• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o počtu hráčů na světech

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11063
  • Vytvořeno

DeletedUser11063

Guest
Města už dlouho nejsou plné 50 lidí natož plné 50 aktivních lidí. Dneska můžou být rádi za 20-40 (a i to je luxus) - většinou je to kolem 10-20 i méně. Aktivních je pak sotva polovina a i z té hledá suroviny na pevnost každý "druhý". Ve výsledku to vychází často že místo teoretických 150 dělá 10-20 a i za to jsi rád.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na Dakotě: 9114 lidí

Colorado:11952 lidí

Určitě se INNU vyplatilo spouštět druhý svět během jednoho roku,to je ubohost.Zbytečně přicházejí ostatní světy o hráče.Nemluvě o tom že už i hráči z Colorada se stahují zpět do starých světů.Pár dnů po spuštění jich bylo přes 15000 teď ani ne 12000 hráčů.Co na to říct?Jen doufat a doufat,že se to brzo změní a nebo se smát:)
 

DeletedUser

Guest
On je problém ten, že prostě s 2.0 šlápli kompletně vedle - na 1 člověka co downgrade obhajuje připadá 10 co na něj nadává - což není dobrá zpráva pro INNO a stím doufají že opět budou soutěžit o nejlepší online (browser) hru???
Já osobně stále čekám na ty přívaly desítek a stovek nových hráčů, které INNO po downgradu 2.0 slibovalo. Zatím kde nic tu nic a naopak aktivních hráčů ubývá více.[/QUOTE]


Co sem začal sledovat počty tak jen od včerejška je na Coloradu o 200 lidí méně na Dakotě o 150 lidí méně.Na mém světě buffalo za tento týden o více jak 250 lidí méně?Kde je to herní zlepšení kde je ten SUPER west? Nikde,souhlasím s jazzem.Jak to takhle půjde dál,můžou west rovnou ukončit.

A jak už jsem tu jednou psal,největší problém jsou práce.Hodně lidí mi píše:"Končím,tohle se prostě nedá časově utáhnout" a mají pravdu.Nejde u toho jenom furt sedět,dost lidí má práci a rodinu a musí se starat a ne tady sedět a klikat na 2minutovou práci 20x.
 

DeletedUser

Guest
Nemáme přístup až k takovým statistikám, vedeme si pouze záznamy počtu hráčů:

k 1.9. 2012 v porovnání s 23.7.2012 (den, kdy byla spuštěna migrace)

S1 - 3121 hráčů (+129)
S9 - 2868 hráčů (+561)
Arizona - 3969 hráčů (-212)
Buffalo - 4067 hráčů (+1)
Colorado - 14304 hráčů (-1173)

S2 - 957 hráčů (-351)
S3 - 904 hráčů (-365)
S4 - 1141 hráčů (-390)
S5 - 850 hráčů (-402)
S6 - 1333 hráčů (-484)
S7 - 1299 hráčů (-344)
S8 - 1280 hráčov (-458)

Porovnání 1.9. s dneškem

S1 - 3205 hráčů (+84)
S9 - 3010 hráčů (+142)
Arizona - 3564 hráčů (-405)
Buffalo - 3568 hráčů (-499)
Colorado - 11819 hráčů (-2485)
Dakota - 9363 hráčů (+9363)

S2 - ? hráčů (-)
S3 - ? hráčů (-)
S4 - ? hráčů (-)
S5 - ? hráčů (-)
S6 - ? hráčů (-)
S7 - ? hráčů (-)
S8 - ? hráčov (-)

zajímavější to bude za měsíc, kdy se teprve projeví hráči, co přestali hrát, ale aspoň to bude s čím srovnat
 

DeletedUser14059

Guest
zajímavější to bude za měsíc, kdy se teprve projeví hráči, co přestali hrát, ale aspoň to bude s čím srovnat

No, abych pravdu řekl, já si světy držím, jen nehraju aktivně a co vím, nejsu jediný, kdo si nechává postavu, ale přestal hrát.

Možná by bylo zajímavé udělat průzkum (což nemůžeme udělat mi, ale snad by mohli naši supportéři a moderátoři), kolik lidí snížilo aktivitu v klikání.. (i přes to, že práce se teď musí klikat častěji, tak hádám, že mimo těch, co testují jak co padá, se aktivita snížila)
 

DeletedUser9350

Guest
Za sebe můžu napsat, že aktivně hraju jeden svět, druhý tam si hraju jak chci na splněné věci z úspěchů, třetí svět je takový udržovací v podobě dvouhodinových prací nebo svátečních úkolů. To je výsledek z původních 6 světů....
 

DeletedUser

Guest
Zajímavé rebel vojta,sleduj to dál a za týden napiš nové výsledky,uvidíme o kolik se to změní.
 

DeletedUser

Guest
No, abych pravdu řekl, já si světy držím, jen nehraju aktivně a co vím, nejsu jediný, kdo si nechává postavu, ale přestal hrát.

Možná by bylo zajímavé udělat průzkum (což nemůžeme udělat mi, ale snad by mohli naši supportéři a moderátoři), kolik lidí snížilo aktivitu v klikání.. (i přes to, že práce se teď musí klikat častěji, tak hádám, že mimo těch, co testují jak co padá, se aktivita snížila)

Ako hovoríš, po tomto update som s aktivitou dosť polavil. Ráno sa mi už nechcú naklikávať práce, lebo by to aj tak bola len chvíľa práce a to sa mi neoplatí. Vďaka 2.0 na west chodím iba na večerný boj... Samotný update by som ale prežil, ale vadia mi tam zmeny doby práce a tony chýb. Nechápem, načo im tá beta je. Ako je možné že takéto polotovary vypúšťajú. To som na iných hrách naozaj nevidel. Už len keď spomeniem chat - nemení sa mi tam niekedy zoznam hráčov, keď sa niekto prihlási/odhlási, niekedy sa nezobrazujú hodnosti pri menách v boji (všetci sú rekruti), chat sa mi občas úplne zasekne (musím refreshnúť stránku aby sa rozhýbal... včera nešiel bojový chat vôbec), nehovoriac o tom, že mi hrozne vadí to posunutie dole na najnovší príspevok, ak niekto niečo napíše. Dosť to prekáža, keď si čítam staršie príspevky.

A tak... starý west možno bol už pomaly stereotypný, no tento update ho podľa mňa vôbec nevylepšil. Ak si kúsnem do jazyka, môžem povedať že hru iba zmenil. No táto zmena sa mi vôbec nepáči, hlavne kvôli tým 2 problémom (bugy, práce)... A ľudí ktorým sa to nepáči je veľa, určite viac ako tých druhých (počty hráčov na serveroch sú jasné) :klubun:
 

DeletedUser14059

Guest
@Old Cadger

Divím se ti. Promiň, ale opravdu si myslíš, že každý je tady malé dítě, co chodí do školy?

Zamysli se nad tím racionálně. Já jsem psal něco o pracích a ty jsi pro jistotu reagoval znovu na tat-a, který to psal obecně a možeš si tam hledat skulinky. Máš obhajobu na tyto stížnosti? sem s tím. Zatím jen plácáš dokola to samé a promiň, ale to není diskuze, diskuze je něco jiného. Reaguj na můj předešlý post, nebo na jakýkoli jiný post, kde je toho víc výstižně napsáno ohledně toho, proč je west 2.0 horší a řekni proč podle tebe tyto body nemají platit.

Až pak tě budu uznávat jako myslícího školáka ;)
 

DeletedUser16495

Guest
@Love-or-hate

Hru hrajou převážně děti, Vypadá to takhle :
97% Dětí, 3% Dospělých, Dospělý myslím (Nějácí) Chodí do práce, děti do školy, takže to máme poměrně stejně.. (Jak u koho)



SHRNUTÍ :

Dětí = Škola
Dospělý = Práce... (Jak u koho)
 

DeletedUser1318

Guest
Spousta lidí si stěžuje, jak je TW stále jednodušší a jednodušší. A tady zavedou "zesložitění" a všichni se z toho mohou... Není optimální jen zadat práci, ze které potřebuješ produkt, a dát její trvání tak, aby ti to vyhovovali. Musíš se zamyslet, co se ti vyplatí a co ne. Jestli je lepší si zadat krátkou práci, ze které produkt potřebuješ, nebo naopak dlouhou, jejíž produkt je TOBĚ k ničemu. Ostatně podporuje to komunikaci a spolupráci mezi hráči.
Pro člověka, který není schopen si číst/koukat na film/vařit u počítače a jednou za 5-10 minut naklikat další práce se bobule hledají hůř než v 1.xx. Ale mnohé další věci (kamení, džbány, šunka...) se naopak hledá lépe:
V 1.xx: Zadám dvě dvouhodinovky a hotel, přijdu domů a mám plnou energii.
V 2.0: Zadám čtyři práce, přijdu domů mám plnou energii.
Problém je v tom, že o tom přemýšlíš z pozice hráče na vyššímlevelu,který nemá problém ty delší práce dělat.
Když začínáš od nuly,takje začátek s tím, které práce můžeš, vysloveně primitivní klikání po pár minutách. Kdo to už hrál a trošku o tom něco ví, je pro něj vysloveně utrpení,proklikat se několika prvními levely.
Jestli ti na starých světech zůstaly nějaké kontakty k obchodování, fajn.
Já spíš vidím "efekt" vylidňování. Ty tu rozvíjíš teorie o nakupování produktů. Když vemu ty bobule, ty se hodí začátečníkovi na kousek dortu, když chce na denní úkol, plus na dluhopisy, potřebuje jich minimálně devět, plus cukr, plus mouku. Samé kraťoučké záležitosti. Má to nakoupit? Momentálně na Dakotě čtyři kousky v ceně 200 - 750 dolarů.
Zkus mi poradit, jak to mám hrát "chytře", abych třeba přispíval do města,zároveň nakupoval vybavení pro sebe a nemusel klikat jak pako. Celý efekt je ten, že ti úplně noví hráči začnou snadným klikáním, lítají po mapě jak s raketovým pohonem, a ž jim skončí uvítací bonusy, a budou muset přemýšlet, tak je to přestane bavit. Úplně stejně jsou na tom asi i staří mazáci, kteří nehráli jen vyhraněně kvůli duelům nebo bitvám, ale chtěli sabavit celým spektrem možností činností, které west původně nabízel.
Já ti neberu, že se ti nový systém líbí. Tvému stylu hraní vyhovuje.Mně a mnoha dalším ne. To hlavní co měla změna přinést se neprojevilo. Inno, nebo se možná ta svatá trojce v Innu, co tohle vymyslela, není schopná poučit z vlastních chyb, které už ve starém westu vyhnaly spoustu lidí. Buď stojí za starou bačkoru zpětná vazba, nebo jsou to namyšlení freecoolini, kteří jsou přesvědčení o svých nadpozemských kvalitách.

PS: celkem smutná informace o zájmu lidí vyplývá z informace v dolní části hlavní strany fóra:
"Nejvíce zároveň připojených uživatelů bylo 729, dne 08.10.09 v 20:21."
teď, v neděli kolem oběda je nás přesně deset...
...Hru hrajou převážně děti, Vypadá to takhle :
97% Dětí, 3% Dospělých...
Jsem přesvědčený o tom, že ten tvůj odhad je úplně mimo realitu.
 

DeletedUser16495

Guest
Můj Odhad mimo realitu ?

Nemyslím jsi, že IDEÁLNÍ zábavou pro Dospělé je Dívat jse na obrazovku jak naskakujou náhodné grafické prvky.. -.-

Vím, že u jinných hrách dospělí prosedí X Hodin, a cpou do toho X peněz... :-)))☻


Tak, dobře, Nakonec byl můj odhad i mimo mísu..☻

cca 40% Dospělých.. -.-

Jak jsem hrál dříve na colorádu, tam jich bylo... takže Pardon. ☻
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Porovnání 1.9. s dneškem

S1 - 3205 hráčů (+84)
S9 - 3010 hráčů (+142)
Arizona - 3564 hráčů (-405)
Buffalo - 3568 hráčů (-499)
Colorado - 11819 hráčů (-2485)
Dakota - 9363 hráčů (+9363)

S2 - ? hráčů (-)
S3 - ? hráčů (-)
S4 - ? hráčů (-)
S5 - ? hráčů (-)
S6 - ? hráčů (-)
S7 - ? hráčů (-)
S8 - ? hráčov (-)

zajímavější to bude za měsíc, kdy se teprve projeví hráči, co přestali hrát, ale aspoň to bude s čím srovnat



Opožděně, ale přece reagovat budu. Tohle je zcestné, přestože už téměř neznám člověka, co vy hrál aktivně, tak většina si nechává postavy a doufá v server se starým Westem. Takže tohle není objektivní. Sám naivně čekám.
 

DeletedUser10258

Guest
tento víkend jsem byl 2 dny mimo west.. jen 10 minut jsem se dostal.. a musím říct, že teď po tom downgradu 2.0 mi to vůbec ale vůbec nechybělo..
 

DeletedUser

Guest
ešte vás to neprestalo baviť sa stále o tom istom ? jedni tvrdia to druhí to a každý má svoju pravdu ...
 

DeletedUser11063

Guest
Porovnání 1.9. s dneškem

S1 - 3205 hráčů (+84)

dneska to je 26.11.2012
S1 - 3213

Takže ano INNO si bude chrochtat blahem - downgrade účel splnil lidí přibývá. Ale pořád nikde nevidím ty stovky nových hráčů, co čekají v zástupech aby mohli začít hrát.

To že je ale stále méně klikajících hráčů jim je ukradených. Podle mého odhadu je na S1 ve skutečnosti kolem 1000 aktivně hrajících lidí (podle bitev o pevnosti jen 300-500) - zbytek prostě občas klikne aby udržel login a čeká anebo to jsou lidé, co už u sebe mají červený puntik ale systém je zatím nesmazal.

a konečně se objevili úkoly na díkuvzdání i na starých světech...

Zase schopnosti navíc pro staré veterány, no řekněte, smázli by jste postavu když má tolik naslouženo?! To ani 2.0 nemůže zhatit...

Mohli by povolit prodej adventních zásob - minulý rok mi jako někomu kdo nechodí na duely, z každého druhého okna padli bonbonky na duely.

dotaz na moderátory: budou věci z adventu prodejné přes trh? (značka prodám rok bonbonky - spěchejte dokud se moc nehejbou) :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Podle mě v absolutních číslech (nově zaregistrované mínus rušené účty) je S1 v mínusu, jediné co ho drží nad vodou je to, že tam migrují lidi ze starých světů (kterých taky není nekonečný počet, tj. po jejich vyčerpání to zase začně padat směrem dolů).
 

DeletedUser

Guest
myslím, že po updatu čísla na starých světech jdou prudce dolů. Máte někdo čísla s2 až s8?
 

DeletedUser16495

Guest
Tak to nehrej :)

Já jsem na tom stejně jak ty, Prosedím u toho dlouho, ale co dělat ? Venku je hnusně, tak jsem na počítači a klikám práce :-)
 

DeletedUser1318

Guest
na českej jednotke z nudy som dal do stavania a staviam kostol :) a poviem ti je to zábava + bonus delnika v bitkách je si myslím najlepší
Mohl by jsi to nějak rozvést, asi jsem divný, ale nějak to nechápu, co je na výstavbě kostela pro hráče přínosného.
Z mé strany to není žádná provokace - jen zvědavost.

Koukám, že už jsme se taky dočkali další novinky, rušení světů 2. až 8.
West dva zúročuje svou úspěšnost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru