• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Velikonoční střelnici

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Já teda nevím jak je to nastavené,ale dneska jsem dala 1 duel se sváteční sadou s vejcema :) a čekala bych že prohraju a co ne, protivník poražen :)
Asi je jedno co máte na sobě nebo jakou přesnost.
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak je to jedno co máme nasazené, buď výhra nebo prohra jedno s toho vždy padne :D .
Jinak souhlasím s Krosnou :) :lovec: -=Adriana=-
 

DeletedUser

Guest
tak nuggety do toho cpát už nehodlám, takže padají jen vejce a prémia, ale co bych nadávala, když je to zadarmo (akorát bych brala, kdyby si člověk mohl vybrat, které vejce a které prémium chce)... ostatně některé náhrdelníky a čepice z nových setů jsem si už koupila na trhu, třeba se zadaří koupit i další věci... co mi vadí, je to, že Inno udělalo před Velikonocemi několik akcí na spotřebování UPB (třeba sleva v shopu na Den Sv. Patrika, či co to bylo) - z dnešního pohledu mi to skoro připadá jako záměrná snaha vyplýtvat UPB, aby pak lidi na Velikonoce utratili více nugget... ale neberte mě vážně, jsem tak trochu paranoik... zkoušela jsem duel i jako čistý stavitel ve stavařským ohozu a vyhrála, třeba je to nastavením duelu, mám na 4 serverech stejné a ještě jsem neprohrála (snad jsem to zrovna nezakřikla)
 

DeletedUser9371

Guest
Zadarmo, za UPD (dluhopisy), za nuggety, ale platí u toho jedno pravidlo. Jak dueluješ třeba v hadrech na pracovat jako maršál ? Prohraješ duel a je vymalováno. Dnes ? Asi 4 x. Dokonce jsem ho zkoušel na výzvu uplatit za 25 UPD i nugget. Výsledek ? Vejce, pouta a nějaká cetka na hlavu za pár USD.
Takže si to hlídejte.
:)
 

DeletedUser15332

Guest
Je možný abych měl takovou smůlu, že dostanu jen vejce nebo premium?
 

DeletedUser

Guest
:klubun: Zdravím Tě Lukainos :klubun:

Je to možný :D abys to dostal jde jen o štěstí v ruletě :angel:
Máš to jako automaty :D můžeš vyhrát ale také i prohrát :střelec:

 

DeletedUser9371

Guest
Štěstěna je rozmarná dáma. Občas dá a občas ne. A ani nějakou tou cetkou (dárkem) v podobě UPD či nugget nepohrdne. :D
 

DeletedUser

Guest
tak nuggety do toho cpát už nehodlám, takže padají jen vejce a prémia, ale co bych nadávala, když je to zadarmo (akorát bych brala, kdyby si člověk mohl vybrat, které vejce a které prémium chce)... ostatně některé náhrdelníky a čepice z nových setů jsem si už koupila na trhu, třeba se zadaří koupit i další věci... co mi vadí, je to, že Inno udělalo před Velikonocemi několik akcí na spotřebování UPB (třeba sleva v shopu na Den Sv. Patrika, či co to bylo) - z dnešního pohledu mi to skoro připadá jako záměrná snaha vyplýtvat UPB, aby pak lidi na Velikonoce utratili více nugget... ale neberte mě vážně, jsem tak trochu paranoik... zkoušela jsem duel i jako čistý stavitel ve stavařským ohozu a vyhrála, třeba je to nastavením duelu, mám na 4 serverech stejné a ještě jsem neprohrála (snad jsem to zrovna nezakřikla)

ked boli tie akcie na UPD tu na fore sme na to upozorňovali, ale ľudia z hora nám tie príspevky cielene mazali ;)
 

DeletedUser

Guest
V duelu za 25 nugetů dostanu truhlu a v ní prak za 63 doláčů??? To si dělají - nelze to pojmenovat!!! Velká sprosťárna od Inna!!!
 

DeletedUser

Guest
Nugety normálně nekupuju, dostala jsem je za stěhování, tak jsem je chtěla vrazit do velikonoc.. asi je raděj spláchnu.. to bude evidentně lepší a přínosnější investice..
 

DeletedUser14841

Guest
Tak dnes jsem znechucen celouj tou velikonocni tombolou,že nic kloudneho nepadlo už sem si zvykl,ale s hodnotama ktere mam na duely sem zničeho nic 2x po sobě od toho free cipa dostal kulkou do zad a to ne málo dokáže mě někdo v yysvětlit jak je to možné před tím 12 výher v řadě.Oblekl sem si 3 docu věci a od te doby sem ho neporazil.
 

DeletedUser9371

Guest
To je tím, že to nemydlíš za nuggety. :D
Já měl to samé, za nuggety pár dobrých věcí. Ale tím jsem skončil, takže ten set celý nezískám, jako každý rok a dál už to krmit nebudu. Ale i za 25 nuggetů se dá prohrát, nebo vylosovat pouta. Co by jsme chtěli ? Na placených světech, kde se dá všechno koupit. Můžeme být i za tu trochu mála a z darma rádi.
To, že mít nebudu kompletní set mě žíly netrhá.
No a jestli máš na to vztek ? Upleť pořádnou pomlázku a ber to v pondělí "z hurta". Třeba vyšleháš náhodou někoho z Inna. Pak přitlač.
:D
 
Ta "pouťová střelnice" se chová nelogicky! Kdybych alespoň mohl usoudit jakou mám šanci na výhru, podle svých schopností, tak bych do toho vetnul nugety. Ale takhle je zbytečné investovat, dal bych nugety a prohraju i když jsem dobrý duelant a NPc jsou prý slabé. Že prý to je nevýhodné pro neduelanty, kdeže, to je chaotické a nevýhodné pro každého...
 

DeletedUser2677

Guest
Jo je krása, když vám za nugety padaj věci jako černé roztrhané kalhoty, šedé džíny, pepperbox a elixír... Fakt se za ty nugety vyplatí točit ;-)
 

DeletedUser9371

Guest
Jo je krása, když vám za nugety padaj věci jako černé roztrhané kalhoty, šedé džíny, pepperbox a elixír... Fakt se za ty nugety vyplatí točit ;-)

Na Dakotě i pouta v hodnotě 58 USD nákup. Nekup to v duelu za 25 nugget, vyhrát vejce, usmířit za 25 nugget druhý, opakovaný duel a trefíš ta pouta.
Jsem rád za ta pouta, co mě stála 50 nuggetů.
:D
 

DeletedUser17312

Guest
no,jinak za 150 ng uskutečnit duel,prohrát a nemít nic je taky síla ....
 

DeletedUser9371

Guest
Tak a další prohraný duel, ten obyčejný, neplacený po 6 hodinách. Nedivím se hráčům, co se zlobí a takový duel prohrají. INNO to opravdu tvrdě tlačí a ještě podle do nugget a zkouší trpělivost těch neplatících hráčů, kdy podlehnou a koupí. :D
 

DeletedUser3338

Guest
Tak když duel prohrajete, tak nuggety neztratíte. Je možnost po prohře zaplatit 25 UPD/nugget a odměnu si vyzvednout.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru