• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Velikonoční střelnici

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
nic moc , už sem vyhral asi 10x a vždy sem dsotal jen nějakou velmi častou věc (např. Vajíčko +15 energie) :(
 

DeletedUser

Guest
Tak dnes jsem znechucen celouj tou velikonocni tombolou,že nic kloudneho nepadlo už sem si zvykl,ale s hodnotama ktere mam na duely sem zničeho nic 2x po sobě od toho free cipa dostal kulkou do zad a to ne málo dokáže mě někdo v yysvětlit jak je to možné před tím 12 výher v řadě.Oblekl sem si 3 docu věci a od te doby sem ho neporazil.

tak co mohu posoudit, na 1 serveru mám postavičku s duelovými schopnostmi, na dalších 3 serverech build na stavbu, pevnosti a práce... sice vyhrávám, ale právě ten duelant má v duelech největší problémy vyhrát (často je tam rozdíl jen pár bodů), takže mám tak trochu pocit, že neduelující jsou nějak zvýhodnění (zkoušela jsem to jako stavitel ve stavitelských hadrech a s vypnutým uhýbáním a vyhrála jsem atd.)... ale možná je to jen náhoda, od jistého updatu jsou duely dost náhodné
 

DeletedUser9371

Guest
Na Dakotě i na světě 7 mi předměty do setů padají. Takže se to dá nasbírat jako komplet, ale opravdu jen za nuggety. Za normální, bezplatný duel a za UPD padají jen vajíčka, či obyčejné věci, za pár USD běžně hrou dostupné.
Můj cíl není to mít všechno, prostě si jen hraji a pozoruji. No když to takhle napíši ? Tak si za tím stojím, vyzkouším si vždy všechny možnosti hry a pilně, desítky hodin denně a léta. Pak je kritika z mé strany oprávněná (podložená).
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8082

Guest
Mně to přijde už trapný.. akorát INNo tahápeníze z lidí.. Nemáte prostě šanci jako obyčejný hráč ,co si nekupuje premium získat třeba jenom ten 1 set.. Už mě to s tím innem fakt přestává bavit!
 

DeletedUser14446

Guest
Zda se mi ze inno to uz vazne nemysli vazne takhle tahat z lidi penize. Je mi lito tech co do toho narvou tolik penez.
 

DeletedUser9371

Guest
Tak mi to připadá, že to končí. To proto, že už pár dní padají jen vajíčka (zdarma duel po 6 hodinách) a hlavně ? Skoro všechny duely prohrávám. A to jsem oblečený v plné palbě na duely.
Takže, mě to otrávilo, odkliknu duely a nenamáhám se s převlékáním na duely.
Celkově jsem do toho dal max. 1000 nuggetů. Otočím ještě asi 200 nuggetů a tím s tím zklamaně končím. Od každého setu s bídou dvě věci.
:(

Tak jsem otočil posledních 200 nuggetů a tím končím. Samý prohraný duel a dvě vejce na dvou světech. Pak klobouk mám pocit, ale ten mám asi 4 x ?
Pecka na Dakotě byl Dockův klobouk. Koupil jsem ho na trhu a za minutu za 50 nuggetů v duelu.
Vzdávám to a už tyto duely podporovat nebudu. Zkusil jsem, viděl jsem a vzdávám to.
Je to chytře ze strany INNA vymyšlené a nic proti nim. Je to kšeft na slabých povahách, které musí mít vždy vše a být první v žebříčcích. A když ne ? Tak se nám ve hře psychicky hroutí. Takže, nic pro mě.
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11313

Guest
Ale no ták.
Soupeři jsou odpovídající Tvým schopnostem,je to něco jako některá NPC z úkolů. Mmj,mají o něco méně života než Ty.Po pár duelech se dá rozklíčovat,jak na ně.Jediná nevýhoda je,že nevíš,jakou budou mít zbraň.Jde prostě o to mít v okamžiku duelu utočnější build než obrannnej - čím víc,tím líp.A že 1x za čas prohraješ? No bóže,tak to prostě u duelů je.
 

Pawn

Člen týmu
Mně to přijde už trapný.. akorát INNo tahápeníze z lidí.. Nemáte prostě šanci jako obyčejný hráč ,co si nekupuje premium získat třeba jenom ten 1 set.. Už mě to s tím innem fakt přestává bavit!

Jsem prostý hráč, prémium ani nuggety nevedu, ale mam kompletního Freemana, sadu cartwrightova koně se sedlem, jsem tedy vtom případě kouzelník? :-)
 

DeletedUser9371

Guest
Tak si nejen kouzelník, šarlatán, mág, mediciman a podobně, ale máš 100 % štěstí.
Tolik duelů a oblečen na duely jsem nikdy neprohrál. Nejen zadarmo, ale i za nuggety.
:(
 
ono taky záleží na světě, kde člověk hraje - jsou světy, kde se to nechá nakoupit za hubičku (s trochu štěstí ještě méně) a naopak jsou světy, kde ty vzácné kusy stojí majlant a stejně nejsou na trhu ...
 

DeletedUser9350

Guest
Tak nějak, na dakotě není problém sehnat cokoliv a někdy i za velice dobré ceny. Jinde jdou dané věci do astronomických částek.
 

DeletedUser

Guest
Jsem potěšen,před chvílí jsem si dal duel s Big Fredem a vyfasoval jsem modrou obálku se stovkou dluhopisů.Opravdu nádhera:hoj:
 

DeletedUser16543

Guest
tak a jsem opět maximálně naštvanej... dal jsem duel s Brinsonem za 150 nugetů a měl natyho mačetu, takže jsem prohrál. Nugety se odečetly a nemam nic. Inno se prostě naučilo docela solidně okrádat lidi :(
 

DeletedUser9371

Guest
Nejvíc dluhopisů v obálce jsem měl mám pocit za celou dobu akce 2 x 50 UPD. Prostě nepatřím mezi ty šťastlivce a nedaří se mi. Takže mi zbývá jen trh, za ty přemrštěné ceny.
Jak jsem psal výš, tolik duelů jsem ve hře neprohrál po sobě od roku 2009, jako v těchto, velikonočních.
:D
 
tak a jsem opět maximálně naštvanej... dal jsem duel s Brinsonem za 150 nugetů a měl natyho mačetu, takže jsem prohrál. Nugety se odečetly a nemam nic. Inno se prostě naučilo docela solidně okrádat lidi :(

tos ani po dvou týdnech nezjistil, že musiš počítat s doplatkem 25 nugget/dluhopisů ?
 

DeletedUser2677

Guest
Vůbec s ním nemusí počítat, pokud prohraješ za nugety můžeš za 6 hodin točit znovu zdarma nugetovej duel (v tomto případě 150 nugetovej a nestojí tě to vůbec nic)...
 

DeletedUser9371

Guest
Ale zase na druhou stranu ? Ze strany INNA je to perfektně udělané. Prostě počítají s tím, že platících hráčů je více, než těch neplatících. No a je jim jasné, že hráči budou chtít za každou cenu ve hře uspět a posbírat kompletní sety. A to ? Že věčně duely prohrávám a je jedno, jestli zadarmo, anebo za nuggety ? Mám možnost to vzdát, odklikat si každých šest hodin duel, anebo prostě solit za nuggety, podplácet a točit další duely. Je to na každém z nás.
V každém případě je to dobře mířený nátlak na hráče za účelem zisku provozovatele hry.
:)
 
Mno,mě spíš vadí zavádějící názvy.Pokud jsem neinvestoval,nemůžu se divit,že mám výhry takový jaký mám-různě zmalovaný vejce(ne svoje),denní bonusy pro ledacos,atd.
Ale pokud mi vypadne výhra,kde je uvedenej termín ,,obsahuje VZÁCNÝ předmět,, srdce poskočí a v kisně je 2.kousek lístku:tom,kterejch jsem už asi 150 ks prodal,tak mám okamžitě tlak 250/200.:tom:
Pokud tam uvedou,že obsahuje předmět,tak mě nevytočí ani ,,kus křemene,,. Ale tohle je svinstvo.
A proto-oni jsou prodejci a já zákazník.Já rozhoduju co si koupím. Jejich sortiment mě nazaujal.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9371

Guest
No, já jsem investoval nuggety a zdatně. Ne tolik, jako někteří hysterici, kdyby neměli komplet sety, nebo třeba když se nedostanou do bitvy (viz. svět 7 kdysi) a kdyby prohráli ? Či padli v žebříčku hry ? No to je pak mazec v telegramech, ve vztazích mezi hráči či na jejich profilech ve hře.
A proč jsem investoval, když jsem zastánce dodnes původní verze hry ? Proto, abych když něco budu kritizovat ? Tak jsem si to prostě vyzkoušel, přesvědčil jsem se a pak začnu teprve kritizovat. Prostě, ukázaná platí a nejen ve hře West či Mariáši. Ale hlavně v reálném životě.

Takže, pokládám sám sobě otázku . Na co je mi část setu třeba "Doca" na duely ? Nebo jeho komplet ? Když každý velikonoční duel prohraji ? Například dnes ? Dnes jsem prohrál od půlnoci do této doby všechny velikonoční duely. Jsem rád, že to končí za 5 dní !
A že prohraji duely na sedmičce ? To chápu. Tam jsme zamčeni a řádně dlouho, bez možnosti příchodu nové krve a určeni k zániku. Ale na Dakotě ?????
:(
Odpovím si sám. To proto, že jsem hňup, nechám se nalákat a věřím, že chytnu zbytek setů za nuggety, když to nejde běžně a zdarma ve hře. Na skutečnost, že je to cílené za účelem zisku provozovatele hry prostě zapomenu, v zápalu boje proti některým lamám hry, abych s nimi srovnal krok. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru