• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k novému §9 Fair play

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
A jak ovlivníte body: a, b, c, e ? Chci vědět jak můžete vědět, že se dohodli kvůli penězům ?
 

DeletedUser7728

Guest
...A na závěr ještě jedna myšlenka - nedomnívám se, že by mělo být proti pravidlům fair-play někomu předat peníze, neboť jiný hráč o tyto peníze přijde. Nedomnívám se, že by mělo být proti pravidlům fair-play někomu předat předmět/produkt, neboť jiný hráč o tento předmět/produkt přijde (a pokud k tomu dochází mezi účty jednoho hráče, pak je to proti pravidlu o multi-účtech, nikoli proti pravidlu o fair-play). Jediné, co považuji za jednání proti pravidlům fair-play, je předat jinému hráči zkušenosti, neboť jiný hráč o tyto zkušenosti nepřijde.
S myšlenkou, že "účetně vyrovnaná" oprerace (jeden hráč ztratí, druhý totéž získá) je fér, se nedá, než souhlasit. Potíž je v tom, že pro stranu, která ztrácí, má daná věc (předmět, produkt, peníze...) obvyhle menší hodnotu, než pro stranu, která získává.
Typickým příkladem předávky peněz bude, když hráč na vysoké úrovni, pro kterého není problém vydělat i několik tisíc herních dolarů denně, věnuje svůj denní výdělek začínajícímu kamarádovi, ten si za něj může koupit duelové vybavení, na které hráči na srovnatelných úrovních jednoduše nemají a snadněji je porážet -> tedy zakuklené předání zkušeností, které už se ti nelíbí.

Nicméně mám dotaz, který s novým paragrafem souvisí jen volně: Proč není možné vybrat peníze z banky zpátky do hotovosti? Tržiště šlo k takovémuto "výběru" využít, odstavec (e) nového paragrafu tento postup zjevně zakazuje.
A abych předešel dotazům, na co chci peníze v hotovosti, když v bance jsou v bezpečí, tak pochopitelně do bitev o pevnosti. Není samozřejmě problém si potřebnou hotovost obstarat jinak, jen by mě zajímalo, jestli je nemožnost výběru z banky opomenutím při změně bankovního systému (dřív, když někdo opustil město, přesunuly se mu veškeré peníze z banky do hotovosti), nebo záměrem.

Vzhledem k tomu, že paragraf 9 je ve finální verzi a bude takto do hry zaveden, můžu k debatě o něm už jen citovat: "Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme proti tomu protestovat, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat."
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k tomu, že paragraf 9 je ve finální verzi a bude takto do hry zaveden, můžu k debatě o něm už jen citovat: "Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme proti tomu protestovat, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat."

tímto nechci nasr.. nikoho z teamu ale poznámku si neodpustím -je zajímavé že to co nás má nějak omezit (a dle mého je třeba spodní limit prodeje -omezení) tak se zavede celkem rychle i když s tím taky někdo nesouhlasí ale třeba odhlasované zavedení návodů nebo aspoń povolení nápovědy je v nedohlednu s výmluvou na INNO -znovu opakuji není to poznámka namířená proti konkrétnímu ...x...nebo....y... ale jen zamyšlení že je tady něco divného a je vidět že když se chce tak to najednou jde.
 

DeletedUser

Guest
No a dá se pak dost podvádět v tom, že předáte velkou sumu hráči, který zrovna začíná. Pak jeho začátky budou o poznání snažší než klasicky. Opravdu pak hra ztratí smysl Fair play. To si můžete rovnou pořídit cheaty a navalit si do banky hromadu peněz. A přijde Vám to pak zajímavé?
 

DeletedUser1451

Guest
tímto nechci nasr.. nikoho z teamu ale poznámku si neodpustím -je zajímavé že to co nás má nějak omezit (a dle mého je třeba spodní limit prodeje -omezení) tak se zavede celkem rychle i když s tím taky někdo nesouhlasí ale třeba odhlasované zavedení návodů nebo aspoń povolení nápovědy je v nedohlednu s výmluvou na INNO -znovu opakuji není to poznámka namířená proti konkrétnímu ...x...nebo....y... ale jen zamyšlení že je tady něco divného a je vidět že když se chce tak to najednou jde.

