• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k novému §9 Fair play

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
....no , hledejme pozitiva. Alespoň do hry přibyl zase další rozměr, proč jen hledat návody na tajné úkoly, protože přijít na jejich logické rozřešení, nebo třeba jen je bez rady oběvit je téměř nemožné... ted se ještě můžeme pokoušet podvést sistem a zjištovat jak efektivně jsou hlídači schopni oběvovat a dokazovat hru proti pravidlům...hehe...odvahu lidi a šup do toho :-) Předpokládám, že pár děcek to zastaví, ale většina hráčů, hledajících doposud cestičky je budou hledat dále, jen o tom nebudou nikde kecat. :-)
 

DeletedUser

Guest
Nechcete přejmenovat fórum s novými pravidly na "Změna pravidel" . Slovo návrh dává pocit, že ještě neplatí, že teprve bude možná něco zavedeno.


Díky to je lepší.
Ještě můžete změnit text oznámení k úplné dokonalosti.
Místo plánujeme změnit dát něco jako Zavadíme pravidla :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9865

Guest
....no , hledejme pozitiva. Alespoň do hry přibyl zase další rozměr, proč jen hledat návody na tajné úkoly, protože přijít na jejich logické rozřešení, nebo třeba jen je bez rady oběvit je téměř nemožné... ted se ještě můžeme pokoušet podvést sistem a zjištovat jak efektivně jsou hlídači schopni oběvovat a dokazovat hru proti pravidlům...hehe...odvahu lidi a šup do toho :-) Předpokládám, že pár děcek to zastaví, ale většina hráčů, hledajících doposud cestičky je budou hledat dále, jen o tom nebudou nikde kecat. :-)

Nevím, nakolik je rozumné takto veřejně nabádat k porušování pravidel.
 

DeletedUser

Guest
Pravidlem, že se nesmí předávat mezi sebou peníze jsem znechucen... ::(: na světě 9 jsem se každého ptal,jestli nechce zbraň a nakonec jsme ho obdaroval několika tisíci dolary,protože mně už k ničemu nejsou... :střelec: (mám oblečení a podobně) tak jsem defakto vyzbrojil své město a udělal z the west trochu KOLEKTIVNÍ hru,protože hrát sám na sebe nemá moc význam a navíc tím,že jsem po městě rozdal 25000dolarů jsem zvedl i zájem o bitvy- ti kteří neměli zbraň si ji koupili a přišli na to,že bojovat o pevnost je zábava :siesta: - stejně by ty dolary přistály v kase a vyhlásily by se 2bitvy,ve kterých by stejně bylo 20lidí má tohle význam ?! :ireful: Ta hra by měla být alespoň trochu o kolektivu,jinak ji ani nemá smysl hrát... to je vše,co jsem k tomu chtěl říct (samozřejmě chápu,že si někdo udělal mulťák a posílal si z 5 účtů dolary, ale tím jste pokazili hru i těm čestným,kteří si ji chtějí užít a ne pořád přepočítávat,jestli 200 000 $ za medvídka není předávání peněz :kobylka: )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nevím, nakolik je rozumné takto veřejně nabádat k porušování pravidel.

Spíš se snažím poukázat na jejich zbytečnost a nesmyslnost...

Jako hráči, který hraje sám mi může vadit , že ti co mají ve městech vliv se dostanou k účtům těch, co přestanou hrát, vysajou je z peněz a nebo jakkoli jinak využijí ve svuj prospěch. Nové věci ve hře jim umožní mnohem efektivněji přetáhnout prachy i inventář. To, že se tu někdo tváří, že zavedením nových pravidel se vše změní, i když jejich nedodržení nelze dokázat, je směšné. Dobře, tak budu obchodovat podle předpisu, nepřemrštím cenu, ale i tak jsem schopen si přijít na pěknej balík, řádově desetitisíce i statisíce.
Doposud to že prachy nejdou vybrat z banky zpětně , nákupní a prodejní cena se lišila o 50%, přetahovat šli jen duelem, a inventář byl neobchodovatelný, bylo mnohem těžší, nikoli nemožné, přetahovat peníze, ale i tak šlo max o 50%. Teď přetáhnu mnohem víc. Nebudu radit, ale ti co to budou dělat už jistě vědí. Nechci se s tím rozebírat, možná to nebude tak snadné, nutno počítat i s možností sledování častých jednosměrných obchodů ale dovoluju si tvrdit, že přetáhnu nejspíš vše :-)
Apelovat na fair play a založit na tom pravidla v anonimní internetové hře ?...chichi...asi ne.
 

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

nový paragraf byl zakomponován s definitivní platností do pravidel, prosíme o jeho dodržování. Zároveň bychom Vás chtěli požádat, pokud máte jakékoliv otázky týkající se této změny, směřujte je prosím přes ticket systém na support.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemnou hru.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru