• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k podzimnímu Yukonu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Pokud budu brát jen El Gringa, tak CZ 6ks za dva měsíce, EN 18 za 14 dní tj. ten poměr je 13:1 v náš neprospěch.
Nerad bych to kazil ale nemuzes srovnavat ... u nas jsou ceny gringo zbrane kdezto u nich je ziskat nelze.
Jedine srovnani ktere teda muzes brat tak je pocet veci z El Gringo sady, ale mel bys prihlednout i na hodnotu danych veci :)
 

EREWAN

Člen týmu
Minulý rok bylo z Gringa i u nás na Yukonu také 20ks, akorát jak říká Baba Yaga, pouze z oblečení a jízdy :)
 
Tak jsem si po x letech zkusil nový svět, tak pár postřehů:

- celkové nastavení světa, jeho ekonomiky, odměn, etc mi přislo celkem v pořádku, "pouze" délka dvou měsíců je moc, délka 2-4 týdnů by byla daleko lepší.
- nastavení bonusů bylo dobré, resp. dokázal bych si představit větší boost u expů pro +120 lvl (150)
- trvalá příslušnost k městu - fajn
- premium pouze v obchodě - princip dobrý, jen mi tam chybělo klasické prémium (zejména na drop), které je na rozdíl od bonusů z cukrovinek nepřepsatelné
- osobně bych odměnoval 1-3 místo a další cca 3 ceny byl losoval z dalších 10-20 míst dané kategorii
- na to, že tohle bylo připravované půl roku (a na úkor všech ostatních soutěží), mi to přišlo ze strany týmu vlastně zcela vyignorvané - úplně mi chyběla aktivita ve hře, na fóru, prostě nikde nic. Svět je již uzavřen, což stále není oznámeno, výsledky nikde, zájem o nějakou zpětnou vazbu nic, za mne hodně odfláklá a nezvládnutá práce. V poště (na jiném světě) mám již skoro den od jiného hráče kompletní okomentované výsledky včetně tabulek, shrnutí, poděkování ...
 
Naposledy upraveno:
Tak jsem si po x letech zkusil nový zvět, tak pár postřehů:

- celkové nastavení světa, jeho ekonomiky, odměn, etc mi přislo celkem v pořádku, "pouze" délka dvou měsíců je moc, délka 2-4 týdnů by byla daleko lepší.
- nastavení bonusů bylo dobré, resp. dokázal bych si představit větší boost u expů pro +120 lvl (150)
- trvalá příslušnost k městu - fajn
- premium pouze v obchodě - princip dobrý, jen mi tam chybělo klasické prémium (zejména na drop), které je na rozdíl od bonusů z cukrovinek nepřepsatelné
- osobně bych odměnoval 1-3 místo a další cca 3 ceny byl losoval z dalších 10-20 míst dané kategorii
- na to, že tohle bylo připravované půl roku (a na úkor všech ostatních soutěží), mi to přišlo ze strany týmu vlastně zcela vyignorvané - úplně mi chyběla aktivita ve hře, na fóru, prostě nikde nic. Svět je již uzavřen, což stále není oznámeno, výsledky nikde, zájem o nějakou zpětnou vazbu nic, za mne hodně odfláklá a nezvládnutá práce. V poště (na jiném světě) mám již skoro den od jiného hráče kompletní okomentované výsledky včetně tabulek, shrnutí, poděkování ...
Však hlavní organizátor soutěže k 22.září skončil. :)

A pod většinu tvých bodů bych se podepsal!
 
Ahoj,
ja by som rád nadviazal na Ignáca, že nastavenie sveta a bonusov bolo z môjho pohľadu správne. Odmeny boli veľmi štedré (ten, kto porovnáva 6x gringo zbraní s gringo "odpadom" mieša hrušky a jablkami.) Na úvod mi neprekážala dĺžka trvania eventu, ale musím sa priznať ,že nakoniec toho už bolo veľa, a pre zachovanie dynamiky súťaživosti hráčov by som súťaž skrátil na 30-40dní. V ostatnom s Ignácom nezdieľam spoločný názor, myslím si ,že hráč ak chcel prémium musel ukázať trošku herného rozumu, skúsenosti a teda nebolo to zadarmo, čo sa mnohým nepáči. Losovanie ďalších 20 mi príde nezmyselné, skôr by som doplnil 4. odmenu pre toho, kto splnil najviac rekordov na Yukone za predpokladu, že nie je medzi top 3 v danej kategórii.

Prekvapuje ma však, že situácia (pravdepodobne je to tak lepšie?) ktorá nastala na Yukone a ľahko sa môže preniesť na ostatné svety, najmä ten nový Mummi neznepokojuje hráčov. Mňa to veľmi mrzí, pretože na Yukon som šiel s presvedčením, že pokiaľ mám za sebou desiatky skvelých hráčov, ktorí nepozerajú na osobný úspech ale úspechy výpravy tak sa nedá prehrať. Že pokiaľ máme plán, organizáciu tak jednotlivci nemôžu konkurovať - čo je logické... Týmto pozdravujem machra duelanta
q1wa4saertsmycddf571wad8, ktorý ma ako inak než "poctivým" spôsobom vyviedol z omylu. Samozrejme, takýchto šikulov je viac, ktorý vykliali 80 mega dolárov a potom zrušili účet... Ďalej by som to nerozoberal, len dopoviem ,že pri riešení problému boli ľudia v "centrále" a rovnako aj náš support informovaní a nápomocní, čoho si cením.

Donútilo ma to zamyslieť sa nad tým ako do budúcna zlepšiť takúto súťaž.
-Rozdeliť bitvy a duely (viem ,že spojenie vyzeralo fajn ale pokiaľ sú bitvy individuálne, tak záujem o ne bude veľmi malý)
-Preto, duely tak ako sú + súťaž pre skupinové duely, napr. najviac duelových bodov pre mesto, najvyššia duelovka, najviac duelov a podobne.
-Bitvy, určite nesúťažiť individuálne ale vytvoriť skupiny - je to veľká výzva a nedá sa odmeniť každého.
-Trošku väčšia aktivita ostatných členov tímu. Pomoc, organizácia s bitvami a podobne.
-Úprava pravidiel §5) PUSHING - Pomáhání ostatním hráčům. V oznámení o Yukone o tom nie je ani zmienka a neviem čo si mám predstaviť pod "Je zakázáno jakékoliv zneužití herních funkcí za účelem poskytnutí peněz"
-Nepovoliť anonymné účty, ktoré nemajú zábranu hrať so skriptom a inak porušovať pravidlá hry.

Napriek tomu ,že podvodníci neboli potrestaní, dokonca možno budú aj odmenení som si Yukon užil. Ignáč, reflektoval na mňa, pretože som sa už stihol poďakovať každému hráčovi z S9, za spoluprácu. a ďakujem verejne aj na fóre. Nakoniec nás bolo 40 v aliancii a mnohí mimo ňu. Viacerí sa umiestnili na top 3 miestach. Cieľ bol splnený...:lovetw:

S pozdravom,
 
toto je sila :D :D :D ved o tebe sa vie aj na Slovensku ze si pushoval s kamosmi duely, ked sa o teba uspavali o polnoci ´:D boze ty si horsi ako politik :D a som velmi rad ze ten hrac na ktoreho kydas vyhral...
 
toto je sila :D :D :D ved o tebe sa vie aj na Slovensku ze si pushoval s kamosmi duely, ked sa o teba uspavali o polnoci ´:D boze ty si horsi ako politik :D a som velmi rad ze ten hrac na ktoreho kydas vyhral...
Sila je napísať takýto nonsens, ale u teba sme si to už zvykli a úprimne, nič iné ani nečakáme. Slovenské svety nehrám už 3 roky a keď som hral, tak veľmi pasívne a už vôbec som tam nedueloval.

Čo dodať, iba to, že vrana k vrane sadá. Podvodníčkovia sa plačom a nie argumentami bránia.
 
Sila je napísať takýto nonsens, ale u teba sme si to už zvykli a úprimne, nič iné ani nečakáme. Slovenské svety nehrám už 3 roky a keď som hral, tak veľmi pasívne a už vôbec som tam nedueloval.

Čo dodať, iba to, že vrana k vrane sadá. Podvodníčkovia sa plačom a nie argumentami bránia.
tak mozes sem napisat aj 343 tisic a4 s pouckami :D ale screeny kde sa o teba uspavaju hraci z toho mesta s cislami som videl a isto najdes aj sam vo vypisoch tie zakazane duely, a chce fakty ????tak nam ukaz napr. vypisy duelov s Aserasom ked ste boli dokonca spolocna ali :D ty si dobry atlet :D a este napis nieco nam poucne ako nepodvadzas :D

a neplac, mal si hrat ako ja na sk a byt najlepsi a potom by si vyhral, na divokom zapade nie je miesto pre druhych...

som klikol na profily par hracov a vidim ze cely svet videl tvoje podvadzanie :D
 
Naposledy upraveno:
som klikol na profily par hracov a vidim ze cely svet videl tvoje podvadzanie :D
Věnuj se prosím původnímu vláknu a přestaň si tady blít svoje emoce, děláš ze sebe akorát hlupáka. Polovina lidí tady, včetně tebe, Yukon vůbec nehrála, ale máte plnou pusu řečí, jak je na vás svět nespravedlivý a (pro mě) nepochopitelnou potřebu bezdůvodně útočit na ostatní, protože sami nemáte šanci se vůbec rovnat nejlepším hráčům. :) Co se takhle vzchopit, vypnout si svoje skripty a pokusit se (příště) vyhrát? Nepodáváš žádnou konstruktivní kritiku, žádný smysluplný argument a očividně nechápeš i tak jednoduché schéma, ve kterém může hlavní odměnu v jednotlivých soutěžích vyhrát jen jeden.
 
Namiesto argumentov a riešení, ktoré posunú diskusiu dopredu sa tváriš ako keby si objavil Ameriku.

Sám navrhujem aby sa výklad o §5 pushingu zmenil alebo vysvelil lebo mu jednak nerozumiem, a zároveň to vyvoláva zbytočný konflikt.

Samozrejme, že som nijako nepodvázdal , čo si môže support overiť aj sám a zbytočne budem reagovať na teba alebo profil hráča, ktorý vyklika 40k prác a do súťaže sa ani nezapojí (no, zapojí ale všetci vieme ako...) Na záver pusu a pac https://prnt.sc/hQ9iWnsP-_Rr, keď tak rád posielaš prevratné dôkazy :whistle:
 
Naposledy upraveno:
Jemu ide len o pozornost ... najlepsie urobite ked ho odignorujete ...

Kazdopadne nazad k teme ... dozvieme sa nejake informacie o tom co sa bude teraz diat? Resp kto vyhral, popr aspon kedy bude vyhodnotenie (ak vobec), alebo aspon nejake smerodajne informacie?

Par slov napisat vela casu nezaberie a vela ludom uberie z nervov a zvedavosti ;)
 
Namiesto argumentov a riešení, ktoré posunú diskusiu dopredu sa tváriš ako keby si objavil Ameriku.

Sám navrhujem aby sa výklad o §5 pushingu zmenil alebo vysvelil lebo mu jednak nerozumiem, a zároveň to vyvoláva zbytočný konflikt.

Samozrejme, že som nijako nepodvázdal , čo si môže support overiť aj sám a zbytočne budem reagovať na teba alebo profil hráča, ktorý vyklika 40k prác a do súťaže sa ani nezapojí (no, zapojí ale všetci vieme ako...) Na záver pusu a pac https://prnt.sc/hQ9iWnsP-_Rr, keď tak rád posielaš prevratné dôkazy :whistle:
tak ja ti ten ten pushing vysvetlim, kedze sa robis blby... to ako ta expili kamosi je na permu tiez. Je inak ubohe ked postujes ako podvadzac, hracov co maju ban :D. Vsetci vieme ze si klamar a podvodnik a tvoja taktika ze pises romany nezmyslov ti aj tak nepomozu... a inak knight ja som zberal surky pre jedneho hraca cize sa mi mozes ospravedlnit v prispevku kde si sa vyvracal na mna ..a argument som podal, ja zato nemozem ze nevies citat a spracovat dany text:D nech nam ukaze nas podvodnik duely s aserasom( mam na mysli tie polnocne bez zbrane- lamazonig). Zorro vs Knight 2:0
 
Naposledy upraveno:
Zorro si ma najprv pomýli s niekým z Sk svetov, čiže netuší kto som a aj tak si potom ide svoje. Zbieral surky klikaním 15 sekundových prác a tak ho to bavilo, že ich ich naklikal 37 000, krásna tragédia.

Ja spravím tiež zbierku, 1 poděkování = 1 iq pre zorro.

Baba, súhlasím, že vyjadrenie kedy aspoň približne budú výsledky by sa patrilo. Zas je logické, že na výsledky treba chvíľku počkať, vzhľadom na okolnosti...
 
:D ty si sa uplne zrutil kamos emocne, si nezoder klavesu :D Ja som naklikal asi tisic prac, hral som prve dni pre kamosa . a to si cely ty akonahle prideme na tvoje podvody zacnes hned klamat o druhych. stale sa bavime o dueloch co si mal s aserasom a dalsimi. samozrejme sa ich bojis ukazat, cize je jasne ze si klamal a podvadzal a to je odo mna vsetko. btw kedze si ta zastava knight, mam silny pocit ze ta expil aj on. Vsak vela duelantov to videlo a malo v profile napr col, urza atd. ze ta expia ...ja ked som videl ze si podvodnik, hned si vravim ze dobre ze neduelulujem na svete klamarov...


baba yaga: ano mne ide o pozornost, preto si mi rok spamoval vsetky posty nech ti dam gringa :D :D :D
 
Naposledy upraveno:
Aha, už je mi to jasné, díky že si mi to vysvětlil. Takže když si stručně shrneme tvou esej, vynecháme emoční vypětí, máme tady odpověď: Kamarád nevyhrál když si mu sbíral surky, takže podle tvojí logiky jsou všichni ostatní podvodníci :D

Bravo, tleskám nad velikostí tvé mysli :) :D
 
Aha, už je mi to jasné, díky že si mi to vysvětlil. Takže když si stručně shrneme tvou esej, vynecháme emoční vypětí, máme tady odpověď: Kamarád nevyhrál když si mu sbíral surky, takže podle tvojí logiky jsou všichni ostatní podvodníci :D

Bravo, tleskám nad velikostí tvé mysli :) :D
ja som zberal surky tylerovi ktory ani nezacal duelovat :D

bravo,tleskam tvojej - mysli :D :D :D .
stale cakame na tie duely ked ste sa expili
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru