• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o počtu hráčů na světech

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11063
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
merlinosi,tady nejde o to kdy bylo otevřeno Colorado,to je nepodstatné.Jde o to,že mizí hráči ze hry.A to tak rychle,že za měsíc to je na světě Buffalo i 500 lidí.
 

DeletedUser

Guest
merlinosi,tady nejde o to kdy bylo otevřeno Colorado,to je nepodstatné.Jde o to,že mizí hráči ze hry.A to tak rychle,že za měsíc to je na světě Buffalo i 500 lidí.
Kdyby za měsíc. Jen za týden a půl.
Za posledních 7 týdnů uteklo z Colorada 5900 lidí.
 

DeletedUser

Guest
porovnání 2.1 a 9.1

Celkem 33531 (-1190)

S1 - 2842 hráčů (-40)
S9 - 2563 hráčů (-80)
Arizona - 2932 hráčů (-56)
Buffalo - 2814 hráčů (-91)
Colorado - 5950 hráčů (-405)
Dakota - 12312 hráčů (-272)

mrtvé světy 4364 (-246)

Celkem 32319 (-1212)

S1 - 2877 hráčů (+35)
S9 - 2640 hráčů (+77)
Arizona - 2953 hráčů (+21)
Buffalo - 2886 hráčů (+72)
Colorado - 5598 hráčů (-352)
Dakota - 11966 hráčů (-346)

mrtvé světy 3399 (-965)

Tedy pokračujeme v masivním úbytku počtu hráčů. Tentokrát ubyly necelé 3,6 procenta hráčů (minule 3,4 procenta), což připisuji i smazání duplicitních účtů kvůli migraci. Potvrzuje se, že na s3 s4 s5 byli aktivní hráči, kteří se přesunuli na jiné světy a vytáhli je z červených čísel. K mému podivu většina směřovala na prázdnější světy s9 a buffalo (že by měli účty na s1 a arizoně?) Smutné je, že již i dakota potvrdila sestupnou tendeci a dokonce se rychlost poklesu hráčů ještě zrychluje. Colorado trochu zpomalilo pokles z 6,3 procenta na 5,9.

Jestli to bude takto pokračovat, tak o příštích Vánocích bude west hrát 10 tisíc lidí. To nečekám, předpokládám, že momentální pokles je kvůli šoku ze špatného west 2.0, na který si zvykneme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11063

Guest
Může mi někdo z povolaných osvětlit, jak chtějí němci zabránit stálému odcházení hráčů a nepřiházení nových?

Janca20: děkuji za info a tvůj názor, ale mě by spíše zajímalo, zda nevíte jak se k tomuto staví INNO - musí to přece nějak řešit, mít nějaký plán jak přilákat nové lidi (chápu že plán na 2013 neznáte, ale tohle je dlouho trvající problém a v roce 2012 proti tomu neudělali nic) nebo minimálně zabránit stávajícím odcházet.

Z každé hry odcházejí lidé to je normální - hold přestane po čase bavit. Ale jestli začnou lidi odcházet, nebo přestávají aktivně hrát a jen udržují aktivní účty a doufají ve změnu kvůli downgradu 2.0 - tady je něco špatně - a mě právě zajímá jestli s tím INNO hodlá něco dělat a nebo už to mají jen na pořádné "podojení hráčů".
A nezlobte se na mě ale politika stylu přizpůsob se nebo táhni je v tomhle špatná a ve výsledku jim větší zisky nepřinese.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14443

Guest
Může mi někdo z povolaných osvětlit, jak chtějí němci zabránit stálému odcházení hráčů a nepřiházení nových?

V každé hře lidi končí a odcházejí. Hrála jsem více onlinovek a vím, že ta hra některý lidi po čase omrzí a hledají důvod skončit. Chápu, že se 2.0 nelíbí všem, ale můj dojem je, že se v tom více vyznám. Mě se 2.0 líbí.
 

DeletedUser10258

Guest
@jazzrabbit v nově spuštěném fóru na diskuzi k legalizaci převodu účtů vyjádřil P3t4 svůj názor k 2.0... tím tam říká naprosto vše :)
 

DeletedUser

Guest
Jen by mě zajímalo, zda někdy budu moci konečně taky řící bravo inno tento update se vám fakt povedl - protože tohle se už hodně dlouho řící nedá - bohužel

Když se ptáš, tak odpověď je NE. Zrovna ty konkrétně jsi vždy proti všemu a nic se ti nelíbí, takže je prakticky nepředstavitelné, že by se ti nějaká ZMĚNA líbila. A protože se ti nelíbí ani stávající stav, tak je to asi v háji...
 

DeletedUser7239

Guest
Jen by mě zajímalo, zda někdy budu moci konečně taky řící bravo inno tento update se vám fakt povedl - protože tohle se už hodně dlouho řící nedá - bohužel

Když se ptáš, tak odpověď je NE. Zrovna ty konkrétně jsi vždy proti všemu a nic se ti nelíbí, takže je prakticky nepředstavitelné, že by se ti nějaká ZMĚNA líbila. A protože se ti nelíbí ani stávající stav, tak je to asi v háji...

Otázkou je potom, co tě udrželo tak dlouho ve hře, když se ti nelíbí. :blush: Že by nějaká neviditelná ruka INNA tě nutila hrát ? :O
 

DeletedUser

Guest
Jazzrabita tu určitě drží jeho 120 lvl a nugety,keré tu do toho vložil,jako i jiní hráči.Kdyby tu nepařili ti nejlepší za nugety,tak tato hra už neexistuje v ČR
 

DeletedUser7239

Guest
Jazzrabita tu určitě drží jeho 120 lvl a nugety,keré tu do toho vložil,jako i jiní hráči.Kdyby tu nepařili ti nejlepší za nugety,tak tato hra už neexistuje v ČR

No každý ale na to nemá, aby pařil za nuggety. Alespoň ne tak moc. :( To už potom nezbývá nic jiného než, aby si Jazzrabbit sepsal návrhy jak by se mu hra líbila. Ale nevím, jestl by se hra líbila taky ostatním hráčům a především tvůrcům z INNA. :unknow:
 

DeletedUser

Guest
Může mi někdo z povolaných osvětlit, jak chtějí němci zabránit stálému odcházení hráčů a nepřiházení nových?

Podle tw-times jestli jsem němčině rozumněl dobře, jsou šokováni velkou úmrtností nováčků. Chtějí proto hru zjednodušit a udělat jim to příjemnější (asi lehčí). Znáte ale co Inno vyvádí:-)
 

DeletedUser

Guest
tak na světě buffalo přišlo asi 100 lidí a teď už to jde zase strmě dolů.Dostáváme se opět k číslu 2800 lidí.
 

DeletedUser

Guest
Celkem 32319 (-1212)

S1 - 2877 hráčů (+35)
S9 - 2640 hráčů (+77)
Arizona - 2953 hráčů (+21)
Buffalo - 2886 hráčů (+72)
Colorado - 5598 hráčů (-352)
Dakota - 11966 hráčů (-346)

mrtvé světy 3399 (-965)

Celkem 31387 (-932)

S1 - 2842 hráčů (-35)
S9 - 2599 hráčů (-41)
Arizona - 2896 hráčů (-57)
Buffalo - 2823 hráčů (-63)
Colorado - 5279 hráčů (-319)
Dakota - 11848 hráčů (-118)

mrtvé světy 3100 (-299)

tak pokračujeme v poklesu, který už není tak dramatický jako dřív (ale stále nepříjemný). To co nabrali světy migrací v minulém týdnu, vesměs ztratili v tomto. Zajímalo by mě, jestli postavičky ze smazaných světů s3 až s5 jsou ještě zahrnuty v položce "mrtvé světy". Bohužel nemám možnost udělat kontrolní součet a sečíst s2 až s8. Tipuji, že ano, ten pokles tam je příliš malý. (na hlavní stránce je, že jsou dočasně nedostupné, ale zase je tam, že už je jen 10 světů)

edit: příspěvek z 17.1
S2 - 469, S3 - 270, S4 - 328, S5 - 242, S6 - 657, S7 - 732, S8 - 599
tipoval jsem dobře, na mrtvých světech s2, s6, s7, s8 je nejvýše 2391 lidí (ve skutečnosti míň o odpadlé), tedy pokles je vyšší minimálně o 643 lidí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14443

Guest
Kuknu sem většinou taky končí hráči, kteří ani nehrají nebo nebo jsou hodně neaktivní.
 
O to je to horší, že jsou neaktivní. To by ten propočet byl o cosi nepříznivější. Hrajících hráčů je o to méně. A neaktivní dále vznikají a jejich účty padají...
 

DeletedUser16429

Guest
V pravém dolním sektoru Dakoty stojí stovky ba tisíce hráčů na místech prvních úkolů, prostě to zkusili, přestalo je to bavit a nechali toho. Odhaduji počet aktivních hráčů Dakoty tak na max. 8000.
 

DeletedUser

Guest
je to děs co se u děje.Oprava: svět Buffalo dnes-2804 hráčů.

Místo,aby INNO začalo měnit prac.systémy a časy prací,tak začne "najednou" spolupracovat s hráčskou komunitou na ukazateli zhotovení prac.činnosti,který je už jeden a to časový vpravo,úplná kravina.Ale,že by začali spolupracovat na změně celé hry,to ne.Takže,jen tak dál INNO,za pár měsíců-rok tu zůstanou jen ti snílci(oni ví,kteří.nemusím jmenovat)
 

DeletedUser11063

Guest
Czyril: ten ukazatel je zbytečnost, ale na druhou stranu se musí před INNO smeknout jak to šalamounsky vyřešili - za to je jim třeba zatleskat

Hráči si stěžují, že INNO nezajímá jejich názor - dobře tak vytvoří něco, co je ve hře naprosto zbytečné, hru to nijak neovlivní a zeptají se na to hráčů - hotovo úkol splněn - hráči již nemůžou tvrdit, že INNO nemá zájem o jejich názor, neboť se právě ptají hráčů na názor.

A hráči - když se do toho zapojí nemůžou si stěžovat že INNO nezajímá jejich názor a když se nezapojí, tak může INNO vklidu říci, že se snažilo hráče více zapojit do rozhodování o hře, ale že hráči nemají zájem se zapojit.

výsledek:
hráči nadále protestovat nemůžou, že se zapojit chtějí ale v nečem důležitějším a ne v "tomhle" - neboť na to mohou v klidu říci - že si chtěli vyzkoušet kolik lidí by se aktivně zapojilo se svým názorem a že jich bylo málo, proto to nemá cenu.
když se zapojí hodně tak budou nadále vymýšlet podobné věci (třeba barvy střech ve městě jestli hnědou či červenou), které jakkoliv nebudou ovlivňovat hru a její styl ale umlčí kritiky že se inno nezajímá o názor hráče

PS: čekám kdy se ozve někdo, že jsem já či někdo jiný věčně nespokojen, neboť nadávám, že se inno nezajímá o názor hráčů a když neco udělají tak nadávám, že dělají takovou hloupost :D
 

DeletedUser

Guest
Celkem 31387 (-932)

S1 - 2842 hráčů (-35)
S9 - 2599 hráčů (-41)
Arizona - 2896 hráčů (-57)
Buffalo - 2823 hráčů (-63)
Colorado - 5279 hráčů (-319)
Dakota - 11848 hráčů (-118)

mrtvé světy 3100 (-299)

Celkem 30 535 (-852)

S1 - 2801 hráčů (-41)
S9 - 2699 hráčů (+100)
Arizona - 2848 hráčů (-48)
Buffalo - 2791 hráčů (-32)
Colorado - 5033 hráčů (-246)
Dakota - 11570 hráčů (-278)

mrtvé světy 2793 (-307)


Další týden a další 2,7 procenta hráčů ubylo. Přírustek na s9 je dán jen přesunem lidí z s3 až s5, kteří o to ani neměli zájem. Dá se očekávat, že velká část z nich umře. Nevím proč, ale Dakota po minulém malém úpadku, zase jej zvětšila. V mrtvých světech je pravděpodobně ještě započítáno obyvatelstvo s3 až s5, které nebylo přesunuto.

V příštím týdnu by jsme měli překonat kouzelnou hranici 30 tisíc hráčů a klesnout cca na 29 750. Připravujte šampaňské
V květnu či červnu potom překonáme hranici 20 tisíc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru