• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Velikonoční střelnici

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Chlapíku,jseš každým coulem bourák,ale nejsi ty taky trocho agent na dvě strany? Tady naoko nadáváš,ale svůj počet babek do nich vrazíš :-D
Jestli budou potřebovat v Germánii udělat revizi na plyn,tak si stejně pozvou deutschfirmu.
Šetři babky na horší časy. :-D
 

DeletedUser3132

Guest
Můžete mi, prosím, někdo poradit, jak funguje Nápoj pro hlupáky (pro chytráky)? účinek 1% zkušenosti této úrovně. Možná mi to nedochází, ale znamená to, že v konkrétní současné úrovni budu dostávat o 1% víc zkušeností nebo dostanu 1% zkušeností nasbíraných v této úrovni?

Dík za odpověď
 

DeletedUser12110

Guest
Nemam ted cas hledat, kdo konkretne se ptal na to, kdy tombola konci, ale bude to 14. ve 23:59 :klubun:
 

DeletedUser1318

Guest
dostaneš 1% expů z té úrovně ve které si
A já myslel, že expy dostávám za vykonanou práci :D.
Není to tedy tak, že po použití (nebo požití) nápoje pro hlupáky, je 1% zkušeností přidáno k výslednému zisku expů?
Edit: prosím smazat, vysvětleno kolegou párečkem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
já myslím,že když se podíváš dolů,jak máš xp ukazatel-vidíš,kolik je celkem potřeba xp na celou úroveň. tak z toho dostaneš to 1%.
je tam např. 518/2217, takže dostaneš 1% z 2217
 

DeletedUser9371

Guest
Hledám neustále odpověď na otázku, jak je možné, že stále prohrávám duely za 25 nuggetů i opakovaně (cca 4 x za den) po usmíření a v plném oblečení i zbrani na duely. Chápu, že je prohraji, když je střílím bezplatně po šesti hodinách (duely), ale za peníze ? A ještě české ?
Nezbývá nic jiného než úsměv, nad taktikou INNA, jak na nás, na hráče, co chtějí dokončit kompletaci setů.
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Taky prohrávám a co má být?! Nebylo by ti spíše podezřelé, že hráči kteří by zaplatili, měli větší poměr výher? Prostě prohráváš po "zásluze"! A odpověď ti na toto nikdo žádnou neposkytne! Šoupl jsem do toho pár nugetů a mám 6x klobouk anebo 6x kravat do jednoho setu, plus hafo obálek s dluhopisy.
 

DeletedUser9371

Guest
Mě to žíly netrhá chlape, prohrávat umím. A abych nebyl "Nekoukal sem" věčně skeptický ? Teď jsem si vystřílel v jednom duelu zadarmo vajíčko, pak další duel za 25 UPD usmířit a 25 nugget prohra. Opakoval jsem to znovu a konečně drahá bedna. A v ní ? Šedé vojenské kalhoty, běžně dostupné v obchodech. To jde, ne ?
No a v dalším opakovaném kolečku duelů, hned po sobě dřevěná truhla a v ní přesná brokovnice.
Tak si spočti, kolik mě to stálo za pár minut u sobotní kávy. Tak Ti nevím, ale u mě se účinek Inna míjí. Mě osobně to odrazuje a nenutí do toho cpát horentní sumy.
Jsem smířený, že bude veřejně na světech běhat ve slipech a ne v Dockově setu.
A k tomu ještě dodám, že jsem za těch pár minut stačil celkem 4 x duel i prohrát.
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mne celá tá strelnica príde ako náhoda, proste sa systém rozhodne, či ťa nechá vyhrať, alebo nie ... na bete čo mám lvl. 7 mám 14 za sebou vyhraných a na ostatných svetoch, kde som duelant mám maximálne 6 ale strielal som len free
 

DeletedUser4876

Guest
Někdo plati nuggety nedostane nic nekdo jede jen free a dostane koně nebo sedlo :D To jsem si mysle,l že je nemožné, ale par lidem se to stalo a dokonce i duvěryhodnemu zdroji. Ja dostal na světě kde hrabu(buffalu) jen vajička par šatku, klobouku, 2xboty a 2x opasek , docuv kabát, ale posledni dny jen prohrávám. Na ostatnich světech jsem dostal všechny boty,opasky,kalhoty a jednou i 250UPB a 3x po sobě 25upb. Takže nejspíš nějak poznaji kde ten dotyčný hraje a tam mu nedaji nic :D
 

DeletedUser9990

Guest
Tak po několika dnech a po prvním prohraném duelu, když toto celé hned započalo,musím uznat,že když člověk malinko zapřemýšlí,tak přijde na to proč prohrál a dá se tomu snadno vyhnout (porážce).Nyní mluvím za duelanta,kde mohu říci,že to alespoň u mne není o náhodě. O neduelantech se nezmiňuji,tam to asi bude hodně o náhodě,když jsou tedy schopni vyhrát,což prý jsou,vím pouze z doslechu.
 

DeletedUser3338

Guest
Třeba já jako dobrodruh (lv 108) úplně bez duelových schopností mám skóre 102:0 :).
 

DeletedUser9371

Guest
Je to o štěstí i o náhodě, to je jasné. Já jsem si hold to štěstí asi vybral, i když nevím kde, za čtyři roky hry na Westu. Nebo je to tím, že se vyhýbám kostelům jako čert kříži. :D
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny aj krossnu.Napíšu tu i svůj názor na střelnici.Opět,je to velice tragikomické,opět se tomu jen směji.Zase nenakupuji nic za nugety a opět zkupuji oblečení a další věci z trhu od supernugeťáků.Já si myslím,že to postrádá smysl,INNO to moc dobře nevymyslelo.Už dost lidí to dělá přesně jako já,počká si až supernugeťáci koupí za reálné peníze bedny,oblečení a další věci a pak jen kupují na trhu:D
 

DeletedUser9371

Guest
Přesně tak Czyrile, chtěl jsem komplet Dockův set. Mám ho, bez koně, ale za šílené ceny z trhu. A ještě jsem prodal jedinou dobrou věc, kterou jsem chytil v loni z bedny na Vánoce a za nuggety, abych na to měl. :)
 

DeletedUser

Guest
Osobně nevěřím tomu co zde čtu, protože ty npc ve velikonoční tombole se daly uplně krásně uspat, a pokud to nemířilo tak furt lehce porazit. Prohrál jsem jeden jediný duel, zbytek uplně krásný výhry :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru