• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

diskuze k Velikonocům

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7818
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Mně to stejně nechodí.
Východní a západní bod mi někdo asi ukradl.
:-)
 

DeletedUser

Guest
Pro zvědavé - už je to opravené, příslušné body se zobrazí až po splnění předchozího úkolu.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, mám problém s tím úkolem u Waupeho na to vajíčko. Nechce se mi objevit ten úkol. Na ostatních světech se mi ovšem objevil.

Tu sadu mám na sobě, ale ten úkol se nechce ani zobrazit.
 

DeletedUser

Guest
TAk jako nevím kdo co opravil, nebo neopravil, ale začínám litovat toho, že jsem to včera nehrál .o((( protože včera jsem se z východu na západ v pohodě vypravil a dorazil na místo. Bohužel teď mám tu smůlu, že už nemůžu zobrazit úkol na západním bodě .o((( Takže sice to někdo "opravil" ale scripty už nejedou .o(( nechápu co ej to za opravu, když žádný západní bod nevidím, a ani scriptem s euž k němu nemůžu dostat (přitom na něm stojím) a úkol si taky nevyvolám .o((


tak už vím v čem je průser, ti dacani ten západní bod posunuli úplně jinam!!!!!!!!!!!!!!! a ten script už není platný!!!!!!!!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14966

Guest
Asi to opravili někde ouplně jinde, protože ani na 9 lidi tyto body nevidí a nejde jim to. No tak nevím jestli soudruzi z NDR ví co vlastně opravovali :zásek:
 

DeletedUser10235

Guest
Východní i západní bod by měl fungovat všude. Ať si skontrolují, jestli mají splněnou serii Vzhůru do nového dobrodružství. A pak jedříve musí splnit úkol s vejcem ve Městě duchů (samozřejmě úplně prvně přijat úkol u Marie) a až pak se zobrazí východní bod. Západní bod se objeví taky až po splnění východního bodu.
 
Nahoru