• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Dluhopisům Union-Pacific

Já bych se tak "nezávazně" zeptal (adminů), když už tu kolují takové nenápadně laděné dojmy, a to na věc která promptně stojí v pozadí. Bude se někdy stavět železniční dráha, nebo něco na způsob vlakové dopravy, na the west? Dozrála už doba a toto má být předzvěst toho hlavního dobrotiska??


Nápad je to docela zajímavý, mohl by přilákat nebo alespoň udržet u hry pár lidí. Jenže to by to nemohl být jeden z mnoha nápadů co z nás má jen tahat další peníze a zvýhodňovat hru "nugeťákům" a nám ostatním jí znechutit...proč se dřít jako blázen, když si to jiný koupí okamžitě a bez práce za nugety?!

Na to je celkem jednoduchá odpověď: hráč si za to zaplatil. To je podstata těchto her, kdo si koupí premium, ten bude mít snažší cestu k věcem a lepší podmínky. Samozřejmě že "nugeťákům" se hra zvýhodní, právě za to oni platí. Nedávají prachy jen za nějaké "kosmetické rozdíly a příjemnější uživatelské prostředí. Jestliže někteří tvrdí, že dříve byl výkon hráče používající prémium srovnatelný s hráčem, který prémium neužíval, tak je něco špatně. Nikdo si nebude platit za to, aby se měl stejně.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
V téhle fázi asi ne, i když stanice železnice ve městě která dle levelu zkracuje čas na cestování by k tomuhle počinu Union Pacific dávala smysl.
 
par faktu ktere vemte v uvahu, at vas finalni verze nesrazi do kolen

- ta nova mena bude neco jako polovicni nugety
- zamerem INNA neni rozdat vice bednicek, ale vybrat vice penez
- pokud suma bednicek zustane stejna, tak napr. u pevnosti budou na tom biti,ti co je ted pravidelne dostavali, protoze na jejich ukor dostane malou cast bednicky kazdy ucastnik bitvy (a tech je naprosta vetsina)
- zamerem INNA neni devalvovat hodnotu (ultra vzacnych) predmetu, takze tech mega super beden si i nadprumerny hrac si za rok bude moci dovolit tak cca JEDEN kus
- zamerem INNA je rozbit monotematicky zamerene charaktery

tj. secteno podrzeno, ty bedny budou priserne drahe, duleizte je, aby znacna cast vylepsujicich predmetu byla dosazitelna vsem (se snahou ..)
 

DeletedUser9530

Guest
V druhém topicu je přímo napsáno "Vaše reakce a kritiku můžete vyjádřit v tomto tématu
", takže Bichi... nech nás vířit vodu, kritizovat a plácat k tématu, díky!

Jakkoli to bude nastavené, bude to ždímání dalších peněz z hráčů, Inno byznys :D.
 

DeletedUser8423

Guest
Tohle bych byl rád, aby se změnilo. Hraji na betě a ještě jsem ani jeden den nedokázal, i když jsem se snažil, splnit všechny ty denní domácí úkoly na dluhopis. Teď je to nastavené tak, že se prostě po jednom dni vynuluje vše co jste splnili a další den musíte uplně od znovu. Beru, že to je beta a že to třeba ještě změní sami, ale chtěli jste podněty, tak to sem píšu.
Rád bych, aby jste třeba navrhli, při posílání zpětné vazby, aby to změnili, tak jako teď fungují denní úlohy. Prostě přijmete a až splníte, tak splníte a dostanete dluhopis a pak až jedete odznova.
I třeba za cenu, že ty bedny pak budou dražší.
 

DeletedUser

Guest
V druhém topicu je přímo napsáno "Vaše reakce a kritiku můžete vyjádřit v tomto tématu
", takže Bichi... nech nás vířit vodu, kritizovat a plácat k tématu, díky!

Jakkoli to bude nastavené, bude to ždímání dalších peněz z hráčů, Inno byznys :D.

Maranzano...mě vůbec nevadí, že budete "plácat" k tématu....ale rozhodně není účelné v této první pracovní verzi, kterou jsme dostali včera v noci a celé dopoledne jsme tahali z Němců odpovědi na některé otázky, aby někteří prostě šmahem ruky po klávesnici sepsuli věc, která není finální. Není přece účelem této diskuze jednoduše odsoudit do hrobu jeden nápad, který nám INNO dalo. Rozhodně by bylo lepší, kdyby se někteří "záporáci z povolání" podívali na věc logickýma očima bez rudého závoje se jmenovkou INNO a pouze popřemýšleli, co je na tom pozitivní a co negativní. No a potom bez emocí, očerňování a pomluv napsali svůj názor. A to at již pozitivní nebo negativní.
 

DeletedUser

Guest
Každý další nový prvek ve westu pro hráče co hraje west delší dobou je přínosem. Úplně si z popisu nedovedu představit, jak to bude vypadat. Bude to jen virtuální, nebo se na mapce opravdu bude stavět trať?
Samozřejmě vítám zvýhodnění premium hráčů, určitě to pomůže lidem splnit sběratelské sbírky (předpokládám, že v truhlách budou svítivé věci), přiláká to další platící hráče a pomůže to k rovnováze na westu. Když se na to koukám retrospektivně, tak je příjemné, že inno nezvyšuje cenu nuggetů i přes spoustu úprav a "nadstavbu" co se provedla od původního westu. Je poznat že to je společnost německá a ne česká.

Myslím, že kritika Inno není na místě. Pomluvy typu navýšit si zisky, jsou zcela mimo mísu....spíš jde o to nebýt ve ztrátě. Fandím inno, aby se jim to jednou povedlo.
 

DeletedUser

Guest
Tak, zamyslel jsem se a podle mě by to mohlo vypadat takhle :angel::
Možnost nalezení:
-Práce (Pro dobrodruhy)
Vedle políčka, kde je napsané jaká je šance nálezu za 30 minut, by bylo políčko s šancí nálezu UPB na 30 minut. Takže některé práce by měly jinou šanci na UPB (např. Plašit ptáky z pole-3%,Těžba uhlí-6%,…).
-Duely (Pro duelanty)
Jak psal love-or –hate, duelanti by pomocí duelu ukradly UPB. Například za každý vyhraný duel ukradnou 1 UPB a za položení do bezvědomí 2 UPB.
-Bitvy (Pro vojáky)
Jak už někdo psal, ten systém, co se píše v návrhu, by jen zvýšil počet camperů. Takže bych to změmil. Vítězná strana (nehledě na to, jestli jsou někteří mrtví či živý) dostane 5 UPB a každý kdo přežil ještě další 3 UPB.
-Stavba (pro dělníky)
Na mapě by bylo políčko Union Pacifik (jako Město duchů). Tam by mohl stavět. A za každých 100 bodů, které by postavil, by dostal 1 UPB.
-Úkoly
Denní úkoly za které budou UPB.



Při nakupování by měl hráč na výběr mezi 4 druhy truhel(Produkty,řemeslnické výrobky,normální věci(boty,klobouk,...),vzácné věci), které se dělí na 4 podskupiny. Nechce se mi tu všechny rozepisovat, tak sem píšu jen truhly s produktama:
a)Truhla s produktama (cukr, uhlí, kámen,…). Možnost nalézt více věcí najednou.
a1)
Cena: 10 UPB
Cena nálezu: 1-20$
Počet kusů: 1-15
Příklad: 8x cukr
a2)
Cena: 15 UPB
Cena nálezu: 21-35$
Počet kusů: 5-10
Příklad: 7x doutník
a3)
Cena: 30 UPB
Cena nálezu: 36$+
Počet kusů: 1-5
Příklad: 3x vlajka unie
a4)
Cena: 20 UPB
Cena nálezu: 1$+
Počet kusů: 1-20
Příklad: 16x šunka
 

DeletedUser6989

Guest
Mě se ten nápad docela zamlouvá.Hlavně kvůli tomu,že bitvy budou snad férovější.Nechodím do bitev,protože mi bedna padla snad jen 2x (a ještě tam byly nějaké zbytečnosti).Teď dostanu pár dluhopisů bez ohledu na štěstí.Další najdu při práci,další z úkolů (konečně adekvátní odměna pro 120ky) a mám vystaráno.
Jinak by mě stále zajímal účel nových,superdrahých výrobků řemesel.Nemáte někdo nějaké info ?
 

DeletedUser13667

Guest
"Různé truhly
Již jsme měli truhly ve vánoční akci, to jsme však přepracovali a rozšířili o další truhly. Truhla obsahuje seznam předmětů, které lze z truhly získat. Po otevření se automaticky vygeneruje jeden z předmětů. Jsou tu ale i truhlice, ze které je možnost získat více předmětů."

Z vlastní zkušenosti vím, že na zmíněné vánoční akci padaly za nugety a herní dolary naprosto rozdílně "cenné" předměty.
To "přepracování" se týká i tohoto faktu?
Pokud to není jasné, tak já navrhuji, aby seznamy věcí v truhlách byly stejné pro oba typy plateb.
Ty seznamy by měli být stejné + seznam předmětů které může truhla obsahovat by měl být viditelný před otevřením. Bude na každém zvlášť co si vybere jako "odměnu".

Dlouho jsem přemýšlel , ale dospěl jsem k názoru že se jedná o dobrý nápad jak pro nugetové tak pro nenugetové hráče.Otázka je jan za kolik dlohopisů popř nugetů odměny budou.


Ješte doplnující otázky půjde získat to co v bednách s pokladem ve vánoční akci ?
Ty ceny jednotlivých odměn ještě nevíme. Jestli budou stejné bedny jako o Vánocích také není ještě jasné, ale nejspíš ne. Pokud se bude moci koupit bedna, která by obsahovala svítivé věci, tak by měla být za maximální cenu. Pokud máš nějaký návrh k rozdělení truhel, jen ho sem do diskuze napiš.

Na jednu stranu tvrdíte, že nastavení této akce ještě není úplné a na druhou stranu to už vrzáte do úvodního hlášení ve hře? Není to předčasné?
Proč tam dáváte plnou zprávu a ne radši proklik na fórum? Ne každý má hned chuť si ten elaborát číst.
Do hry to bylo pušťěno jako plánovaná novinka s tím, že dole je odkaz na fórum, kde můžete vyjádřit své poznatky apod. Ne všichni čtou fórům a tak by se mohlo stát, že jednoho dne se ve hře objeví Union-Pacific a půlka hráčů bude jenom zírat do jaké hry se to přihlásili.

Já bych se tak "nezávazně" zeptal (adminů), když už tu kolují takové nenápadně laděné dojmy, a to na věc která promptně stojí v pozadí. Bude se někdy stavět železniční dráha, nebo něco na způsob vlakové dopravy, na the west? Dozrála už doba a toto má být předzvěst toho hlavního dobrotiska??
Ne, zatím se nic takového neplánuje.

Mě se ten nápad docela zamlouvá.Hlavně kvůli tomu,že bitvy budou snad férovější.Nechodím do bitev,protože mi bedna padla snad jen 2x (a ještě tam byly nějaké zbytečnosti).Teď dostanu pár dluhopisů bez ohledu na štěstí.Další najdu při práci,další z úkolů (konečně adekvátní odměna pro 120ky) a mám vystaráno.
Jinak by mě stále zajímal účel nových,superdrahých výrobků řemesel.Nemáte někdo nějaké info ?
Účel těchto výrobků je zatím neznámý, může jim být nějaká "funkce" přidáná nebo můžou sloužit jako další mezivýrobek.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Díky Novceku, tomu říkám reakce a odpověď na příspěvek :):)
 

DeletedUser

Guest
nápad jako takový není špatný, člověk jen aby se po zkušenostech bál, co všechno za "prémiové výhody" k tomu Inno přidá... možná by mohlo stačit, že hráč, který se bude snažit dosáhnout denních úkolů pro získání dluhopisů, bude muset načerpat energii, příp. duelovou motivaci, což se často bez nuggetů za energii nebo trh neobejde... zkusím být chvíli optimista, než to k nám dorazí... ohledně samotných těchto denních úkolů pro dluhopisy: duely ano, denní úkoly ano, výrobky ano - ale proč pro Boha 10 NPC duelů? to nijak aktivitu hráčů snad nezvyšuje, jen to přidává na dojmu, že Inno chce, abychom spotřebovali přebytečných 50 bodů energie a museli to rychle doplnit... jinak se mi líbí navázání dluhopisů na bitvy, ubude nespokojených hráčů "všichni mají bednu, já zase nic, už se na to vykašlu" - aspoň doufám

jsem unavená, nečetla jsem celou diskuzi, proto se omlouvám, pokud se nějaký dotaz opakuje:
- dluhopisy si mám představit jako další měnu - k dolarům a nuggetům přibude další kolonka, nebo jak?
- dluhopisy se teoreticky dají najít při libovolné práci nebo jen při některých?
- dluhopisy mají nějakou hodnotu nálezu (tj. je třeba mít při práci určitou hodnotu nálezu)?
- kde bude UP shop? v pevnosti, NPC město na mapě...?
- na betě je v rámci denních úkolů i 20 pokerových kol... znamená to, že se konečně bude dodělávat poker?... určitě mám spoustu dalších dotazů, ale nemá smysl se ptát, dokud dostatečně neznáme podrobnosti

P.S.: ale raději bych byla, kdyby místo zavádění nových věcí byly opraveny bugy v bitvách a na trhu atd., které přetrvávají i přes několik updatů... kdyby nepadaly chaty a nebyly chyby v kódování... kdyby se dodělaly stávající věci jako je trh (na betě pořád nic moc), řemeslo apod.
 

DeletedUser

Guest
1. ano
2. a 3. to není známo, osobně myslím že to bude libovolná práce jen bude potřeba trochu toho štěstíčka
4. obchod Union Shop má být něco jako je teď obchodník
5. ten už je dodělán, jen se tam hraje hodně málo a tuším že tam sou i nějaké bugy jako ostatně všude
 

DeletedUser

Guest
1. ano
2. a 3. to není známo, osobně myslím že to bude libovolná práce jen bude potřeba trochu toho štěstíčka
4. obchod Union Shop má být něco jako je teď obchodník
5. ten už je dodělán, jen se tam hraje hodně málo a tuším že tam sou i nějaké bugy jako ostatně všude

Doplnění:
5. zde prozatím není v plánu, v prvních propozicích se o něm nepíše.
 

DeletedUser8491

Guest
Tak po hodině čtení jsem konečně dorazil do konce, ale vidím tady jen konfrontaci optimistů s pesimisty, což není divu, protože když nevíme, jak to bude vypadat v reálu, tak nemůžeme dávat připomínky ke změnám!
Každopádně bych podpořil myšlenku, aby úkoly nebyly časově omezené, protože si nedovedu představit, že pracující člověk nebo i dítě chodící do školy stihne za jeden den 4 úkoly, 4 duely, 10 s NPC a ještě k tomu sběr surovin na 3 řemesla! Do toho ještě mnohem věší duelování od soupeřů, protože každý bude chtít dluhopisy, takže je dost možné, že když příjdete odpoledne z práce nebo školy, tak už budete v hotelu spinkat bez energie!

Nechci to tady hanit a kritizovat, protože nevím, jak to v reálu bude vypadat, ale z toho co vím, moc nadšený nejsem. Zase to bude zvýhodnění jen pro určitou skupinu lidí.

Jinak když už tady píšu a moderátoři budou komunikovat s INNO, tak by bylo dobré nějaký způsobem více zvýhodnit vlastnění pevností, protože za stávající situace moc výhod nedávají a není zájem o ně bojovat.
 

DeletedUser13667

Guest
Jsem asi divnej, ale pořádně jsem nepochopil o co jde?

Jednoduše a snad srozumitelně

Do hry bude přidáná nová měna UPB. Její stav bude v okýnku jak máš teď peníze a nuggetky (tak bude nad nuggetkama). Tuto měnu budeš moci získat v bitvě, v pracích (při malém nálezném), plnění různých úkolů, odměnou za úspěchy (apod.) Následně bude do hry přidán nový obchod, kde budou moci za tuto měnu (a za nuggetky) kupovat různé truhy apod.

To je takový nástřel toho co to je. Více info topicu od Wich a hlavně, je to ve fázi vývoje, takže detaily (kolik co bude stát, jaké bude nálezné, kde bude obchod apod. se ještě neví a když ano, tak se to může změnit.)
 
Každopádně bych podpořil myšlenku, aby úkoly nebyly časově omezené, protože si nedovedu představit, že pracující člověk nebo i dítě chodící do školy stihne za jeden den 4 úkoly, 4 duely, 10 s NPC a ještě k tomu sběr surovin na 3 řemesla!.

ukoly a remesla si muzes pripravit dopredu, ty duely ne .. tj. to pude napr v pohode plnit jednou za 2-3 dny. A pro ty co neumi cist mezi radky - tak je mozne kazdodenni plneni, ale premium na vyssi energie je velmi vhodne (temer nezbytne), stejne tak na vetsi pravd. nalezu popr. jen staci sikovny dodavatel surovin
 

DeletedUser1318

Guest
...v pracích (při malém nálezném)...
Já to pochopil tak, že bude možné získat akcie i při práci, ale jen velmi vzácně.
Potřeba duelu vyřazuje hráče mimo město, zajímalo by mne, jestli se počítá s tím, že bude započítán duel jako takový, včetně obrany, nebo jen vlastní "útočná" akce.
 
Nahoru