dluhopisy a stavba tratě.
Pro nákupy za nuggety tu jsou jiné příležitosti. A myslím, že inno nemá problém si nějakou takovou udělat. Vanoce, Velikonoce, začátek prázdnin, konec prázdnin, atd.
Systém jejich získávání je taky vcelku v pořádku.
Za stavbu trati. OK
Za bitvy o pevnosti. OK (kladné, motivace, větší účast, každý dostane svou odměnu a nález bedny už nezáleží jenom na štestí)
Za denní úkoly. - Vcelku OK, ale jak podotkl McBracey, tak by se měl systém změnit z časově limitovaného na dobírkový. (viz. níže) A udělat nabídku osmi úkolů(4pracovní a 4 duelové a jiné) každý ať si vybere čtyři, které chce splnit. (aby stavitel neměl 123 duelů s hráči, tak si vybere sehnat 123 hoblíkú).

Nugety si budou hráči kupovat stejně pro práci, doplnění energie, schopnosti, prémia atd. atd.

Jak zmiňovali něktří, tak tu jsou i jiné resty, ale pro takové stížnosti tu jsou jiné topicy.

Jen bych chtěl říct, že to nastavení "obdržení" lépeřečeno ten systém, změňte z časově limitovaného na dobírkový. Prostě aby hráč (bez ohledu na limit) splnil cíl a pak dostal dluhopis a následovně pokračoval odznova. Abych dostal jednorázově dluhopis z bitvy, ale za týdenní snažení by mi to nedopatřením celé uteklo, tak to je velký nepoměr.

plus jeden inteligentní post
Chtít od firmy živící se provozem online hry aby makala zadarmo (výkřiky typu - taháte ze mě prachy) mi přijde poněkud pošetilé. Takže chtějme po innu vyváženost. Není to podle mě tak zlé - hraju svět mírně nugetově i svět nenugetově a diškrimináciu necítím. Pokud to tak zůstane...
Takže nápad dobrej, teď ho jen dobře nastavit :)
P.S. Nugetoví hráči na to mají a chtějí utrácet za takové věci, tak jim to nechte a nezáviďte. Někteří sbírají modely, někteří zase hrají west. Mít jednu svítící věc navíc nebo pracovat celý den není zase tolik OP. A nijak to tuhle hru nekazí (jenom svítivé věci už nejsou raritní). Její podstata tu je stále. Jenom to ubližuje egomastrubantům, že nemůžou být nejlepší.
Komu se nelíbí na nových světech, tak ať jdou na staré, kde není tolik premia.
 
Nahoru