• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Dluhopisům Union-Pacific

DeletedUser13667

Guest
Já to pochopil tak, že bude možné získat akcie i při práci, ale jen velmi vzácně.
Potřeba duelu vyřazuje hráče mimo město, zajímalo by mne, jestli se počítá s tím, že bude započítán duel jako takový, včetně obrany, nebo jen vlastní "útočná" akce.

Ono to tak je, jen já jsem to špatně popsal. Myšleno malá šance nálezného.

Jinak ohledně duelů. NPC duely se počítají všechny takže i prohra. U normálních duelů se počítají jen ty, které jsi vyzval ty a které jsi vyhrál. Když vyzve někdo tebe, nebo prohraješ, tak se to nepočítá.
 

DeletedUser13667

Guest
Hmm, tak to bude v této podobě asi znamenat, že tu "beznugeťáků" mnoho nezůstane.
No nic, nechme se překvapit.

Ono je to kontraproduktivní. Takhle jsou "bez šance" beznugeťáci, ale kdyby šlo i o duely, kdy nás někdo vyzval, tak to povede ke tvoření multi-účtu. Včéra večer jsme zde z tématu vytáhly pár nápadů, které byly poslány do Německa. Tak snad se něčeho chytnou. Jak píšeš, nechme se překvapit.
 
No kdyby to nebylo k ničemu, tak se tahle abilita bude akorát ignorovat. V podstatě by jsme o nic nepřišli, a pokud by se přece jen někdo dostal k nějakým těm UPC, tak by to jedině prospělo...
 

DeletedUser

Guest
U normálních duelů se počítají jen ty, které jsi vyzval ty a které jsi vyhrál. Když vyzve někdo tebe, nebo prohraješ, tak se to nepočítá.

koukala jsem, že na betě se mi počítají všechny duely včetně těch, kdy se bráním a kdy prohraju - takže u nás to bude jinak?
 

DeletedUser

Guest
Koukal jsem, že na betě to mají skoro (úplně) hotové, tak je šance, že to vypukne relativně brzy. Jen jsem tam nenašel možnost si něco koupit za nuggety, rovnou mi to tam nabízelo jen za ty dluhopis. Možná je to tím, že nemám ani jeden nugget. Jestli tam někdo máte nuggety, zkusíte to, abychom věděli, jaký plánují kurz?
EDIT:
Nynější seznam úkolů na betě (alespoň pro mě, level 32) je:
4 opakovatelné úkoly
3 duely s NPC
2 duely s hráčem
3 vyrobené produkty
Nejsou to opakovatelné úkoly, je to seznam "mimo".
Krom toho jsou opakovatelné úkoly, které dávají za odměnu dluhopisy, jsou normálně u zadavatelů, všechny tři, co jsem dnes dostal byly za 1 produkt (šunka/role drátu/něco, co jsem měl, ale nepamatuji si, co to bylo), odměna $50 + 50 XP + 1 UPB. Jestli jsou každý den stejné produkty nebo se to bude měnit nevím (snad ano), možná pro vyšší levely budou i další.

A mimochodem, fakt nechápu tohle:
Takhle jsou "bez šance" beznugeťáci, ale kdyby šlo i o duely, kdy nás někdo vyzval, tak to povede ke tvoření multi-účtu.
Proč by zrovna takhle měli být lidé bez nuggetů nějak výrazně víc znevýhodněni? Možná kvůli té troše energie? Zejména na starých světech to není až takový rozdíl, problémem budou životy, možná duelová úroveň rostoucí do závratných výšin.
A ty multiúčty? Umím si představit, jak si udělám multiúčet, a budu si hledat džbány a sklenice s vodou (později třeba šunky a podobnou žoužel), abych mohl denně vyrobit 3 produkty. Ale představa, že si vyrobím multiúčet, abych se mohl každý den dvakrát zduelovat (mám duelovou úroveň 220, tak by to dost dlouho trvalo) mi přijde dost šílená. To je o dost snazší se domluvit s kamarádem, že si každý den vyměníme ten duel ne? Navíc není to zakázané, duely, obchody a podobné interakce z jedné IP adresy? Dá se to snadno obejít, ale postava, které se baví jen tím, že každý den dvakrát zdueluje druhou (a občas jí prodá pod cenou nějaký ten produkt) je asi HODNĚ nápadná...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
koukala jsem, že na betě se mi počítají všechny duely včetně těch, kdy se bráním a kdy prohraju - takže u nás to bude jinak?

Bohužel jsme dostali jiné informace. Pokusím se co nejdříve zjistit, jak to tedy bude.

edit.: Zatím to vypadá, že si musíme na konečnou podobu duelů počkat. Jak bude vypadat finální verze se zatím neví.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Viděli jste ten prášek,co přidává 20 000% rychlosti :D Jinak první,co si koupím za dluhopisy bude český pásek ;)
 

DeletedUser

Guest
zjevně jsme dostali do začátku 100 dluhopisů, stačily akorát na český pásek... jinak poměr dluhopisy:nuggety je zatím nastaven 1:1... nejdražší prémiové bedny jsou za 1000 a zdá se, že je jich limitovaný počet a ubývají jak divé
 

DeletedUser

Guest
Vypadá to docela dobře,záleží jak se to teď projeví ve hře,ještě bude muset proběhnout dost testování.I když psali,že opravili chyby,stále tam nějaké jsou,třeba v inventáři atd.....
 

DeletedUser

Guest
Viděli jste ten prášek,co přidává 20 000% rychlosti :D Jinak první,co si koupím za dluhopisy bude český pásek ;)

Viděli, rovnou jsem ho otestoval (na betě každý dostane 100 UPB do začátku). Je jen na jedno použití, ale když si zadáte pohyb dřív, než na první destinaci dojdete a prášek se vám vypotřebuje, tak bonus dostanete i k dalšímu pohybu. Teoreticky člověk s prémiem může prášek využít na 8 přesunů.
Z věcí, co mě zaujaly, tam jsou:
Pásky všech národností za 100 UPB/kus.
Ocelovka 175 UPB/kus.
Byly tam prémiové bedny za 1000 UPB, limitovaná nabídka 100 kusů, do hodiny to vykoupili za nuggety.
Bonusy na práce (nejhorší +50 na 12 hodin za 25 UPB, přes +150 na 24 hodin za 225 UPB až k +250 na 24 hodin za 450 UPB; jsou tam všechny možné kombinace +50/+75/+150/+250 na +12/+24 hod).
Spoustu druhů bonusů do pevností (+50 poškození za 25 UPB až +7 útok i obrana za 450 UPB).
Lektvary na reset schopností nebo atributů za 750, obojího najednou za 1000.
Lektvary zdraví +25% za 9 UPB.
Nějaké věci na energii a motivaci.

Je tam toho spousta, uvidíme, jak moc to budou upravovat, ale vypadá to graficky pěkně, zajímavě a propracovaně. Jen škoda, že u použitelných věcí není napsáno, jak dlouho vydrží (jsou tam věci se stejným efektem, ale rozdílnou cenou).

EDIT: je tam i indiánský opasek za 100 UPB!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hezké, prémiové bedny za 1000 nugget zmizely během první hodiny - píšou, že jich je limitovaný počet na každý den... jinak některé buffy jsou docela silné (+ 7 bonus na pevnosti, + 75 poškození v bitvě, + 250 PB na den...) - ty nejlepší jsou tedy dost drahé, ale dají se pořídit i výrazně levnější s nižším účinkem - jsem zvědavá, co tohle udělá s řemeslem... jinak na tw-db už začali doplňovat seznam nových věcí z obchodů, snad to brzy zvládnou zkompletovat http://tw-db.info/?strana=veci&typ=new
 

DeletedUser

Guest
Tady je pár obrázků toho Union Pacific UP, nastavení denních úkolů je dobře udělané, dají se v pohodě zvládnout, k splnění stačí 2/3 úkolů takže i hráči mimo město nepřijdou zkrátka. Takže mohu konstatovat že pro mě zatím dobrý :D
 

DeletedUser

Guest
Pozbavujte sa všetkých svietiacich zbytočností (wyatt, jesse, boon) dokým je možnosť. Po update budú takmer bezcenné :explosion:
 

DeletedUser6989

Guest
Nemyslím si,že se musíme bát naboostovaných nugeťáků.Proč bych si měl kupovat + 25% energie za 10 nuget,když mě nákup prémia "více energie" vyjde stejně výhodně (možná ještě výhodněji).Dále buffy do pevností dávají +- stejné bonusy jako produkty z řemesel.Mě osobně potěšilo,že přidali nové bedny.Nyní má bedna určené cenové rozpětí toho,co v ní je,takže už nekupujete zajíce v pytli.
E: Na betě si stěžují,že ze skříněk za 125 nugetů dostávají jen pár produktů,které se prý vyplatí koupit přímo za nugety.Myslím,že dluhopisy se zkutečně budou používat ve velké míře,protože ceny v nugetech jsou neúnosné a nikomu se to nevyplatí :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak, vypadá to i docela hezky. Jen se mi z toho vytrácí podstata hry - hra. A to právě kvuli té možnosti koupit si všechno. Nic nebude cenné, protože cokoli získám jakkoli těžkou cestou, bude to mít jen hodnotu pár nugetů, kterých může mít každý hromadu a nic ho nelimituje.
Skutečně zasloužené věci budou jen ty z úkolů a různé odměny, které jsou ale zase nalinkované, neprodejné a na ozdobu. Škoda.
Tak to vidím já, třeba mě to i překvapí.
 

DeletedUser6989

Guest
Pouze pro zajímavost :
Já 1.bitva o pevnost.Útočník,2 zásahy,230 dmg,32 xp - nalezen 1 dluhopis :D
Jiný hráč z bety : http://clip2net.com/s/1zvmx
Pokud můžeme dostat max 10 (11) dluhopisů z bitvy,proč našel jen 2,když je mezi našemi výsledky takový rozdíl ??? :D
 
Nahoru