• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o počtu hráčů na světech

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11063
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Mohl by jsi to nějak rozvést, asi jsem divný, ale nějak to nechápu, co je na výstavbě kostela pro hráče přínosného.
Z mé strany to není žádná provokace - jen zvědavost.

Koukám, že už jsme se taky dočkali další novinky, rušení světů 2. až 8.
West dva zúročuje svou úspěšnost.

čteš to špatně....rušit se budou světy 3, 4 a 5.
Prozatím. Informace o dalších světech nemáme.
 

DeletedUser

Guest
Mohl by jsi to nějak rozvést, asi jsem divný, ale nějak to nechápu, co je na výstavbě kostela pro hráče přínosného.
Z mé strany to není žádná provokace - jen zvědavost.

keď je kostol na vysokej úrovni dáva neskutočné exp. za výstavbu ... napríklad mne naposled 1990, neviem podla čoho to počíta, ale zakazdým dostanem inak exp

Koukám, že už jsme se taky dočkali další novinky, rušení světů 2. až 8.
West dva zúročuje svou úspěšnost.

toto nemá s 2.0 nič spoločné, to, že sa budú rušiť bolo jasné už vtedy keď sa spustila migrácia, a kto to vtedy nevedel bol riadne naivný ...
 

DeletedUser9530

Guest
Všichni víme, že světy se nikdy slučovat nebudou, pusťte tuto myšlenku z hlavy, emigrujte teď nebo až to bude možné z dalších chcípajících světů předtím, než budou smazány, pokud chcete hrát dál. Howgh.

//Jo a etOx, jak se dostanu přes ID nových itemů k jejich obrázkům, pokud to jde?
 

DeletedUser

Guest
Porovnání 1.9. s dneškem

S1 - 3205 hráčů (+84)
S9 - 3010 hráčů (+142)
Arizona - 3564 hráčů (-405)
Buffalo - 3568 hráčů (-499)
Colorado - 11819 hráčů (-2485)
Dakota - 9363 hráčů (+9363)

Porovnání 23.11. s dneškem 2.1.

Celkem 34721
S1 - 2882 hráčů (-323)
S9 - 2643 hráčů (-367)
Arizona - 2988 hráčů (-576)
Buffalo - 2905 hráčů (-663)
Colorado - 6355 hráčů (-5464)
Dakota - 12584 hráčů (+3221)

mrtvé světy 4364

Tak se mi nezdá, že by se west 2.0 nějak výrazně líbil a lákal hráče.
 

DeletedUser

Guest
Ač to zní jako ohraná písnička. tak nám tedy west stoprocentně vymírá a nevidět to může jen tupec. Na s1 a s9 se už zpomalil přesun na nové světy, takže už nezabraňuje jejich vymírání.

Absolutně nechápu proč došlo a dochází k tomu, co se tu děje.
Na jednu stranu tu máme snahu o výmáčknutí, co nejvíce peněz z hráčů. (hlavně od minulých vánoc)
Na druhou stranu tu máme vývoj (zbytečné?) jistě drahé verze west 2.0. Proč dávali tolik sil do takového nesmyslu, který jim teď jistě vymře?

Nevěřím, že přijde nějaký příval lidí. Inno se soustředí na ostatní projekty. Je dost možné, že west 2.0 sloužilo pouze jako škola pro jejich programátory. Však je to vidět i na tom, že se na místní fórum přibírají lidi, jen aby se zaučili pro jiné hry. Přijde mi, že dost moderátorů už do hry ani moc nevidí.
 

Deleted User - 31870

Guest
Zřejmě máme kvalitní fórum, když nás požádali o zaučení :) :) Ale abych to nezlehčovala - zaučení bylo nabídnuto pouze jedné moderátorce, není to pravidlem, aby modi přebíhali z fór různých her. Obvykle sami z vlastní iniciativy se přihlásí i do jiných pozic, v tom nikomu nebráníme - pokud však nestíhají, musí počítat, že mohou být z týmu pro neplnění povinností vyloučeni.

Nevím, z čeho soudíš, že moderátoři do hry nevidí - všichni hrajeme. Jediný, kdo z týmu nemá až takovou provázanost s hrou, jsem já - klidně přiznám, že nejsem zastánce žebříčků a neprosedím u hry hodiny. Zahraju si, jen když mám chuť a čas - přesto si nemyslím, že bych hru znala o to méně.
 

DeletedUser14841

Guest
Mě na tom vadí to,že jsou tady určitě hráči,kteří si nemůžou dovolit koupit nugety a tím že jde snad všechno koupit za nugety je předurčuje k tomu že to vzadají a to nejvíce z řad nováčků na The-West,ale o to tady asi jde že.

 

DeletedUser14443

Guest
Mě na tom vadí to,že jsou tady určitě hráči,kteří si nemůžou dovolit koupit nugety a tím že jde snad všechno koupit za nugety je předurčuje k tomu že to vzadají a to nejvíce z řad nováčků na The-West,ale o to tady asi jde že.

Nevím, proč by to měli vzdávat. Ve hře se dá spousta věcí pořídit za dluhopisy.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj všem,chci se hlavně zeptat moderátorů.Co se bude dít s prémiovými světy,Arizona,Buffalo,Colorado.Colorado sice není v tak hrozném stavu,ale u nás na buffalo za týden vymaže účet přes 100 lidí.A noví nepřibývají!Co se stane pokud se dostaneme pod hranici 1000 lidí?To nás taky zavřete?
 

DeletedUser

Guest
Inno to neřekne, ale na základě předchozích zkušeností bude nejdříve zavřen a umožněn přesun jinam, následně smazán.
 

DeletedUser

Guest
Tak to potom zbytečně stavíme pevnosti.U nás se žádná migrace nekoná,spíše emigrace:)

2806 obyvatel na světe Buffalo,před Vánoci zde bylo přes 3000 lidí.
 

DeletedUser

Guest
To i na Dakotě nemá smysl stavět, jednou přeci každý svět skončí:-)
Je to na vás, do možnosti migrace z Buffala je ještě daleko.
 

DeletedUser

Guest
Porovnání 23.11. s dneškem 2.1.

Celkem 34721
S1 - 2882 hráčů (-323)
S9 - 2643 hráčů (-367)
Arizona - 2988 hráčů (-576)
Buffalo - 2905 hráčů (-663)
Colorado - 6355 hráčů (-5464)
Dakota - 12584 hráčů (+3221)

mrtvé světy 4364

Tak se mi nezdá, že by se west 2.0 nějak výrazně líbil a lákal hráče.


porovnání 2.1 a 9.1

Celkem 33531 (-1190)

S1 - 2842 hráčů (-40)
S9 - 2563 hráčů (-80)
Arizona - 2932 hráčů (-56)
Buffalo - 2814 hráčů (-91)
Colorado - 5950 hráčů (-405)
Dakota - 12312 hráčů (-272)

mrtvé světy 4364 (-246)

Pokračujeme v úbytku hráčů, zhruba v tempu 3 procenta za týden. Zajímavé, je že se zastavil přísun na Dakotu (možná končí mulťáci kvůli tombole :-) ). Colorado nyní vymírá v ďábelském tempu. Dokonce rychleji než mrtvé světy.
 

DeletedUser

Guest
Jinak přijde vám normální dát na migraci ze zabitého světu jen 9 dní, když možnost dovolené na westu trvá 30 dní? Jed třeba na 14 dní na lyže a dozvědět se pak toto, tak nebudu spokojený zákazník.
Bude možnost po 15.1. třeba postavu nehrát, ale stále s ní migrovat, či bude smazána bez náhrady?
 

DeletedUser

Guest
To nevím,ale zajímalo by mě co na to moderátoři říkají.A hlavně hráči Mcbracey aspol...kteří stále vehementně hájí update west 2.0.Tady máte holá fakta,Colorado je myslím 6 měsíců starý svět a už je na něm "jenom" 5000 lidí.
 
To nevím,ale zajímalo by mě co na to moderátoři říkají.A hlavně hráči Mcbracey aspol...kteří stále vehementně hájí update west 2.0...

Já na to nemusím říkat vůbec nic, je mi to jedno, není v tom nic podstatného. Nemám v tom peníze ani zájem. Akorát hraju west a s tím nemám problém, hraje se mi dobře, to je vše co od hry očekávám...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A kdyby na servru nebylo 5000 hráčů, ale 20-30 tisíc, zase by jste si stěžovali. Nedostali by jste se do bitev, na trhu všechno by bylo skoupené. Všude by číhala banda duelantů, z hotelu by jste nevylezli. Lepší zbraně nedostatkové, ale i tak by jich zase bylo dost aby potírali průměrné hráče. Ti by si v záplavě těch více zdatných ani nešktrli...
 
Naposledy upraveno:
Naposledy upraveno:
Nahoru