Toto pravidlo se zavede rychle, protože za prvé je potřeba a za druhé k upravení pravidel není potřeba INNO. Kdežto k zavedení návodů na tajné zbraně potřeba INNO je (už to tu někdo vysvětloval, že čekáme až nám bude vytvořena specifická sekce na tyto návody). Ale nápověda tu povolená samozřejmě je( viz. thready Zlatý kolt, Zlatá šavle , atd.)
 

DeletedUser1318

Guest
tímto nechci nasr.. nikoho z teamu ale poznámku si neodpustím -je zajímavé že to co nás má nějak omezit (a dle mého je třeba spodní limit prodeje -omezení) tak se zavede celkem rychle i když s tím taky někdo nesouhlasí ale třeba odhlasované zavedení návodů nebo aspoń povolení nápovědy je v nedohlednu s výmluvou na INNO -znovu opakuji není to poznámka namířená proti konkrétnímu ...x...nebo....y... ale jen zamyšlení že je tady něco divného a je vidět že když se chce tak to najednou jde.
Podle toho mála, co o tom vím, není tak úplně vinou moderátorů fóra, že se o tajných úkolech ještě nesmí psát. Naopak si myslím, že se snaží najít v této věci východisko přijatelné jak pro tu část z nás, kteří chtěli zveřejňovat vše a kteří chtěli jen indicie.
Že je Inno v mnoha směrech "nepružné" víme všichni. V tomto případě je černý Petr v Německu.
Co se týká obchodování, pustili džina z láhve, a nedomysleli následky. Z možných řešení , což je zrušit obchodování, nechat volný trh anebo zavést restrikce, vybrali poslední variantu.
Byť se mi to nelíbí, podle podmínek, které jsme přijali registrací do hry je to "právně" v pořádku. Jako hráč nad tím kroutím hlavou a mám dojem, že takový boj proti nefér hře taky není úplně fér, ale to je tak vše, co mohu dělat, pokud chci dál hrát.

Toto pravidlo se zavede rychle, protože za prvé je potřeba a za druhé k upravení pravidel není potřeba INNO. Kdežto k zavedení návodů na tajné zbraně potřeba INNO je
Myslíš to tak, že znění nových pravidel doplnilo Inno, ale technická stránka jejich zavedení už na nich závislá není?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Toto pravidlo se zavede rychle, protože za prvé je potřeba a za druhé k upravení pravidel není potřeba INNO. Kdežto k zavedení návodů na tajné zbraně potřeba INNO je (už to tu někdo vysvětloval, že čekáme až nám bude vytvořena specifická sekce na tyto návody). Ale nápověda tu povolená samozřejmě je( viz. thready Zlatý kolt, Zlatá šavle , atd.)

No to jsi mne pobavil -já samozřejmě četl jak nám Pete vysvětloval že to není bržděno z Vaší strany a jasně jsem psal že nerýpu do nikoho z Vás - teď jsi ale zaperlil tím že je tu povolená nápověda když hned po rozkliknutí na první odkaz se objeví červěně toto:Niektorí z Vás stále zabúdajú, že priame prezrádzanie spôsobov nájdenia a očistenia hrudy je zakázané! Taktiež ako je aj zakázané napísať presne čo je potrebné na odkrytie úlohy, kde získate zaprášený revolver!
Znovu pripomínam, že tu môžete písať len vodítka. Nabudúce už bude trestať.

(upozornenie sa týka pár zmazaných príspevkov)


tak ze mně nedělej ...... víš moc dobře o jaké nápovědě mluvím (německá westwiki)

nechci se tu s Váma hádat ale když máme mít stejná pravidla jako oni tak chceme i stejné podmínky toto tím bylo myšleno a už do toho ryju naposled stejně si uděláte co uznáte za vhodné a já se hold budu muset přizpůsobit ale dali jste možnost diskuze tak se nediv že se ozvou i Ti kterým je takové pravidlo proti srsti
 

DeletedUser

Guest
Tak já se ozývám. Ty tajné úkyly u mě taky dost *********/štvou.
Když už jsme to odhlasovali, tak ať to máme, ne?
Tyhle pravidla jsou poměrně divná, chápu zákaz dotování nižších lvlů, ale i tak...
 

DeletedUser

Guest
Hezka snaha, ale trochu pozde, kdyz jsou sine slavy plne a prvni mista zabitaji hraci s pratelaky.
 
Ráno jo jsem tu měl dotaz, vpadá tom že je smazaný, to nevím proč, však jiného spamu tu je požehnaně, nevadí zeptám se znovu.


Pravidlo které se nazývalo "postrkování" do souboru pravidel zaneseno nebylo?
 

DeletedUser

Guest
nemám čas číst všech 34 stránek jestli už to tu náhodou neni ale mam otázku: Když se nějaký hráč rozhodne skončit hru, může prodat všechno co má a hodit to do městské pokladny?...a nebo když potkám hráče bez vybavení (už zřejmě taky skončil a jen mu běží doba do smazání účtu), můžu na něj zaútočit?
 
nemám čas číst všech 34 stránek jestli už to tu náhodou neni ale mam otázku: Když se nějaký hráč rozhodne skončit hru, může prodat všechno co má a hodit to do městské pokladny?...a nebo když potkám hráče bez vybavení (už zřejmě taky skončil a jen mu běží doba do smazání účtu), můžu na něj zaútočit?

Prodat veškeré věci a výtěžek dát do pokladny můžeš, to je asi to jediné co se svým majetkem můžeš provést.

Když potkáš hráče "nahatého" tak ho bez obav sejmi. A je úplně jedno jestli skončil anebo se jen opaluje.
 

DeletedUser7468

Guest
je brano jako přatelský duel když se z kamaradem z iného města domluvim aby jsme zjistily kdo je lepší ale do duelu jdeme oba plně duelově vyzbrojeni jeto domluvenej duel ale za učelem zjištění kdo je lepší je nebo neni tohle trestatelný ??
 
je brano jako přatelský duel když se z kamaradem z iného města domluvim aby jsme zjistily kdo je lepší ale do duelu jdeme oba plně duelově vyzbrojeni jeto domluvenej duel ale za učelem zjištění kdo je lepší je nebo neni tohle trestatelný ??

Tak když si nebudete sundávat vybavení a zbraň a peníze před duelem dáte do banky, Tak se mlaťte dle libosti. A že někdo vyhraje a dostane zkušenosti, tak to už je samozřejmé to se obejít nedá. Každopádně nic neporušujete, jestli se přizabijte vzájemě, to je váš problém.

Co mně zajímá je tato věc; jestli z chystaných pravidel byl vypuštěn bod o takzvaném postrkování.

Celou dobu tu suportéři radí, obhajují, diskutují a vysvětlují, ale teď se najednou slehla zem. Mně by zajímalo proč?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Co to je, ten bod o tzv. "Postrkování"? Už to tu padlo ale ne a ne to najít...
 
Co to je, ten bod o tzv. "Postrkování"? Už to tu padlo ale ne a ne to najít...

Postrkování mám být prodej zboží druhému hráči za netržní cenu, kdy ty mu pomůžeš aby on získal a ty jsi prodělal. Je to jistý druh darování peněz, takto ale hráči daruješ vybavení za méně než by si ho sám pořídil.
 

DeletedUser

Guest
Postrkování mám být prodej zboží druhému hráči za netržní cenu, kdy ty mu pomůžeš aby on získal a ty jsi prodělal. Je to jistý druh darování peněz, takto ale hráči daruješ vybavení za méně než by si ho sám pořídil.

Tak toto si myslím že je na každém hráči aby si určil cenu, když potřebuji rychle aspoň trochu peněz tak taky dám za "netržní" cenu...
 

DeletedUser

Guest
Rád bych vědel jestli je trestný když na mne vypše kamarád odměnu za účelem toho aby lidi chodili na duel za mnou a né ja za nimi.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru