• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k podzimnímu Yukonu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
dost slabý vylepši to to je 90 dluhopisů pro člena
Staň se nadřízeným Mikosansobi a pak mi to schval :)

Myslíš, že jsem si ty odměny vycucal z prstu?

Už několikrát jsem tu psal, že odměny musíme jet podle tabulek, které nám dodávají z centrály, i kdyby jsme chtěli, tak nás berou jako mutaci s menší populací, takže asi tak
 
Za odsiřování Wazelandu bylo pro každýho 2000 dluhopisů
Prečo splietaš hrušky s jablkami? Mal si pri šifrovani Wazelandu zbrane Gringa + desiatky ďalších odmien? Nie nemal!

Nechápem prečo tu každý deň plače nový účet nad odmenami. Lezie mi to na nervy, keď je niečo zlé tak sa to dá vyriešiť, toto je čistá buzerácia bez akejkoľvek vecnej argumentácie. Ale to ty a tebe podobní dobre viete, preto sa musíte skrývať za multiučty.

Prajem pekný deň...
 
Ahoj, jde nějak prověřit, zda daná osoba používala kliker pro expení? Pokud ne, tak část soutěže úplně ztrácí pro férové hráče smysl.
 
vetesnik pouzival na yukone scripty, dokonca este urobil screen cize je dokaz ale zrazu ticho
Jedná se o “jediný” server, kde tyhle věci mohu zkoušet a předávat info dál. Tím, že jsem členem týmu jsem automaticky vyřazen ze soutěže a touhle “výpomocí” neohrozím ostatní hráče. Je to jediný server, kde jsem jej použil a získané info jsem předal dál na administrátorku, která to doufám předala dále. Na Yukonu jsem přestal, abych nepohoršoval ostatní :)
 
Nešlo by místo mazání příspěvků hodnotících hru členů týmu na servru, radši věnovat energii na vyřčený dotaz a zodpovědeť ho ? Ano/ne není raketová věda ...

EDIT: Tak za posledních 24h se fóru věnovali @Vetešník , @Mikosansobi , @Symphie a nic. Tak si hlavně nezapomeňte na Vánoce rozdat odměny za dobrou práci a psát veselé smajlíky, až se tu zas bude otázka na funkční support.
 
Naposledy upraveno:
Aktivace druhé točky v cirkusu za nákup nugget je povolena, nebo i to je zakázáno? Není vysvětleno v pravidlech. Díky
Z pravidel nastavení Yukonu, které jsou podle mě více než jasná: Server je kompletně bez nugget, pokud dojde k použití nugget, dojde k vyřazení hráče ze soutěže.
Takže nějaké bezvýznamné točení v cirkusu za nuggety = nemáš nárok na výhru. Pravidla platí pro všechny stejně, nevím proč by někdo měl mít výhody, když jiní hrají férovou hru a podle pravidel. :)
 
Z pravidel nastavení Yukonu, které jsou podle mě více než jasná: Server je kompletně bez nugget, pokud dojde k použití nugget, dojde k vyřazení hráče ze soutěže.
Takže nějaké bezvýznamné točení v cirkusu za nuggety = nemáš nárok na výhru. Pravidla platí pro všechny stejně, nevím proč by někdo měl mít výhody, když jiní hrají férovou hru a podle pravidel. :)

Nákup nugget není jejich použití. V cirkusu není nic zajímavého a Oktoberfest není točící akce, kde by to hrálo roli. A teď už je to hlavně úplně jedno, support řekl, že to je OK.
 
Nákup nugget není jejich použití. V cirkusu není nic zajímavého a Oktoberfest není točící akce, kde by to hrálo roli. A teď už je to hlavně úplně jedno, support řekl, že to je OK.
Jo takhle, koupit nuggety a dostat druhé kolo zdarma. Tak ještě aby byli proti tomu, když jim to sype. :)
 
Ten pocit ked skill sutaz sa zmeni na sutaz stastia vdaka oktoberfestu ... co tak spravit rozumny krok a zakazat pouzivat veci ziskane z eventu? ...

Sa zamyslite aky ma zmysel sutaz ktora je cisto o stasti ( pretoze co si budeme clovek so setom proti niekomu bez je neporovnatelne lepsi (blby priklad moze byt ako lvl 1 proti lvlu 150)) ...
Ked uz tak rovnake podmienky kazdemu a nie nechat to na stasti ...

Yaga
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru