• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Velikonoční střelnici

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13514

Guest
Tak já mám zatím:

S9 (lvl. 61 - tam dueluji, ale zatím jen zkouším, takže nic moc extra duelant): 3 duely/2 výhry
Arizona (lvl. 120 - tank na pevnosti): 2 duely/2výhry
Buffalo (lvl. 120 - skoro vše v charisma/obchodovat) 10 duelů/9 výher

Takže zatím mám opačnou zkušenost. Je to nejspíš o náhodě.
 

DeletedUser2677

Guest
zajímavé, že ty náhody se dějou pokaždé u mě, ještě jsem nikdy nedostal nic kloudnýho z beden na vánoce jsem utratil xx nuget a taky nic a teď tohle... To už náhoda bejt nemůže, buď je to celý jeden velkej podvod, nebo máte na supportu nějaký tlačítko, který mě kazí hru a byl bych rád abyste to překlikli na normální chod (to poslední je jako vtip, nic jinýho už asi ani dělat nemůžu, když se mnou celej west vybíhá co to jde...)
 

DeletedUser13693

Guest
Nikdy sem na support nepsal. To mam jako psat nemecky ci anglicky?
 

DeletedUser2677

Guest
hm třeba nápoj nového začátku, kterej mi bude docela k ničemu s mym štěstím...


papi normálně česky se píše na support
 

DeletedUser13693

Guest
Jo diky, nez sem se prokousal nejakyma tiketama, tak sem to nasel.

A uz to vubec funguje jak ma? V noci to bezelo normalne.
 

DeletedUser6989

Guest
120 level ... 2. hra,2. prohra.Jestli je 50 v přesnosti a uhýbání málo,tak tohle řádně diskriminuje neduelové charaktery.Nevim co říct slušnýho ... úroveň téhle hry za ty roky opravdu hodně poklesla.
E: moje staty : Zlatý kolt,uhýbání 54,přesnost 57,houževnatost 95,reflexy 115,střílet 100 ,vystupování 96 ...
 

DeletedUser14192

Guest
Mam za sebou 10 duelov vsetko vyhry a to som dobrodruh s vsetky atributy su v charizme a v obchodovani.
Kazdy duel bol v Allanoveje suprave a ako zbran Zberatelska pistol.
Takze neviem podla coho su tie dueli spravene ale asi iba nahoda.
 

DeletedUser15332

Guest
na buffu jsem totalni tank vse v HP dobrodruh a samozrejme ze 2 duelu 2 prohry - bez sance vyhrat souper ma boona :(
 

DeletedUser3338

Guest
Já jsem uskutečnil 12 duelů na Coloradu a jako dobrodruh lv 105 bez duelových schopností, které jsem si přidal jen oblečením jsem všech 12 vyhrál.

U sebe pozoruju ale jinou divnou věc. Už jsem si toho všiml na Vánoce.
Na Vánoce z 6 duelů za 150 nugget mi padlo 5 ocelových beden. Na Velikonoce jsem za 150 zkusil 3 a z toho 2 ocelky. To nemůžou nastavit stejnou pravděpodobnost a musejí zvýhodnit ocelku před ostatními předměty do sad? Za 150 nugget bych čekal víc než Jimovy kalhoty a drahé boty :(.
 

DeletedUser

Guest
čím více duelu tim mi to pripada horsi :)

vystupovani 170 - strelba 100 .......... a dostanu 900 zasahu proti 200 na toho co je zadarmo :D heh ale za 25 nuget - bych mohl dat nejaky specialni zasah

tohle je fakt stupidni tahani goldu ci dluhopisu.
 

DeletedUser3338

Guest
Nevím, co to máte tedy za soupeře, ale u mě dobrodruha je to 46 duelů - 46 výher :-).
 

DeletedUser9371

Guest
Mě se daří od rána. Jsem spokojený. Otočil jsem to i za UPD. Za ty mě padala ale jen vejce. Vejce sem trefil i 2 x za nuggety.
Prohrál jsem i 2 duely na sedmičce. Tam jsem dueloval v hadrech na rychlost.
:(
 

DeletedUser13693

Guest
Jak dlouho bude trvat vraceni nuget kdyz mi to sezralo a nic sem nedostal? Ja jen ze po akci mi to bude uplne na nic.
 

DeletedUser12110

Guest
Nugety se prideluji manualne, pokud jsi napsal ticket na support, pockej, az se ho ujme supporter, ktery tento problem resi; dalsi ticket prosim nezakladej.
 

DeletedUser17312

Guest
papi99 - mám stejný problém. Napsal jsem a čekám ... to víš,že po akci to bude na nic,ale aspon že to vrátí. Určitě bude akce i jiná
 
papi99 - mám stejný problém. Napsal jsem a čekám ... to víš,že po akci to bude na nic,ale aspon že to vrátí. Určitě bude akce i jiná

je potřeba trpělivost,vzhledem k tomu že problem byl globální a u většího počtu hráčů,a support k řešení přistupuje individuálně,jistě bude vše vyřešeno včas :klubun:
 

DeletedUser

Guest
:klubun:Zdravím Vás přátelé,:klubun:

Co se týče Velikonoční Tomboly, vůbec si nestěžuji :angel: .
Je to jak bývala Vánoční Tombola, na které jsem neměla štěští :tom: . Ale i když nenugetím a zkouším to dál jako teť na té Velikonoční Tombole, tak mám štěstí :angel: a jsem ráda za to co aspoň něco mám :) .
Co jsem zde pročítala, co jste psaly : co je fér a nefér, ( že je někdo nugeťák a někdo zas není? To je každého věc kam kdo dává své peníze, buďte rádí za to že nejste tím Vy!! Ale zas na druhou stranu bez nugetů by Inno game nemohla provozovat tyto browser hry a přidávat Eventy do browser her. To by Ty hry staly za jednu belu :( Tak že chápu Inno. :střelec:

Jsem ráda za to že se hra The-West trošku změnila, a že se aspoň snaží :)

Přeji Vám všem příjemnou hru The-West a hodně štěstí při střelbě na Tombole :angel:

Pozdravem -=Adriana=- z městečka Big Town Center

 

DeletedUser9371

Guest
Já se taky těšil, že budu nadávat, ale když budu hodnotit fér ? Je to podařené, prokombinované a padají i dobré věci v duelech a bez nugget. Takže, každý si může zvolit způsob, jak na to.
Za UPD je to horší a za nuggety ? Když padnou pouta či vejce na posílení ? To je tedy opravdu málo, ale nikdo mě nenutí to tak hrát.
:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru